Dogodki, ki trajajo več dni:
Simon Tanšek: Vpadnice
od 9.00 do 17.00
Fotografska razstava
Simon Tanšek: Vpadnice
Zdravstveni dom Hrastnik
  • 30 Četrtek
    Maj, 2019
Izza objektiva Lirikonfestovih 18
ob 18.00
Fotografska razstava
Izza objektiva Lirikonfestovih 18
Vila Bianca, Stari trg 3, Velenje
  • 19 Sreda
    Junij, 2019
Bolj oddaljeni dogodki:
Likovna razstava
od 7.00 do 22.00
Likovna razstava
Likovna razstava
KAVARNA DVOR TACEN, Pot sodarjev 2, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO pod Šmarno goro
Razstava ilustracij Marte Bartolj
od 8.00 do 13.00
Likovna razstava
Razstava ilustracij Marte Bartolj
Knjižnica Glinškova ploščad, Ljubljana
Svetloba v temi: reprezentacije narave
od 8.00 do 13.00
Likovna razstava
Svetloba v temi: reprezentacije narave
MKL, Knjižnica Prežihov Voranc, Tržaška 47a, Ljubljana
Nekaj zelo zelo lepega
od 8.00 do 13.00
Likovna razstava
Nekaj zelo zelo lepega
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Razstava Znamenitno! (Jaka Vukotič)
od 8.00 do 13.30
Razstava za otroke
Razstava Znamenitno! (Jaka Vukotič)
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Reminiscence (Milena Kafol)
od 8.00 do 13.30
Likovna razstava
Reminiscence (Milena Kafol)
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Velikani morskih globin
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Velikani morskih globin
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dinozavri
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Dinozavri
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dežela pravljičnih junakov
od 8.00 do 19.00
Razstava za otroke
Dežela pravljičnih junakov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava orhidej
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava orhidej
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava kaktusov
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava kaktusov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Cvetlične iluzije
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Cvetlične iluzije
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava tropskih metuljev
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava tropskih metuljev
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Utrinki 1949-2019
od 8.00 do 19.00
Fotografska razstava
Utrinki 1949-2019
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Dolina miru in Arboretum Volčji Potok
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Dolina miru in Arboretum Volčji Potok
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Ferry Souvan - 100 let
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Ferry Souvan - 100 let
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Mesec slečev
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Mesec slečev
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Afrika v velikem planu Namibija in Bocvana
od 8.00 do 19.00
Fotografska razstava
Afrika v velikem planu Namibija in Bocvana
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Alan Ford teče častni krog
od 9.00 do 13.00
Tematska razstava
Alan Ford teče častni krog
Narodna galerija, Ljubljana
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Razstava: Vzhodno od raja - Jugoton
od 9.00 do 19.00
Muzejska razstava
Razstava: Vzhodno od raja - Jugoton
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Andreja Peklar: Svetloba-tema-svetloba
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Andreja Peklar: Svetloba-tema-svetloba
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Milan Erič - V iskanju izgubljenega časa
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Milan Erič - V iskanju izgubljenega časa
Hostel Celica, Ljubljana
Silvester Plotajs Sicoe: Pozdrav Pomladi
od 10.00 do 13.00
Likovna razstava
Silvester Plotajs Sicoe: Pozdrav Pomladi
Atelje Galerija, Gallusovo nabrezje 29, Ljubljana
Peter gaber: Zbudi mojo osamljenost
od 10.00 do 13.00
Likovna razstava
Peter gaber: Zbudi mojo osamljenost
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Videti El Aaiun
od 10.00 do 14.00
Fotografska razstava
Videti El Aaiun
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Ana Kavčnik: Na pomoč!
od 10.00 do 14.00
Instalacija
Ana Kavčnik: Na pomoč!
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Tisočeri obrazi Ljubljane
od 10.00 do 14.00
Fotografska razstava
Tisočeri obrazi Ljubljane
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Prostor v prostoru, razstava o naši scenografiji
od 10.00 do 17.00
Likovna razstava
Prostor v prostoru, razstava o naši scenografiji
Narodna galerija, Ljubljana
Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
V dobrih rokah
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
V dobrih rokah
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
DK: Scotoma
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
DK: Scotoma
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Marjan Gumilar: CUTS
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Marjan Gumilar: CUTS
Mestna galerija Ljubljana
Z Ljubo in Ano gremo v Ljubljano
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Z Ljubo in Ano gremo v Ljubljano
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Muzejsko razigran rojstni dan
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Muzejsko razigran rojstni dan
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Na robu
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Na robu
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Slika Sveto sorodstvo po plasteh
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Slika Sveto sorodstvo po plasteh
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Prenavljamo!
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Prenavljamo!
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Častni meščani mesta Ljubljane
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Častni meščani mesta Ljubljane
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Dejan Kaludjerović
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Dejan Kaludjerović
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Arheološki park Emona
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Arheološki park Emona
Arheološki park Emonska hiša (Mirje 4), Ljubljana
Spominska soba pisatelja Ivana Cankarja
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Spominska soba pisatelja Ivana Cankarja
Cankarjev vrh 1, 1000 Ljubljana
Svetlobna Gverila: Meje
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Svetlobna Gverila: Meje
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
IKONE. Zakladi ruskih muzejev
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
IKONE. Zakladi ruskih muzejev
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Nika Zupančič: Obrobni vid, Slike
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Nika Zupančič: Obrobni vid, Slike
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Arteast 2000+
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Lectarstvo je krajcarkšeft, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Lectarstvo je krajcarkšeft, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Poklon Borisu Kuharju, razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Poklon Borisu Kuharju, razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Was ist Kunst Hugo Ball
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Was ist Kunst Hugo Ball
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Kjer so čebele doma, razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Kjer so čebele doma, razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Južna ozvezdja: poetike neuvrščenih
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Južna ozvezdja: poetike neuvrščenih
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Med dvema imperijema, gostujoča razstava iz BIH
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Med dvema imperijema, gostujoča razstava iz BIH
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Petra Šink, osebna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Petra Šink, osebna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Šamanizem ljudstev Sibirije, gostujoča razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Šamanizem ljudstev Sibirije, gostujoča razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Razstava Grad Khislstein in zgodbe rodbine Khisl
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Razstava Grad Khislstein in zgodbe rodbine Khisl
Grad Khislstein, Tomšičeva 44, 4000
Andrej Lamut / Mnemosis - prodajna razstava
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Andrej Lamut / Mnemosis - prodajna razstava
UGM trgovina, Strossmayerjeva 6, Maribor
Zora Plešnar
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Zora Plešnar
Umetnostna galerija Maribor, Strossmayerjeva 6
Spominska razstava Henrik Marchel
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Spominska razstava Henrik Marchel
Mestna hiša, Kranj
Podzemni svetovi
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Podzemni svetovi
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
100 let slovenskega baleta
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
100 let slovenskega baleta
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Odprtje razstave Tamare Ćetković
od 10.00 do 0.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Tamare Ćetković
Galerija Pungert, Kranj
Nadzor kultivacija razvoj
od 12.00 do 19.00
Tematska razstava
Nadzor kultivacija razvoj
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
36 Mountains
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
36 Mountains
DobraVaga, Ljubljana
Jelena Bando: Usoda
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Jelena Bando: Usoda
Ulična galerija na Vegovi, Ljubljana
Nevena Aleksovski: Spolzka Tla
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Nevena Aleksovski: Spolzka Tla
DobraVaga, Ljubljana
Razstava
od 14.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava
Državni svet, Ljubljana
Wilhelm Heiliger. Meditacija in fotografija
od 15.00 do 18.00
Fotografska razstava
Wilhelm Heiliger. Meditacija in fotografija
Pilonova galerija Ajdovščina
Karta situacije
od 16.00 do 22.00
Tematska razstava
Karta situacije
KIBLA PORTAL Valvasorjeva ulica 40, Maribor
Doroteja Erhatič: To in kar-to-ni
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Doroteja Erhatič: To in kar-to-ni
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto
Svetlobna gverila: Meje
od 21.30 do 23.30
Likovna razstava
Svetlobna gverila: Meje
Galerija Vžigalica in okolica, Ljubljana
Svetlobna gverila v Pionirskem domu
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Svetlobna gverila v Pionirskem domu
Pionirski dom - Center za kulturo mladih, Ljubljana
Svetlobna gverila: Meje
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Svetlobna gverila: Meje
Galerija Vžigalica, Ljubljana
Boštjan Drinovec & vj MESEC: Podzemlje
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Boštjan Drinovec & vj MESEC: Podzemlje
Jaški na Trgu francoske revolucije, Ljubljana
SŠOF: Mrest & Čez glavo
od 21.30 do 23.30
Instalacija
SŠOF: Mrest & Čez glavo
Vrt pri Križevniški cerkvi, Ljubljana
Tina Drčar: Narobe morje
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Tina Drčar: Narobe morje
Križevniška soteska, Ljubljana
Laboratorij Svetlobne gverile
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Laboratorij Svetlobne gverile
Trg francoske revolucije, Ljubljana
Neža Jurman: Urbano oklevanje
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Neža Jurman: Urbano oklevanje
Novi trg, Ljubljana
Radia
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Radia
Nabrežje Ljubljanice na Bregu, Ljubljana
ALUO & FRI: Za odstrtimi okni
od 21.30 do 23.30
Instalacija
ALUO & FRI: Za odstrtimi okni
Novi trg, Ljubljana
Franc Solina & Enej Guček Puhar: Empatija
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Franc Solina & Enej Guček Puhar: Empatija
Ploščad pred Cankarjevim domom, Ljubljana
Luka Savić: Kot v nebesih, tako na zemlji
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Luka Savić: Kot v nebesih, tako na zemlji
Trg Narodnih herojev, Ljubljana