Še traja:
Stane Vidmar: (h)Rast
od 9.00 do 17.00
Fotografska razstava
Stane Vidmar: (h)Rast
Zdravstveni dom Hrastnik
  • 22 Petek
    November, 2019
Strokovno vodstvo po Muzeju usnjarstva na SLO
ob 17.00
Muzejska razstava
Strokovno vodstvo po Muzeju usnjarstva na SLO
Muzej usnjarstva na Slovenskem, Šoštanj
  • 23 Sobota
    November, 2019
Strokovno vodstvo po Muzeju usnjarstva na SLO
ob 10.00
Muzejska razstava
Strokovno vodstvo po Muzeju usnjarstva na SLO
Muzej usnjarstva na Slovenskem, Šoštanj
Bolj oddaljeni dogodki:
Razstava Kadar me stvar prime, jo znam
ob 18.00
Likovna razstava
Razstava Kadar me stvar prime, jo znam
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
od 8.00 do 16.00
Likovna razstava
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
Galerija Krka Ljubljana, Dunajska cesta 65
Velikani morskih globin
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Velikani morskih globin
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dinozavri
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Dinozavri
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dežela pravljičnih junakov
od 8.00 do 19.00
Razstava za otroke
Dežela pravljičnih junakov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Utrinki 1949-2019
od 8.00 do 19.00
Fotografska razstava
Utrinki 1949-2019
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Cvetka Hojnik - Dotiki
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Cvetka Hojnik - Dotiki
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Črta vznemirja, barva poživlja
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Črta vznemirja, barva poživlja
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Ptičja hišica za strpno Ljubljano (Azilni dom)
od 8.00 do 20.00
Fotografska razstava
Ptičja hišica za strpno Ljubljano (Azilni dom)
MKL, Knjižnica Prežihov Voranc, Tržaška 47a, Ljubljana
Štajer-mark: po sledeh skupne zgodovine
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Štajer-mark: po sledeh skupne zgodovine
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Knjižnica barona Žige Zoisa
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Knjižnica barona Žige Zoisa
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
BIO 26- skupno znanje: iskalnik naključij
od 8.00 do 20.00
Instalacija
BIO 26- skupno znanje: iskalnik naključij
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
od 9.00 do 16.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
Kemijski inštitut, Hajdrihova 19, Ljubljana
Matrica realnosti
od 9.00 do 16.00
Likovna razstava
Matrica realnosti
Središče Rotunda, Koper Destradijev trg 11
Božidar Jakac v Beli krajini
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Božidar Jakac v Beli krajini
Galerija Kambič, Cesta bratstva in enotnosti 51, Metlika
Luka Antičević: Oblike in pomeni
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Luka Antičević: Oblike in pomeni
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Idr'je, Idr'je! 50 let košarke v Idriji
od 9.00 do 18.00
Tematska razstava
Idr'je, Idr'je! 50 let košarke v Idriji
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Tanja Špenko: Pogledi
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Špenko: Pogledi
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
DLU Tolmin: Avtoportret in akt
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
DLU Tolmin: Avtoportret in akt
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
(Ne)Znana
od 9.00 do 20.00
Fotografska razstava
(Ne)Znana
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Mateja Sever: Obrazi
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Mateja Sever: Obrazi
Hostel Celica, Ljubljana
Napeta sedanjost / Tense present
od 9.00 do 22.00
Tematska razstava
Napeta sedanjost / Tense present
KIBLA PORTAL Valvasorjeva ulica 40, Maribor
Ksenija Čerče: Vneto
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Ksenija Čerče: Vneto
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Plaktivat - plakat, ki spreminja družbo
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Plaktivat - plakat, ki spreminja družbo
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
Galerija Lična hiša, Prešernova 7a, Ajdovščina
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
Atelje Galerija, Gallusovo nabrezje 29, Ljubljana
Oton Polak, Slike
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Oton Polak, Slike
Galerija Hest, Židovska ulica 1, Maribor
Nataša Segulin: Lumen
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Nataša Segulin: Lumen
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Ideja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ideja
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Virtualni objem virtual hug continuation
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtualni objem virtual hug continuation
Noravision Gallery, Ilirska 15
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
od 11.00 do 19.00
Instalacija
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
Svetlobni park ob Gradaščici v Trnovem, Ljubljana
Razstava Nerodno blizu
od 11.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava Nerodno blizu
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Andrej Štular: Tretji tir
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Tretji tir
Galerija Meduza, Koper
Andrej Štular: Kolaps
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Kolaps
Obzidje AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Aleksandra Nowysz
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Aleksandra Nowysz
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
RIO: Rock v opoziciji / Rock in Opposition
od 12.00 do 18.00
Tematska razstava
RIO: Rock v opoziciji / Rock in Opposition
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Sosledja
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Sosledja
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Klara Kracina: 5 Podgan
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Klara Kracina: 5 Podgan
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
Galerija DobraVaga, Ljubljana
DrugaČNi Svetovi 2019
od 12.00 do 23.00
Fotografska razstava
DrugaČNi Svetovi 2019
Galerija Kamera, Ljubljana