Lesena Ikona 2019
od 15.00 do 20.00
Poslovna prireditev
Lesena Ikona 2019
Mesto oblikovanja Slovenija, Dunajska 123, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
od 15.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.: Štampiljke
ob 17.00
Prireditev za otroke
Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.: Štampiljke
Center kulture Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Ura pravljic z Ano Suhadolnik
od 17.00 do 18.00
Prireditev za otroke
Ura pravljic z Ano Suhadolnik
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63
Vadba z mefailom
od 17.00 do 18.00
Športna prireditev
Vadba z mefailom
Mladi zmaji zalog, Zaloška 220, Ljubljana
Plesno-gibalna delavnica
od 17.00 do 18.30
Športna prireditev
Plesno-gibalna delavnica
Zaloška 220,
Ura pravljic
ob 17.30
Prireditev za otroke
Ura pravljic
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Marko Juhant : Kazen v vzgoji
ob 18.00
Kulturna prireditev
Marko Juhant : Kazen v vzgoji
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Skozi zrcalo v zakulisju literarnega prevoda
od 18.00 do 19.00
Kulturna prireditev
Skozi zrcalo v zakulisju literarnega prevoda
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
IzBrano z Mirelo
od 18.00 do 19.00
Kulturna prireditev
IzBrano z Mirelo
Knjigarna in papirnica Konzorcij, Ljubljana
Filovaje: feminizem
od 18.00 do 20.00
Kulturna prireditev
Filovaje: feminizem
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Mlada Palestina: okrogla miza
od 18.00 do 20.00
Kulturna prireditev
Mlada Palestina: okrogla miza
Pritličje, Mestni trg 2, Ljubljana
Bralna čajanka
ob 19.00
Kulturna prireditev
Bralna čajanka
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63
Leva in desna: Camino Marjetica in Janez Škrlec
ob 19.00
Kulturna prireditev
Leva in desna: Camino Marjetica in Janez Škrlec
Knjižnica Moste, Zaloška 61, Ljubljana
Ljubljana v gibljivih slikah: skrite vodne poti
od 19.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Ljubljana v gibljivih slikah: skrite vodne poti
MKL - SLOVANSKA KNJIŽNICA, Einspielerjeva 1, Ljubljana
Potopisni večer v Sputniku v Ljubljani
od 19.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Potopisni večer v Sputniku v Ljubljani
Kavarna Sputnik, Tržaška cesta 128, Ljubljana
Literarno novinarstvo Joe Valencic in Leonora Fl
od 20.00 do 22.00
Kulturna prireditev
Literarno novinarstvo Joe Valencic in Leonora Fl
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Potopisno predavanje: Indija
od 20.00 do 22.30
Kulturna prireditev
Potopisno predavanje: Indija
Dvorni Bar, Ljubljana
Še traja:
Vpis v tečaj robotike
od 1.00 do 23.00
Posebne ponudbe
Vpis v tečaj robotike
Vilharjeva cesta 11, Ljubljana
Vpis v tečaj računalniško animiranega filma
od 1.00 do 23.00
Posebne ponudbe
Vpis v tečaj računalniško animiranega filma
Vilharjeva cesta 11, Ljubljana
Vpis v tečaj razvoja računalniških iger
od 1.00 do 23.00
Posebne ponudbe
Vpis v tečaj razvoja računalniških iger
Vilharjeva cesta 11, Ljubljana
Tehniški muzej Slovenije odpira svoja vrata!
od 8.00 do 17.00
Kulturna prireditev
Tehniški muzej Slovenije odpira svoja vrata!
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Izmenjava oblačil in knjig z zelenim eko klepetom
od 9.00 do 20.00
Posebne ponudbe
Izmenjava oblačil in knjig z zelenim eko klepetom
Vrtički pri kozolcu, Podutik, Ljubljana
Rojstni dan v +MSUM!
od 10.00 do 18.00
Posebne ponudbe
Rojstni dan v +MSUM!
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Google konferenca
od 10.00 do 18.30
Poslovna prireditev
Google konferenca
Kristalna Palača, BTC City, Ljubljana
Abonma Veličastnih 7 2019/20
od 10.00 do 20.00
Posebne ponudbe
Abonma Veličastnih 7 2019/20
Cankarjev dom, Ljubljana
Escape room The Key Ljubljana
od 10.30 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana
5-hodna večerja dobrot sveta & afriški bobni
od 11.30 do 17.00
Kulinarična prireditev
5-hodna večerja dobrot sveta & afriški bobni
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana