Še traja:
Modro brati in kramljati
od 8.00 do 13.30
Druženja in zmenki
Modro brati in kramljati
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
  • 25 Četrtek
    Oktober, 2018
23. veganska kuhna (+ Znanost o veganstvu)
ob 18.00
Kulinarična prireditev
23. veganska kuhna (+ Znanost o veganstvu)
Trainstation SubArt, Kolodvorska cesta 8, Kranj
  • 26 Petek
    Oktober, 2018
Naj pridelek 2018
ob 19.00
Kulturna prireditev
Naj pridelek 2018
Kulturni hram Ignacija Borštnika, Cerklje na Gorenjskem
  • 27 Sobota
    Oktober, 2018
Stolpova pripovedovalnica
ob 17.00
Kulturna prireditev
Stolpova pripovedovalnica
Otroški stolp Pungert, Trubarjev trg, Kranj
Večerja s tepko
ob 18.30
Kulinarična prireditev
Večerja s tepko
Hotel Triglav Bled, Kolodvorska 33, 4260 Bled
  • 03 Sobota
    November, 2018
Podvinska tržnica
ob 10.00
Kulinarična prireditev
Podvinska tržnica
Vila Podvin, Mošnje 1, Radovljica, Radovljica, Mošnje
  • 08 Četrtek
    November, 2018
  • 16 Petek
    November, 2018
Latok I premierno predavanje
ob 18.00
Kulturna prireditev
Latok I premierno predavanje
Slovenski planinski muzej, Triglavska cesta 49, Mojstrana
  • 01 Sobota
    December, 2018
Podvinska tržnica
ob 10.00
Kulinarična prireditev
Podvinska tržnica
Vila Podvin, Mošnje 1, Radovljica, Radovljica, Mošnje
Bolj oddaljeni dogodki:
SLIK, SLIK, KLIK Vzgojno-izobraževalni program
od 11.00 do 12.00
Prireditev za otroke
SLIK, SLIK, KLIK Vzgojno-izobraževalni program
Kavarna Soteska, Soteska 8, Ljubljana
Druženje s Pikijem Jakobom
od 11.00 do 12.00
Prireditev za otroke
Druženje s Pikijem Jakobom
Mladinska knjiga Murska Sobota
Pravljično-ustvarjalna delavnica: Žogica Nogica
od 16.00 do 18.00
Prireditev za otroke
Pravljično-ustvarjalna delavnica: Žogica Nogica
Mini vrtec, Kadilnikova ulica 7, Ljubljana Bežigrad
Jesenska pustolovščina na Domačiji Vesel
od 16.00 do 22.00
Športna prireditev
Jesenska pustolovščina na Domačiji Vesel
Domačija Vesel, Goljek 5, Trebnje
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
od 16.30 do 17.30
Kulturna prireditev
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Kino zmenki - druženje in film Zvezda je rojena
ob 19.00
Druženja in zmenki
Kino zmenki - druženje in film Zvezda je rojena
Dogodki za Samske, kino Komuna in center Ljubljane, Ljubljana
IGLU: SSKJ + Tišina, prosim
od 19.30 do 23.00
Kulturna prireditev
IGLU: SSKJ + Tišina, prosim
Menza pri koritu, Metelkova mesto, Masarykova 24, Ljubljana
Branje ob zaključku pesniške delavnice
od 20.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Branje ob zaključku pesniške delavnice
Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Cankarjeva cesta 5, Ljubljana
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
od 20.00 do 0.00
Plesna prireditev
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Ponudba otroških zabav/animacij
od 8.00 do 20.00
Posebne ponudbe
Ponudba otroških zabav/animacij
Po Sloveniji, Slovenija
Čokoljana 2018
od 9.00 do 21.00
Kulinarična prireditev
Čokoljana 2018
Pogačarjev trg, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe + novo: igra Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe + novo: igra Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
53. Borštnikovo srečanje
od 9.00 do 22.00
Festival
53. Borštnikovo srečanje
SNG Maribor
Festival Slakove glasbe 2018
od 9.00 do 22.00
Festival
Festival Slakove glasbe 2018
Osnovna šola Toneta Pavčka, Postaja 1, Mirna Peč
Sobotne ustvarjalnice: Pozdrav jeseni
od 10.00 do 12.00
Prireditev za otroke
Sobotne ustvarjalnice: Pozdrav jeseni
Center kulture Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Ustvarjalnice z Manjo Koren Kodele
od 10.00 do 12.00
Prireditev za otroke
Ustvarjalnice z Manjo Koren Kodele
Ipavčev kulturni center Šentjur
Orgle Slovenije
od 10.00 do 12.00
Kulturna prireditev
Orgle Slovenije
Glasbena šola Velenje - Orgelska dvorana
Podobe Ptuja, muzejska delavnica za družine
od 10.00 do 13.00
Prireditev za otroke
Podobe Ptuja, muzejska delavnica za družine
Salon umetnosti, Prešernova 1, Ptuj
Sejem starih stripov
od 10.00 do 13.00
Sejem
Sejem starih stripov
Celjski mladinski center, Celje
Oktobrsko druženje v Železniškem muzeju
od 10.00 do 16.00
Kulturna prireditev
Oktobrsko druženje v Železniškem muzeju
Železniški muzej SŽ, Parmova 35, Ljubljana
Živeti z vodo - južni rob Ljubljane
od 10.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Živeti z vodo - južni rob Ljubljane
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Rojstni dan v +MSUM!
od 10.00 do 18.00
Posebne ponudbe
Rojstni dan v +MSUM!
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
V Lipico prihaja Tetka jesen
od 10.00 do 18.00
Kulturna prireditev
V Lipico prihaja Tetka jesen
Kobilarna Lipica
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Sobotna delavnica
od 10.30 do 12.00
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Escape room The Key Ljubljana
od 10.30 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana