Dogodki v rubriki Izobraževanja v regiji Nova Gorica za 17.10.19 so že potekli.
  • 18 Petek
    Oktober, 2019
  • 08 Petek
    November, 2019
  • 12 Torek
    November, 2019
Tečaj in izpit za VHF GMDSS v Novi Gorici
ob 16.30
Strokovno izobraževanje
Tečaj in izpit za VHF GMDSS v Novi Gorici
Učilnica v prostorih šole vožnje Ferdo, Bevkov trg 6, Nova Gorica
  • 22 Petek
    November, 2019
Tečaj in izpit za čoln v Novi Gorici
ob 16.30
Strokovno izobraževanje
Tečaj in izpit za čoln v Novi Gorici
Učilnica v prostorih šole vožnje Ferdo, Bevkov trg 6, Nova Gorica
Cikel o pozitivni psihologiji: Čuječnost - 3P
ob 18.00
Osebnostna rast
Cikel o pozitivni psihologiji: Čuječnost - 3P
Perla, Casino & Hotel, Nova Gorica
  • 27 Sreda
    November, 2019
Konferenca Infosek
ob 12.00
Strokovno izobraževanje
Konferenca Infosek
Hotel Perla Kidričeva ulica 7, Nova Gorica
Konferenca CIO Forum
ob 12.00
Strokovno izobraževanje
Konferenca CIO Forum
Hotel Perla Kidričeva ulica 7, Nova Gorica
NLP za poslovne sekretarke 2019
ob 12.00
Strokovno izobraževanje
NLP za poslovne sekretarke 2019
Hotel Perla Kidričeva ulica 7, Nova Gorica
Gdpr (Zvop-2)
ob 12.00
Strokovno izobraževanje
Gdpr (Zvop-2)
Hotel Perla Kidričeva ulica 7, Nova Gorica
  • 28 Četrtek
    November, 2019
Zakon karme in reinkarnacija
ob 19.00
Osebnostna rast
Zakon karme in reinkarnacija
Ustanova Zdenke Gustinčič Fundacija za dobro ljudi in narave Tumova ulica 5, Nova Gorica
Bolj oddaljeni dogodki:
Jezikovna klepetalnica: Nemščina
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Jezikovna klepetalnica: Nemščina
Andeški hram, Glavni trg 28a, Slovenj Gradec
Mag. Bojan Tomc Zaščiti znamko od A do Ž
od 9.00 do 12.00
Strokovno izobraževanje
Mag. Bojan Tomc Zaščiti znamko od A do Ž
Vojkovo nabrežje 23, IDEA academia, Koper
Priprava investicijske dokumentacije
od 9.00 do 14.00
Strokovno izobraževanje
Priprava investicijske dokumentacije
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Seminar: Temelji računovodstva v javnem sektorju
od 9.00 do 14.00
Strokovno izobraževanje
Seminar: Temelji računovodstva v javnem sektorju
Kardeljeva ploščad 27a, Ljubljana
Šola/tečaj računovodstva za javni sektor
od 9.00 do 14.00
Strokovno izobraževanje
Šola/tečaj računovodstva za javni sektor
Kardeljeva ploščad 27a, Ljubljana
Metode za plodovito sodelovanje timov
od 9.00 do 15.00
Strokovno izobraževanje
Metode za plodovito sodelovanje timov
Središče Vitalis, Ljubljana - Zalog, Hladilniška pot 28
Podajanje povratne informacije
od 9.00 do 16.00
Strokovno izobraževanje
Podajanje povratne informacije
PLANET GV, Likozarjeva 3, Ljubljana
6. dan odprtih vrat na UL FGG
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
6. dan odprtih vrat na UL FGG
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Jamova cesta 2, Ljubljana
Povezovalno reševanje konfliktov
od 10.00 do 17.30
Osebnostna rast
Povezovalno reševanje konfliktov
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Začetni tečaj shiatsu masaže
od 10.00 do 18.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj shiatsu masaže
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Zlati boben tudi letos v Portorožu
od 14.00 do 21.00
Strokovno izobraževanje
Zlati boben tudi letos v Portorožu
LifeClass Hotels & Spa, Portorož
Poslovni coaching
ob 14.30
Strokovno izobraževanje
Poslovni coaching
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Access FaceLift Tretmaji z Ano Omanovič
od 14.30 do 17.00
Osebnostna rast
Access FaceLift Tretmaji z Ano Omanovič
Cesta 24. junija 23, Ljubljana-Črnuče
Slikarska šola Brina Torkar vsak četrtek za otroke
od 15.00 do 18.00
Umetnostna delavnica
Slikarska šola Brina Torkar vsak četrtek za otroke
Atelje na Poljedelski 6, Ljubljana
USTVARJALNI VRTILJAK - Ustvarjalna druženja za mlade
od 16.00 do 18.00
Osebnostna rast
USTVARJALNI VRTILJAK - Ustvarjalna druženja za...
Vetrinjski dvor, Izba, Maribor
Odnosi med S. Arabijo in Iranom v luči vojne v Je
od 16.00 do 18.00
Strokovno izobraževanje
Odnosi med S. Arabijo in Iranom v luči vojne v Je
Grand Hotel Union Business, dvorana Orhideja, Miklošičeva 3, Ljubljana
Meet and code: Programiranje je igra!
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Meet and code: Programiranje je igra!
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Začetni tečaj risanja / šola art:tečaji
od 17.00 do 19.15
Umetnostna delavnica
Začetni tečaj risanja / šola art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Tečaj slikanje kiparstva
od 18.00 do 20.00
Umetnostna delavnica
Tečaj slikanje kiparstva
Opekarska cesta 22a, Ljubljana
Tečaj kaligrafije / šola art:tečaji
od 18.00 do 20.15
Strokovno izobraževanje
Tečaj kaligrafije / šola art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Janja Urbančič: Sočutno starševstvo
od 18.00 do 21.00
Strokovno izobraževanje
Janja Urbančič: Sočutno starševstvo
Središče Rotunda, Koper Destradijev trg 11
Delavnica Biti Ženska
od 18.00 do 21.00
Osebnostna rast
Delavnica Biti Ženska
Živa Center, Tomačevo 27., Ljubljana
Slikarska šola Brina Torkar vsak četrtek za vse
od 18.00 do 21.00
Umetnostna delavnica
Slikarska šola Brina Torkar vsak četrtek za vse
Atelje na Poljedelski 6, Ljubljana
Skupina za Samopodobo - Dogodki za Samske
ob 19.30
Osebnostna rast
Skupina za Samopodobo - Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Trubarjeva 45, Ljubljana
Skupina: Okrevanje po Nezvestobi - DogodkizaSamske
ob 19.30
Osebnostna rast
Skupina: Okrevanje po Nezvestobi - DogodkizaSamske
Dogodki za Samske, Trubarjeva 45, Ljubljana
O skrbi za možgane in o demenci
od 19.30 do 20.30
Osebnostna rast
O skrbi za možgane in o demenci
Finžgarjeva galerija, Trnovo, Kolezijska 1, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
E-izobraževanje o najemih (MSRP16 in SRS)
od 7.00 do 15.00
Strokovno izobraževanje
E-izobraževanje o najemih (MSRP16 in SRS)
Izobraževalna hiša Cilj, Ljubljana
Jesenski cikel predavanj 2019
od 9.00 do 16.00
Strokovno izobraževanje
Jesenski cikel predavanj 2019
Središče Rotunda, Destradijev trg 11, Koper
Študijska skupina: Raziskujmo preteklost Ljubljane
od 10.00 do 21.00
Strokovno izobraževanje
Študijska skupina: Raziskujmo preteklost Ljubljane
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15