Potni nalogi in obračun plač 2020
od 9.30 do 14.30
Strokovno izobraževanje
Potni nalogi in obračun plač 2020
Velika sejna dvorana v poslovni stavbi Slovenijales, Dunajska 22, Ljubljana
Google zemljevid
od 10.00 do 12.15
Strokovno izobraževanje
Google zemljevid
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Optimizirani & učinkoviti poslovni procesi
od 12.00 do 18.00
Strokovno izobraževanje
Optimizirani & učinkoviti poslovni procesi
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Refleksnoconska masaža stopal - tečaj
ob 14.00
Strokovno izobraževanje
Refleksnoconska masaža stopal - tečaj
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Zvezde so blizu
od 14.00 do 16.00
Umetnostna delavnica
Zvezde so blizu
Mladi zmaji črnuče, Dunajska 367, Ljubljana
Priprava Motivacijskega Pisma za prijavo na študij
od 16.00 do 18.30
Strokovno izobraževanje
Priprava Motivacijskega Pisma za prijavo na študij
IntegralEdu, Parmova 41, Ljubljana
Večer odprtih vrat: predavanja in pogostitev
od 17.00 do 22.00
Osebnostna rast
Večer odprtih vrat: predavanja in pogostitev
Zavod Gnozen, Kersnikova 5a, Ljubljana
''Formula'' smotrnega učenja
od 18.00 do 19.00
Strokovno izobraževanje
''Formula'' smotrnega učenja
AIA-mladinski center Mengeš
Brazilija Katarina in Rok Hočevar
od 18.00 do 19.30
Strokovno izobraževanje
Brazilija Katarina in Rok Hočevar
Knjižnica Glinškova ploščad, Ljubljana
Delavnica pisanja otroške poezije s Petrom Svetino
od 18.00 do 19.30
Umetnostna delavnica
Delavnica pisanja otroške poezije s Petrom Svetino
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Gradnja psiholoških struktur
od 18.00 do 19.30
Osebnostna rast
Gradnja psiholoških struktur
Metelkova mesto - Hostel Celica, Ljubljana
Zelenjavni vrt potrebuje načrt Jerneja Jošar
ob 19.00
Strokovno izobraževanje
Zelenjavni vrt potrebuje načrt Jerneja Jošar
Knjižnica Zalog, Agrokombinatska 2, Ljubljana
Izpuščanje z metodo Sedona
od 19.30 do 21.00
Osebnostna rast
Izpuščanje z metodo Sedona
Linhartova 64 (prostor društva PanPogan), Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Študijska skupina: Raziskujmo preteklost Ljubljane
od 10.00 do 18.00
Strokovno izobraževanje
Študijska skupina: Raziskujmo preteklost Ljubljane
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Laboratorij Svetlobne gverile
od 11.00 do 19.00
Umetnostna delavnica
Laboratorij Svetlobne gverile
Osmo/za, Slovenska 54, 8. nadstropje, Ljubljana
  • 27 Četrtek
    Februar, 2020
Povezovalno reševanje konfliktov
ob 10.00
Osebnostna rast
Povezovalno reševanje konfliktov
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Besednica vaje za spomin in zabavo
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Besednica vaje za spomin in zabavo
Knjižnica Bežigrad, Einspielerjeva ulica 1, Ljubljana
Poslovni coaching
ob 14.30
Strokovno izobraževanje
Poslovni coaching
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Svet Excela1 (2010)
ob 16.00
Strokovno izobraževanje
Svet Excela1 (2010)
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Parlez-vous francais?: tečaj francoskega jezika
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Parlez-vous francais?: tečaj francoskega jezika
Knjižnica Savsko naselje, Belokranjska ulica 2, Ljubljana
Intenzivni tečaj angleškega jezika, stopnja A2.1
ob 17.45
Jezikovni tečaj
Intenzivni tečaj angleškega jezika, stopnja A2.1
Candor-Dominko, k.d., Ziherlova ul. 4, Ljubljana
Karierni mesec: glasbeni manager
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Karierni mesec: glasbeni manager
Mladi zmaji bežigrad, Vojkova 73, Ljubljana
Oskarjevo popotniško srečanje
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Oskarjevo popotniško srečanje
Knjigarna in papirnica Konzorcij, Ljubljana
Imara reiki tečaj
ob 18.00
Osebnostna rast
Imara reiki tečaj
Parmova 41, Ljubljana
Gruzija: treking po Kavkazu Nina Kopčavar
ob 19.00
Strokovno izobraževanje
Gruzija: treking po Kavkazu Nina Kopčavar
Knjižnica Fužine, Preglov trg 15, Ljubljana