Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.
Center kulture Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Produktna fotografija
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Produktna fotografija
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Razkrinkavanje.si: v živo!
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Razkrinkavanje.si: v živo!
Podhod Ajdovščina, Ljubljana
Obvladovanje stresa Lucija Skok, Mateja Lenarčič
ob 19.30
Strokovno izobraževanje
Obvladovanje stresa Lucija Skok, Mateja Lenarčič
Knjižnica Fužine, Preglov trg 15, Ljubljana
Jezikovna klepetalnica: NEMŠČINA
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Jezikovna klepetalnica: NEMŠČINA
Andeški hram, Glavni trg 28a, Slovenj Gradec
Zdravilna energija dreves
ob 15.30
Strokovno izobraževanje
Zdravilna energija dreves
Knjižnica Ksaverja Meška, Slovenj Gradec
Partnerski odnosi - Kako se postaviti zase
ob 10.00
Osebnostna rast
Partnerski odnosi - Kako se postaviti zase
JZ SOCIO - VEČGENERACIJSKI CENTER, Gosposka ulica 3, 3000 Celje
Vloga očeta pri dojenju
ob 16.00
Strokovno izobraževanje
Vloga očeta pri dojenju
Socio Večgeneracijski center Celje, Gosposka ulica 3, Celje
Azheimer cafe
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Azheimer cafe
Dom upokojencev Franc Salamon, Prebold
Mag. Bojan Tomc Zaščiti znamko od A do Ž
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Mag. Bojan Tomc Zaščiti znamko od A do Ž
Vojkovo nabrežje 23, IDEA academia, Koper
Kakovost projektov energetske učinkovitosti
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Kakovost projektov energetske učinkovitosti
IJS - Reaktorski center Podgorica, Brinje 40, Dol pri Ljubljani
Pogodba o projektiranju in
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Pogodba o projektiranju in
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Učinkovita VITKA proizvodnja
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Učinkovita VITKA proizvodnja
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Svetovalnica
ob 15.00
Osebnostna rast
Svetovalnica
Splošna bolnišnica Celje
Alzheimer cafe
ob 15.00
Strokovno izobraževanje
Alzheimer cafe
Kosovelova Knjižnica, enota Divača
TEMELJI Access Consciousness z Ano Omanovič
ob 9.00
Osebnostna rast
TEMELJI Access Consciousness z Ano Omanovič
Cesta 24 junija 23, 1231 Ljubljana-Črnuče
Alzheimer cafe
ob 16.00
Strokovno izobraževanje
Alzheimer cafe
DSO Ljubljana - Šiška, Kunaverjeva 15
Razstavljanje na Slovenskem
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Razstavljanje na Slovenskem
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Vodni somrak_Ligofilija : pogovor & predstavitev
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Vodni somrak_Ligofilija : pogovor & predstavitev
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Lokalno je zmagovalno: Domačija Paternoster
ob 17.30
Strokovno izobraževanje
Lokalno je zmagovalno: Domačija Paternoster
Podjetniški RISE Šmartno Litija, Breg pri Litiji 53
Kozmos, karma in tvoja božanska kreacija
ob 17.00
Osebnostna rast
Kozmos, karma in tvoja božanska kreacija
Nakira center, Pipanova pot 30 (v Območno obrtni-podjetniški zbornici Ljubljana Šiška)
Odličen prvi vtis
ob 16.30
Strokovno izobraževanje
Odličen prvi vtis
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Marko Juhant: Recepti v vzgoji
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Marko Juhant: Recepti v vzgoji
Središče Rotunda, Destradijev trg 11, Koper
Fotografija na kavču: Victor Burgin
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Fotografija na kavču: Victor Burgin
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana