Tibetanska refleksna terapija vratu in glave
9.00 - 20.00
Masaža
Tibetanska refleksna terapija vratu in glave
Micelij-Štihova 5-Zupančičeva jama, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
9.00 - 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
26. Zlati boben (2. dan)
9.00 - 0.00
Festival
26. Zlati boben (2. dan)
Hotel Slovenija, Portorož
Pesem o Odiseju
ob 9.00
Aktivnosti za otroke
Pesem o Odiseju
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Dopoldanska igralnica
9.30 - 13.00
Aktivnosti za otroke
Dopoldanska igralnica
Prušnikova ulica 1, Ljubljana Šentvid, Ljubljana - Šentvid
Plečnikovi neuresničeni projekti za Ljubljano
10.00 - 18.00
Muzejska razstava
Plečnikovi neuresničeni projekti za Ljubljano
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
KLEPETek
ob 10.30
Osebnostna rast
KLEPETek
Prečna 7, Ljubljana Center
Masaža hotel Lev Ljubljana
ob 15.00
Masaža
Masaža hotel Lev Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
15.00 - 21.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Trening dvigovanja uteži za začetnike.
16.00 - 19.00
Energične vadbe
Trening dvigovanja uteži za začetnike.
Inštitut za težko atletiko, Ob železnici 14, Ljubljana
Začetni tečaj ThetaHealing
17.00 - 21.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Hitri zmenki (25-35 in 35-45) z Dogodki za Samske
ob 19.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (25-35 in 35-45) z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Kristalna palača, Ljubljana
Poglobljena vadba 4 letni časi
19.00 - 20.15
Umirjene vadbe
Poglobljena vadba 4 letni časi
Dunajska 190, Ljubljana, Pilates center Tanergija
Naj pridelek 2019
19.00 - 20.30
Kulturna prireditev
Naj pridelek 2019
Kulturni hram Ignacija Borštnika, Cerklje na Gorenjskem
Martin Ramoveš: Po Robu
19.00 - 21.00
Likovna razstava
Martin Ramoveš: Po Robu
Galerija K18, Maribor
Sibirsko slovansko šamansko kamlanje
19.00 - 21.00
Kulturna prireditev
Sibirsko slovansko šamansko kamlanje
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Pogovori o ljubezni
ob 19.00
Drama
Pogovori o ljubezni
Veliki oder, Ljubljana
Henrik Ibsen: Strahovi
ob 19.30
Drama
Henrik Ibsen: Strahovi
Prešernovo gledališče Kranj
Giuseppe Verdi: Nabucco
ob 19.30
Opera in balet
Giuseppe Verdi: Nabucco
Opera in balet Ljubljana
Tih vdih
ob 19.30
Drama
Tih vdih
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
ob 19.30
Komedija
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Ljubezenske prevare
ob 20.00
Muzikal
Ljubezenske prevare
Kulturni dom, Mengeš
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Dom kulture, Braslobče, Braslovče
Druščina
ob 20.00
Muzikal
Druščina
Kulturni dom Radomlje, Prešernova cesta 43
Ure, dnevi, čas
ob 20.00
Drama
Ure, dnevi, čas
MGL - mala scena, Ljubljana
Matjaž Javšnik: Striptiz
20.00 - 21.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Dom krajanov Rovte
Razočarana gospodinja pri seksologu
20.00 - 21.30
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kulturni dom Dekani
Prevod na oknu: Veronika Rot in Petra Koršič
20.00 - 22.00
Kulturna prireditev
Prevod na oknu: Veronika Rot in Petra Koršič
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Comedy Night in English #5 I John McCombs
20.00 - 22.00
Stand-up / impro
Comedy Night in English #5 I John McCombs
10KA klub smeha, Mala ulica 5
Marija Šerifović
20.00 - 23.00
Pop in rock
Marija Šerifović
Hala Tivoli, Ljubljana
Družabni plesi v Festivalni dvorani
20.00 - 1.00
Druženja in zmenki
Družabni plesi v Festivalni dvorani
Festivalna dvorana, Vilharjeva 11, Ljubljana
Simpozij
ob 20.00
Drama
Simpozij
Mala drama, Ljubljana
Ratko Zjaca - ZZ International Quartet
ob 21.00
Jazz, blues
Ratko Zjaca - ZZ International Quartet
Skalna dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Turneja Klubskega maratona 2019
21.00 - 23.00
Alternativa, urbana
Turneja Klubskega maratona 2019
MKC Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka
Turneja Klubskega maratona 2019
21.00 - 23.00
Alternativa, urbana
Turneja Klubskega maratona 2019
MCC celjski mladinski center, Mariborska 2, Celje
Koncert skupine JG3o
21.00 - 23.59
Mešana glasba
Koncert skupine JG3o
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
23.00 - 5.00
Mešana glasba
The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Orto 90s Hit Mix Vol.3
ob 23.59
Pop in rock
Orto 90s Hit Mix Vol.3
Orto bar, Ljubljana