Pravljična ustvarjalnica
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljična ustvarjalnica
Prečna 7, Ljubljana Center
Migracije v brazilskem slikarstvu, glasbi, filmu i
ob 17.00
Kulturna prireditev
Migracije v brazilskem slikarstvu, glasbi, filmu i
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Začetni tečaj ThetaHealing
17.00 - 21.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Rajski Maldivi za samske - potopisno predavanje
ob 18.00
Druženja in zmenki
Rajski Maldivi za samske - potopisno predavanje
Dogodki za Samske, Restavracija DiVino, Kristalna plača, Ljubljana
Potopisni večer Skrivnostna ruska duša!
18.00 - 20.00
Kulturna prireditev
Potopisni večer Skrivnostna ruska duša!
Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg 1a
Prva stopnja Kriya Tantra joge
ob 19.00
Umirjene vadbe
Prva stopnja Kriya Tantra joge
Dvorana v Kampusu, Pivovarniška 6, Ljubljana
Ta nesrečni rod
ob 19.00
Drama
Ta nesrečni rod
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Poglobljena vadba 4 letni časi
19.00 - 20.15
Umirjene vadbe
Poglobljena vadba 4 letni časi
Dunajska 190, Ljubljana, Pilates center Tanergija
Cikel gledaliških večerov - A njega ni (1996)
19.00 - 21.00
Kulturna prireditev
Cikel gledaliških večerov - A njega ni (1996)
Poletno gledališče Studenec, Studenec pri Krtini 18
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
ob 19.30
Drama
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Realisti - razprodano!
ob 19.30
Komedija
Realisti - razprodano!
Kulturni center Tržič
Ivanov
ob 19.30
Drama
Ivanov
Veliki oder, Ljubljana
Hitri zmenki (45-55,55-65 let) z Dogodki za Samske
ob 20.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (45-55,55-65 let) z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Kristalna palača, Ljubljana
Jerebika, štrudelj, ples pa še kaj
ob 20.00
Uprizoritev
Jerebika, štrudelj, ples pa še kaj
Nova pošta, na zemljepisnih koordinatah 46 3' 43,171'' s. z. š. in 14 30' 44,054'' v. z. d., Ljubljana
Pedja Bajović - Muškarac
20.00 - 22.00
Stand-up / impro
Pedja Bajović - Muškarac
10KA klub smeha, Mala ulica 5
Duo Aritmija
20.00 - 22.00
Etno / glasbe sveta
Duo Aritmija
Kavarna Soteska, Soteska 8, Ljubljana
Heroj 2.0. - predstava vseh predstav
20.00 - 22.00
Komedija
Heroj 2.0. - predstava vseh predstav
Španski borci - Center kulture v Mostah, Ljubljana
Slovenski večer & Gregorji
20.00 - 0.00
Narodno-zabavna
Slovenski večer & Gregorji
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
ŠPil Liga
ob 20.00
Alternativa, urbana
ŠPil Liga
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Ratko Divjak kvartet
ob 21.00
Jazz, blues
Ratko Divjak kvartet
Skalna dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Dirty Skunks Fest
ob 21.00
Pop in rock
Dirty Skunks Fest
Orto bar, Ljubljana
Havana party in DJ Rauli
21.00 - 23.59
Etno / glasbe sveta
Havana party in DJ Rauli
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
The Godfathers of House Oldies Goldies
21.00 - 3.30
Elektronska glasba
The Godfathers of House Oldies Goldies
Svetovna kavarna Sputnik, Tržaška 128, Ljubljana
New Age ft. Mili
22.00 - 5.00
Alternativa, urbana
New Age ft. Mili
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Phi with DMX Krew Live!
23.00 - 6.00
Elektronska glasba
Phi with DMX Krew Live!
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Še traja:
Delavnica Moderator v akciji
9.00 - 16.30
Strokovno izobraževanje
Delavnica Moderator v akciji
Javni zavod Mladi zmaji Zaloška 220, Ljubljana Zalog
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
10.00 - 19.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana