Zakonodaja pri zaposlovanju Sara Oranič
ob 10.30
Strokovno izobraževanje
Zakonodaja pri zaposlovanju Sara Oranič
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
La Traviata
ob 11.00
Opera in balet
La Traviata
SNG Opera in balet Ljubljana
Nenasilna komunikacija - delavnice
ob 12.00
Osebnostna rast
Nenasilna komunikacija - delavnice
Lokacija po dogovoru, Ljubljana
Odprtje DPT v DSO Ilirska Bistrica
od 13.00 do 14.00
Strokovno izobraževanje
Odprtje DPT v DSO Ilirska Bistrica
Dom starejših občanov Ilirska Bistrica, Kidričeva ulica 15, Ilirska Bistrica
Coaching in svetovanje
ob 14.00
Osebnostna rast
Coaching in svetovanje
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
od 15.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Nerf popoldan
od 16.00 do 20.00
Počitnice za otroke
Nerf popoldan
Dom ustvarjalnosti mladih Maribor (DUM), Razlagova ulica 16
Zadnje vodstvo po razstavi Milton Glaser, Plakati
ob 17.00
Likovna razstava
Zadnje vodstvo po razstavi Milton Glaser, Plakati
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Alzheimer Cafe v prostorih ČS Ljubljana - Center
od 17.00 do 18.30
Strokovno izobraževanje
Alzheimer Cafe v prostorih ČS Ljubljana - Center
Četrtna skupnost Center, Grablovičeva 28, Ljubljana
Brezplačno: 2 dni tečaja NLP praktik z nevrologijo
od 17.00 do 21.00
Osebnostna rast
Brezplačno: 2 dni tečaja NLP praktik z nevrologijo
Ul. Gradnikove brigade 11, Ljubljana
Račka, Smrt in tulipan
ob 17.00
Predstava za otroke
Račka, Smrt in tulipan
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Tanchaz v Balassijevem inštitutu z Mario Keck
od 17.30 do 19.00
Umetnostna delavnica
Tanchaz v Balassijevem inštitutu z Mario Keck
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Kako je Bela krajina postala mejno območje
od 18.00 do 20.00
Strokovno izobraževanje
Kako je Bela krajina postala mejno območje
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Vesna - muzikal
ob 19.00
Komedija
Vesna - muzikal
Kulturni dom, Mengeš
Celostna vadba za nosečnice
od 19.00 do 20.00
Umirjene vadbe
Celostna vadba za nosečnice
Prečna 7, Ljubljana Center
Salsa zmenki z Dogodki za Samske - NOV tečaj
ob 19.30
Druženja in zmenki
Salsa zmenki z Dogodki za Samske - NOV tečaj
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Ob klavirju
ob 19.30
Klasična glasba
Ob klavirju
Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca, Ljubljana
Tih vdih
ob 19.30
Drama
Tih vdih
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Cikel koncertov z violončelistko Sanjo Repše
od 19.30 do 20.30
Klasična glasba
Cikel koncertov z violončelistko Sanjo Repše
Rdeča dvorana, Magistrat, Ljubljana
Angel pozabe
ob 19.30
Drama
Angel pozabe
Veliki oder, Ljubljana
Dežela pridnih: Slovenski mediji
ob 20.00
Kulturna prireditev
Dežela pridnih: Slovenski mediji
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Đuro in prijatelji
ob 20.00
Komedija
Đuro in prijatelji
Cankarjev dom, Ljubljana
Praznina spomina - epizoda 1
ob 20.00
Drama
Praznina spomina - epizoda 1
MGL - mala scena, Ljubljana

Đuro in prijatelji

ob 20.00
Komedija
Đuro in prijatelji
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Martin Kohlstedt
ob 20.00
Klasična glasba
Martin Kohlstedt
Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana
Jararaja
ob 21.00
Mešana glasba
Jararaja
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Še traja:
(NOVO) Management prodajnih oddelkov
od 9.00 do 15.30
Strokovno izobraževanje
(NOVO) Management prodajnih oddelkov
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Pobeg iz zaklenjene sobe + novo: igra Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe + novo: igra Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor