Gremo na jezikovne poletne počitnice?
ob 9.00
Izobraževanje za otroke
Gremo na jezikovne poletne počitnice?
IntegralEdu, Poljanska cesta 22c, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Mednarodna konferenca: Neuvrščena sodobnost?
ob 13.00
Strokovno izobraževanje
Mednarodna konferenca: Neuvrščena sodobnost?
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Coaching in svetovanje
ob 14.00
Osebnostna rast
Coaching in svetovanje
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Poučen upravljalec male elektrarne
ob 14.00
Strokovno izobraževanje
Poučen upravljalec male elektrarne
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Sekiromet - Axe throwing Europe
ob 15.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Tapkanje (EFT) - individualno tapkanje
ob 16.00
Osebnostna rast
Tapkanje (EFT) - individualno tapkanje
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Sergej Prokofjev: Peter in volk
ob 17.00
Predstava za otroke
Sergej Prokofjev: Peter in volk
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Prestižni izdelki IMMORTELLE - dodatni termin LJ
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Prestižni izdelki IMMORTELLE - dodatni termin LJ
Naravni Kotiček, Brnčičeva 21, Ljubljana
Etno ritmi, ples in vino
ob 17.30
Umetnostna delavnica
Etno ritmi, ples in vino
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
PreBrano
ob 18.00
Kulturna prireditev
PreBrano
MKL, Knjižnica Prežihov Voranc, Tržaška 47a, Ljubljana
Ti loviš!
ob 18.00
Predstava za otroke
Ti loviš!
Mali oder LGL, Ljubljana
Igralka
ob 19.00
Drama
Igralka
Veliki oder, Ljubljana
Lucia di Lammermoor
ob 19.30
Opera in balet
Lucia di Lammermoor
SNG Opera in balet Ljubljana
Tih vdih
ob 19.30
Drama
Tih vdih
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Ženske v Himalaji
ob 19.30
Kulturna prireditev
Ženske v Himalaji
Cankarjev Dom, Ljubljana
Kulturni miks Boršč. Ukrajinska kulinarika
ob 19.30
Kulturna prireditev
Kulturni miks Boršč. Ukrajinska kulinarika
Knjižnica Medvode, Cesta komandanta Staneta 10

Ženske v Himalaji

ob 19.30
Kulturna prireditev
Ženske v Himalaji
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
SALSA zmenki z Dogodki za Samske - NOV TEČAJ
ob 19.45
Druženja in zmenki
SALSA zmenki z Dogodki za Samske - NOV TEČAJ
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Vse o ženskah
ob 20.00
Komedija
Vse o ženskah
MGL - mala scena, Ljubljana
Kahlil Gibran: Prerok
ob 20.00
Uprizoritev
Kahlil Gibran: Prerok
Stolp Škrlovec, Kranj
Baal
ob 20.00
Kabaret, variete
Baal
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
FriFormAV: Behrouznia & Donato + Donato & Valdes
ob 20.00
Mešana glasba
FriFormAV: Behrouznia & Donato + Donato & Valdes
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
FriFormA\V
ob 20.00
Kulturna prireditev
FriFormA\V
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Martin Ramoveš Band
ob 21.00
Mešana glasba
Martin Ramoveš Band
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Predsedniški kandidat Kramp
ob 21.00
Komedija
Predsedniški kandidat Kramp
Center slovanskih kultur France Prešeren, Ljubljana
Koncert skupine Norium v baru Prulček
ob 21.00
Pop in rock
Koncert skupine Norium v baru Prulček
Bar Prulček, Prijateljeva ulica 2, Ljubljana
Posvetitev pomladi
ob 21.00
Drama
Posvetitev pomladi
Oder pod zvezdami, Ljubljana