Pravljični Šumberk
ob 9.00
Aktivnosti za otroke
Pravljični Šumberk
Češminov park ob Ljubljanski cesti, Domžale
Tečaj kaligrafije - Prestavljeno
ob 17.00
Umetnostna delavnica
Tečaj kaligrafije - Prestavljeno
Zmajev brlog, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zvočna kopel z madžarskimi melodijami
ob 17.30
Kulturna prireditev
Zvočna kopel z madžarskimi melodijami
Madžarski kulturni inštitut, Barvarska steza 8, Ljubljana
Rokova modrina
ob 20.00
Drama
Rokova modrina
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Komični fotri (LJ)
ob 20.00
Stand-up / impro
Komični fotri (LJ)
Festivalna dvorana, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
EŠola asset managementa
od 8.00 do 16.00
Strokovno izobraževanje
EŠola asset managementa
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Na pomoč! svetovanja
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Na pomoč! svetovanja
Društvo Pekinpah, Ljubljana
Spoznaj zgodovino Ljubljane na mobilni aplikaciji!
od 10.00 do 18.00
Aktivnosti za otroke
Spoznaj zgodovino Ljubljane na mobilni aplikaciji!
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Za devetimi gorami
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Za devetimi gorami
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Muzejska scena
od 10.00 do 18.00
Izobraževanje za otroke
Muzejska scena
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arh.edu Prakse arhitekturnega izobraževanja
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Arh.edu Prakse arhitekturnega izobraževanja
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana
Slovenci, za zmiraj gre!
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Slovenci, za zmiraj gre!
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Stare fotografske tehnike: Primerki iz Oddelka za
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Stare fotografske tehnike: Primerki iz Oddelka za
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana
Raziskovalno delo v sodobnem muzeju
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Raziskovalno delo v sodobnem muzeju
Na spletu, Ljubljana
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Invader: Grafike na papirju
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Invader: Grafike na papirju
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Rubik-ludizem, spletni kabaret
od 10.00 do 18.00
Kabaret, variete
Rubik-ludizem, spletni kabaret
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
Zgodovinske in umetnostne zbirke
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Zgodovinske in umetnostne zbirke
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Razstava ilustracij Veronike Vesel Potočnik
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava ilustracij Veronike Vesel Potočnik
Galerija Lična hiša, Prešernova 7a, Ajdovščina
Henri Cartier-Bresson: Iz oči v oči (Tete a tete)
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Henri Cartier-Bresson: Iz oči v oči (Tete a tete)
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Razstava vitražev in mozaikov Mikse Rotha
od 11.00 do 19.00
Kiparska razstava
Razstava vitražev in mozaikov Mikse Rotha
Madžarski kulturni inštitut, Barvarska steza 8, Ljubljana
Aniko Robitz - Metropolis
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Aniko Robitz - Metropolis
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
ALKIMISTI
od 16.00 do 18.00
Fotografska razstava
ALKIMISTI
FOTOGALERIJA STOLP, židovska ulica 6, Maribor