Prodajna akademija
ob 8.30
Strokovno izobraževanje
Prodajna akademija
PLANET GV, Likozarjeva 3, Ljubljana
Brezplačna četrtkova jogica za otroke v Cityparku
ob 9.00
Športna vadba za otroke
Brezplačna četrtkova jogica za otroke v Cityparku
Citypark, nakupovalno središče, Šmartinska 152g, Ljubljana
Zdravstveni razvojni forum 2020
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Zdravstveni razvojni forum 2020
Grand Hotel Bernardin, Portorož
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
ob 9.00
Aktivnosti za otroke
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Vdove in pankrt
ob 10.00
Likovna razstava
Vdove in pankrt
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Massage in Ljubljana
ob 14.00
Masaža
Massage in Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Azheimer cafe
ob 14.00
Strokovno izobraževanje
Azheimer cafe
Kulturni dom Podgorje, Slovenj Gradec
Komunikacija v partnerstvu - coaching
ob 15.00
Osebnostna rast
Komunikacija v partnerstvu - coaching
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
ob 15.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Azheimer cafe
ob 16.00
Strokovno izobraževanje
Azheimer cafe
Dom starejših občanov Ljubljana - Šiška, Kunaverjeva 15
Parlez-vous francais?: tečaj francoskega jezika
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Parlez-vous francais?: tečaj francoskega jezika
Knjižnica Savsko naselje, Belokranjska ulica 2, Ljubljana
Izdelovanje robotov Krugozor d. o. o.
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Izdelovanje robotov Krugozor d. o. o.
Knjižnica Bežigrad, Einspielerjeva ulica 1, Ljubljana
Predavanje: Metalla Imperii Romani
ob 17.00
Kulturna prireditev
Predavanje: Metalla Imperii Romani
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Aromakozmetika za obraz: popolna nega obraza
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Aromakozmetika za obraz: popolna nega obraza
Lekarniški in alkimistični muzej, Linhartov trg 28, Radovljica
Izdelava družinskega drevesa
ob 18.00
Umetnostna delavnica
Izdelava družinskega drevesa
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Poslušati s srcem - delavnica sočutne komunikacije
ob 18.00
Osebnostna rast
Poslušati s srcem - delavnica sočutne komunikacije
Center Gnezdo, Štula 10, Ljubljana Šentvid, Ljubljana
Giuseppe Verdi: Luisa Miller
ob 19.30
Opera in balet
Giuseppe Verdi: Luisa Miller
SNG Opera in balet Ljubljana
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
ob 19.30
Komedija
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Koncertni ciklus Tutti
ob 19.30
Klasična glasba
Koncertni ciklus Tutti
Slovenska filharmonija, Ljubljana
Modri 6 in izven: Nebeško življenje
ob 19.30
Klasična glasba
Modri 6 in izven: Nebeško življenje
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
LAURA FELICIJAN, flavta
ob 19.30
Klasična glasba
LAURA FELICIJAN, flavta
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Maria
ob 19.30
Drama
Maria
Veliki oder, Ljubljana
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Festivalna dvorana Ljubljana
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Kulturni dom Nova Gorica
Alicia Paulina Ocadiz Arriaga: Assemble Yourself
ob 20.00
Plesna predstava
Alicia Paulina Ocadiz Arriaga: Assemble Yourself
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Razočarana gospodinja pri seksologu
ob 20.00
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kino Komuna, Cankarjeva cesta 1, 1000 Ljubljana
Filmska komuna Rožava: Oblike svobode
ob 20.00
Likovna razstava
Filmska komuna Rožava: Oblike svobode
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Lola Marsh
ob 20.00
Alternativa, urbana
Lola Marsh
Dvorana Katedrala, Ljubljana
Tarzan
ob 20.00
Drama
Tarzan
Mala drama, Ljubljana
Neforma #80
ob 21.00
Uprizoritev
Neforma #80
Španski borci, Zaloška, Ljubljana