Vpisi na izpit znanja francoščine: DELF in DALF
ob 8.30
Jezikovni tečaj
Vpisi na izpit znanja francoščine: DELF in DALF
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Metode uspešnih pogajanj
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Metode uspešnih pogajanj
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Preprečevanje stresa in mobinga na delovnem mestu
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Preprečevanje stresa in mobinga na delovnem mestu
Dvorana Julija, DOMUS MEDICA, Dunajska 162, Ljubljana
Stvarnopravni dnevi 2019
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Stvarnopravni dnevi 2019
Pravna fakulteta, Ljubljana
Delavnica Ulična fotografija - Manca Juvan
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Delavnica Ulična fotografija - Manca Juvan
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Odprtje DPT v Domu upokojencev Sežana
ob 11.00
Strokovno izobraževanje
Odprtje DPT v Domu upokojencev Sežana
Dom upokojencev Sežana, Ulica Ivana Turšiča 6, 6210 Sežana
Odprtje DPT na Fakulteti za socialno delo
ob 12.30
Strokovno izobraževanje
Odprtje DPT na Fakulteti za socialno delo
Fakulteta za socialno delo, Topniška ulica 31, Ljubljana
Massage in Ljubljana
ob 14.00
Masaža
Massage in Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Izdelovanje robotkov
ob 14.00
Aktivnosti za otroke
Izdelovanje robotkov
Knjižnica dr. France Škerl, Vojkova cesta 87a, Ljubljana
Poslovni coaching
ob 14.30
Strokovno izobraževanje
Poslovni coaching
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Peka kruha, žulik
ob 15.00
Aktivnosti za otroke
Peka kruha, žulik
Muzej na prostem Rogatec, Ptujska c. 23
Ročno kovanje
ob 15.00
Aktivnosti za otroke
Ročno kovanje
Muzej na prostem Rogatec, Ptujska c. 23

Delavnica Dobro sem!

ob 16.00
Strokovno izobraževanje
Delavnica Dobro sem!
Andeški hram, Glavni trg 28a, Slovenj Gradec
Izdelaj svojo unikatno značko
ob 16.00
Aktivnosti za otroke
Izdelaj svojo unikatno značko
Knjižnica dr. France Škerl, Vojkova cesta 87a, Ljubljana
Zadnje vodstvo po razstavi CUTS
ob 17.00
Tematska razstava
Zadnje vodstvo po razstavi CUTS
Mestna galerija Ljubljana
Seminar formuliranja prestižnih serumov-4. termin
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Seminar formuliranja prestižnih serumov-4. termin
Naravni Kotiček, Brnčičeva 21, Ljubljana
Terapevtski sprehod
ob 17.30
Osebnostna rast
Terapevtski sprehod
Rastlinjak Tivoli Botančni vrt Univerza v Ljubljani, Ljubljana
Predavanje in druženje z Dušanom M. Z. Badovincem
ob 18.00
Osebnostna rast
Predavanje in druženje z Dušanom M. Z. Badovincem
Studio Železna, Železna cesta 16, Zupančičeva jama
Kulturni miks Boršč. Ukrajinska sodobna knjževnost
ob 18.00
Kulturna prireditev
Kulturni miks Boršč. Ukrajinska sodobna knjževnost
Slovanska knjižnica, Einspielerjeva ulica 1, Ljubljana
Zverinice iz Rezije
ob 18.00
Predstava za otroke
Zverinice iz Rezije
Veliki oder LGL, Ljubljana
Vodstvo po razstavi IKONE z Miranom Moharjem
ob 18.30
Likovna razstava
Vodstvo po razstavi IKONE z Miranom Moharjem
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Predavanje na UL FA - Julien De Smedt
ob 19.00
Strokovno izobraževanje
Predavanje na UL FA - Julien De Smedt
Fakulteta za arhitekturo - Plečnikova predavalnica, Zoisova cesta 12, 1000, Ljubljana
Moč teme
ob 19.00
Drama
Moč teme
Veliki oder, Ljubljana
Pokojnik v režiji Gregorja Čušina
ob 19.30
Komedija
Pokojnik v režiji Gregorja Čušina
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Lucia di Lammermoor
ob 19.30
Opera in balet
Lucia di Lammermoor
SNG Opera in balet Ljubljana
Addamsovi
ob 19.30
Komedija
Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Emanuele Aldrovandi ALARMI!
ob 19.30
Drama
Emanuele Aldrovandi ALARMI!
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Oranžni 8 in izven
ob 19.30
Klasična glasba
Oranžni 8 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Hitri zmenki (25-35,35-45 let) z Dogodki za Samske
ob 20.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (25-35,35-45 let) z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Kristalna palača, Ljubljana
Menopavza
ob 20.00
Muzikal
Menopavza
Kulturni dom, Mengeš
Dve na enega
ob 20.00
Komedija
Dve na enega
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, Ljubljana
Ženska Oaza
ob 20.00
Osebnostna rast
Ženska Oaza
Plesni Epicenter, Ljubljana
George Axelrod: Sedem let skomin
ob 20.00
Uprizoritev
George Axelrod: Sedem let skomin
Prešernovo gledališče Kranj
Ifriqiyya eLectrique
ob 20.00
Etno / glasbe sveta
Ifriqiyya eLectrique
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Tako ti je, mala - stand up muzikal
ob 20.00
Komedija
Tako ti je, mala - stand up muzikal
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Tomi Purich Trio #balkanjazz
ob 20.30
Jazz, blues
Tomi Purich Trio #balkanjazz
Jazz Club Gajo - Paradise, Ljubljana
Godibodi: Edna, Ethnotrip
ob 20.30
Mešana glasba
Godibodi: Edna, Ethnotrip
Hostel Celica, Ljubljana
Koncert - Soul, Jazz in Jaz
ob 21.00
Jazz, blues
Koncert - Soul, Jazz in Jaz
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Nasprotje stvari
ob 22.00
Uprizoritev
Nasprotje stvari
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana