Tedenski izbor naj dogodkov
Poletni tečaji francoščine (Vpisi)
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine (Vpisi)
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Poletni tečaji francoščine za najstnike (Vpisi)
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine za najstnike (Vpisi)
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
ob 15.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Pogovor z umetnikom Matejem Andražem Vogrinčičem
ob 17.00
Kulturna prireditev
Pogovor z umetnikom Matejem Andražem Vogrinčičem
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Z glasbo po Afriki in jedmi v Maroko
ob 19.00
Kulinarična prireditev
Z glasbo po Afriki in jedmi v Maroko
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Zasavje Noisefest International 2017 (2.-3. junij)
ob 19.00
Festival
Zasavje Noisefest International 2017 (2.-3. junij)
Vašhava RTH, Obrat RTH, Nasipi 45, Trbovlje
Zborovski koncert
ob 19.15
Klasična glasba
Zborovski koncert
Stolnica sv. Nikolaja, Ljubljana
Modri 8 in izven - Stravaganze 8
ob 19.30
Klasična glasba
Modri 8 in izven - Stravaganze 8
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Giuseppe Verdi: Nabucco
ob 19.30
Opera in balet
Giuseppe Verdi: Nabucco
Opera in balet Ljubljana
Dekameron
ob 19.30
Komedija
Dekameron
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Snježana Premuš: Poiesis sebstva
ob 19.30
Plesna predstava
Snježana Premuš: Poiesis sebstva
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Koncert Matrix
ob 19.30
Mešana glasba
Koncert Matrix
Hribarjeva dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Orkester Slovenske filharmonije
ob 19.30
Klasična glasba
Orkester Slovenske filharmonije
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Biblija, prvi poskus
ob 19.30
Drama
Biblija, prvi poskus
Veliki oder, Ljubljana
Aerosmith (3 dni)
ob 20.00
Pop in rock
Aerosmith (3 dni)
Tauron Arena, Krakow
Predstavitev Dogodkov za Samske + druženje
ob 20.00
Druženja in zmenki
Predstavitev Dogodkov za Samske + druženje
Dogodki za Samske, Kristalna palača, Ljubljana
Živa književnost: 1. večer
ob 20.00
Jazz, blues
Živa književnost: 1. večer
Pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Old Bohemia
ob 20.00
Šansoni, kantavtorstvo
Old Bohemia
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Macbeth
ob 20.00
Drama
Macbeth
Mala drama, Ljubljana
Indekš: Cakes Da Killa + Tigerbalm
ob 21.00
Elektronska glasba
Indekš: Cakes Da Killa + Tigerbalm
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Dugme u čorbi
ob 21.00
Pop in rock
Dugme u čorbi
KLUB ZLATI ZOB, LJUBLJANA- Moste (exTEOL)
Gala Dance Orchestra
ob 21.00
Mešana glasba
Gala Dance Orchestra
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Veselica z Modrijani
ob 21.00
Narodno-zabavna
Veselica z Modrijani
ŠRC Polena pri Lenartu
VANILLAZ pres. Suck My Discoteque
ob 22.00
Elektronska glasba
VANILLAZ pres. Suck My Discoteque
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Just Us x Nicolas Lutz
ob 23.00
Elektronska glasba
Just Us x Nicolas Lutz
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana