Dnevi fizike
ob 8.00
Festival
Dnevi fizike
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Postanite vodja z leskom v očeh
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Postanite vodja z leskom v očeh
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Vodenje problematičnih sodelavcev
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Vodenje problematičnih sodelavcev
PLANET GV, Likozarjeva 3, Ljubljana

Filmsko-glasbena fantazija

ob 9.30
Mešana glasba
Filmsko-glasbena fantazija
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

Filmsko-glasbena fantazija

ob 11.30
Mešana glasba
Filmsko-glasbena fantazija
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Povezovalna komunikacija - delavnice
ob 12.00
Osebnostna rast
Povezovalna komunikacija - delavnice
Lokacija po dogovoru, Ljubljana
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
ob 12.00
Drama
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
Veliki oder, Ljubljana
Podpora pri žalovanju
ob 13.00
Osebnostna rast
Podpora pri žalovanju
Central Hotel, Miklošičeva cesta 9, Ljubljana
Tomaš Žemla: Polja - nadaljevanje
ob 13.00
Likovna razstava
Tomaš Žemla: Polja - nadaljevanje
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Simpozij o krožiščih
ob 14.00
Kulturna prireditev
Simpozij o krožiščih
Moderna galerija, Cankarjeva cesta 15, 1000 Ljubljana
Gibalnica z Ines
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Gibalnica z Ines
Prečna 7, Ljubljana Center
Alzheimer Cafe
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Alzheimer Cafe
Ižanska 303, Ljubljana
Vodstvo po razstavi CODE:RED
ob 17.00
Kulturna prireditev
Vodstvo po razstavi CODE:RED
Mestna galerija Ljubljana
Sledi na papirju, platnu, steni ...
ob 18.00
Likovna razstava
Sledi na papirju, platnu, steni ...
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
Umetnost, to je pač življenja boj
ob 18.00
Stand-up / impro
Umetnost, to je pač življenja boj
MKL Knjižnica Bežigrad, Einspielerjeva 1, Ljubljana
Jan Rozman: Predmetenje
ob 19.00
Uprizoritev
Jan Rozman: Predmetenje
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Boštjan Perovšek: Stenice, mrož in vrata (v živo)
ob 19.00
Mešana glasba
Boštjan Perovšek: Stenice, mrož in vrata (v živo)
Steklenik, galerija za zvok bioakustiko in umetnost, Rastlinjak Tivoli, Cesta 27. aprila 2, Ljubljana
Salsa Zmenki - plesni tečaj in veliko druženja
ob 19.30
Druženja in zmenki
Salsa Zmenki - plesni tečaj in veliko druženja
Dogodki za Samske, Nebotičnik (11. nad.), Štefanova 1, Ljubljana
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
ob 19.30
Drama
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
Veliki oder, Ljubljana
George Ezra
ob 20.00
Pop in rock
George Ezra
Gasometer, Dunaj
Laurel + Zala Kralj & Gašper Šantl
ob 20.00
Pop in rock
Laurel + Zala Kralj & Gašper Šantl
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Igor Andjelić - Cinecitta
ob 20.00
Fotografska razstava
Igor Andjelić - Cinecitta
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Judovski pes
ob 20.00
Drama
Judovski pes
Križevniška 1, Ljubljana
Jan Rozman: Predmetenje
ob 20.30
Uprizoritev
Jan Rozman: Predmetenje
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Brezplačni začetni tečaj swinga - Dan odprtih vrat
ob 20.30
Ples
Brezplačni začetni tečaj swinga - Dan odprtih vrat
Plavalni klub Ilirija, Celovška cesta 3, Ljubljana
Duo Ponte
ob 21.00
Mešana glasba
Duo Ponte
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana