Rusija, dve carski prestolnici. Zagotovljen odhod.
ob 7.00
Počitnice in oddih
Rusija, dve carski prestolnici. Zagotovljen odhod.
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Transnacionalizmi: Telo, meje in tehnologija
ob 12.00
Kulturna prireditev
Transnacionalizmi: Telo, meje in tehnologija
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Coaching in terapija
ob 15.30
Osebnostna rast
Coaching in terapija
Central Hotel, Miklošičeva cesta 9, Ljubljana
Izdelava mineralnih pudrov za obraz
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Izdelava mineralnih pudrov za obraz
Magnolija, šola za aromaterapijo in parfumeristiko, Stoženska 11, Ljubljana
Gibalnica z Ines
ob 17.30
Aktivnosti za otroke
Gibalnica z Ines
Prečna 7, Ljubljana Center
Vodstvo po razstavi David Lynch, Ogenj na odru
ob 18.00
Likovna razstava
Vodstvo po razstavi David Lynch, Ogenj na odru
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Renato Horvath
ob 18.00
Alternativa, urbana
Renato Horvath
SIGIC, Ljubljana
Meditacija - Preko svoje DNK do Popolnosti
ob 19.00
Umirjene vadbe
Meditacija - Preko svoje DNK do Popolnosti
POSLOVNA STAVBA MF, Podutiška cesta 92, Ljubljana
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
ob 19.30
Drama
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Metamorfoze 4: Črne luknje
ob 19.30
Uprizoritev
Metamorfoze 4: Črne luknje
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Doktor Živago
ob 19.30
Opera in balet
Doktor Živago
SNG Opera in balet Ljubljana
Salsa zmenki z Bachato - iščeš plesalca/ko?
ob 19.30
Druženja in zmenki
Salsa zmenki z Bachato - iščeš plesalca/ko?
Dogodki za Samske, Nebotičnik (11. nad.), Štefanova 1, Ljubljana
Orlando - predpremiera
ob 19.30
Muzikal
Orlando - predpremiera
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Koncert Iztoka Mlakarja
ob 19.30
Drama
Koncert Iztoka Mlakarja
Mali oder LGL, Ljubljana
Čudežna terapija
ob 20.00
Komedija
Čudežna terapija
MGL - mala scena, Ljubljana
Katja Šulc and Urska Centa: Gypsy night #3
ob 20.00
Mešana glasba
Katja Šulc and Urska Centa: Gypsy night #3
Pocket Teater Studio, Rimska 2a, Ljubljana
Seme-vir živlenja fotografska razstava
ob 20.00
Fotografska razstava
Seme-vir živlenja fotografska razstava
Atelje-galerija MIKADO , Slovenska cesta 6, Ljubljana
Brez
ob 20.00
Uprizoritev
Brez
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, Ljubljana
Noches de tablao - Katja Šulc in Urška Centa
ob 20.00
Etno / glasbe sveta
Noches de tablao - Katja Šulc in Urška Centa
Pocket Teater Studio, Rimska 2a, Ljubljana
Silence
ob 20.00
Mešana glasba
Silence
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Naj bo konec lep
ob 20.00
Drama
Naj bo konec lep
Križevniška 1, Ljubljana
Bob išče svežo faco #1
ob 20.30
Stand-up / impro
Bob išče svežo faco #1
10KA klub smeha, Mala ulica 5