Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Tečaj peke kruha v krušni peči
ob 9.30
Kuharski tečaj/delavnica
Tečaj peke kruha v krušni peči
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Abonma Ivan
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Abonma Ivan
Cankarjev dom, Ljubljana
Moj prvi abonma
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Moj prvi abonma
Cankarjev dom, Ljubljana
Šola zmajeslovja: Izgubljeni talisman
ob 11.00
Prireditev za otroke
Šola zmajeslovja: Izgubljeni talisman
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Poročni sejem
ob 11.00
Sejem
Poročni sejem
Stanovska dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zaklad Kralja Matjaža
ob 11.00
Posebne ponudbe
Zaklad Kralja Matjaža
Podzemlje Pece, Glancnik 8, Mežica
Masaža Pojoče srce
ob 11.00
Masaža
Masaža Pojoče srce
Krakovski nasip, Ljubljana
KolaŽNi Lustri
ob 14.00
Umetnostna delavnica
KolaŽNi Lustri
Zgornje preddverje, Ljubljana
5. srečanje veteranov in ljubiteljev letalstva
ob 15.00
Poslovna prireditev
5. srečanje veteranov in ljubiteljev letalstva
Večnamenska dvorana na knjižnico Nova vas 4a, 1385 Nova vas
Bioexo v Mali ulici
ob 15.30
Prireditev za otroke
Bioexo v Mali ulici
Prečna 7, Ljubljana Center
Pri Plečniku doma
ob 16.00
Prireditev za otroke
Pri Plečniku doma
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Odprti hrami na Slapu
ob 16.00
Degustacija pijač
Odprti hrami na Slapu
Prireditev na prostem Slap pri Vipavi
Slakov Čebelar na Blokah - po naše (OMDR)
ob 17.00
Kulturna prireditev
Slakov Čebelar na Blokah - po naše (OMDR)
Večnamenska dvorana na knjižnico Nova vas 4a, 1385 Nova vas
Slovenska popevka - Razprodano!
ob 19.00
Uprizoritev
Slovenska popevka - Razprodano!
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana

Dekliščina

ob 19.00
Komedija
Dekliščina
Kulturni dom, Mengeš
Perpetuum Jazzile Le Spectacle
ob 19.00
Pop in rock
Perpetuum Jazzile Le Spectacle
Hala Tivoli, Celovška cesta 25, Ljubljana
Striptiz
ob 19.00
Komedija
Striptiz
Kulturni dom Železniki, Trnje 39, Železniki
Ksenija, Carmina Burana
ob 19.30
Opera in balet
Ksenija, Carmina Burana
SNG Opera in balet Ljubljana
Nova pošta
ob 20.00
Uprizoritev
Nova pošta
Slovensko mladinsko gledališče (Stara pošta), Ljubljana
Abop
ob 20.00
Alternativa, urbana
Abop
Gala hala, Ljubljana
Kri na mačjem vratu
ob 20.00
Drama
Kri na mačjem vratu
MGL - mala scena, Ljubljana
Gregor Luštek: Sen plesne noči
ob 20.00
Plesna predstava
Gregor Luštek: Sen plesne noči
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Tvoj bodoči bivši mož
ob 20.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Stari trg, Slovenj Gradec
Cucki - komedija
ob 20.00
Komedija
Cucki - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Kozmopolis
ob 20.00
Drama
Kozmopolis
Mini teater, Ljubljana
Tulio Furlanič & Itacustica
ob 21.00
Mešana glasba
Tulio Furlanič & Itacustica
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Stray Train
ob 21.00
Alternativa, urbana
Stray Train
Komuna, Ljubljana
Sausages (SLO)
ob 22.00
Pop in rock
Sausages (SLO)
Orto bar, Ljubljana
Destinaton X
ob 22.00
Elektronska glasba
Destinaton X
Cvetličarna, Kranjčeva ul, 20, Ljubljana
Tutti Frutti: 90s & 00s Hits
ob 22.00
Mešana glasba
Tutti Frutti: 90s & 00s Hits
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Just a Dance
ob 23.00
Elektronska glasba
Just a Dance
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana