Počitniško varstvo za otroke
ob 7.30
Počitnice za otroke
Počitniško varstvo za otroke
Socialna akademija, Tržaška cesta 132, Ljubljana
Vpisi na poletne tečaje francoščine
ob 8.00
Jezikovni tečaj
Vpisi na poletne tečaje francoščine
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Vpisi na poletne tečaje francoščine - za najstnike
ob 8.30
Jezikovni tečaj
Vpisi na poletne tečaje francoščine - za najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Podpora pri žalovanju
ob 13.00
Osebnostna rast
Podpora pri žalovanju
Central Hotel, Miklošičeva cesta 9, Ljubljana
Ljubezen, govorica telesa, zapeljevanje
ob 17.00
Osebnostna rast
Ljubezen, govorica telesa, zapeljevanje
Zavod Delta, Stegne 3, 1000 Ljubljana
Vodstvo po razstavi David Lynch, Ogenj na odru
ob 18.00
Likovna razstava
Vodstvo po razstavi David Lynch, Ogenj na odru
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Meditacija Brez Negativnosti - St.Germain, Rafael
ob 19.00
Osebnostna rast
Meditacija Brez Negativnosti - St.Germain, Rafael
POSLOVNA STAVBA MF, Podutiška cesta 92, Ljubljana
Depeche Mode
ob 20.00
Pop in rock
Depeche Mode
Volt Festival, Sopron
Nick Cave
ob 20.00
Pop in rock
Nick Cave
Jarun, Zagreb
Christiaan Zwanikken: 'Kinetični vrt'
ob 20.00
Instalacija
Christiaan Zwanikken: 'Kinetični vrt'
Galerija Kapelica, Kersnikova 4, Ljubljana
Duo Ingolfsson-Stoupel (Islandija, Francija)
ob 20.30
Klasična glasba
Duo Ingolfsson-Stoupel (Islandija, Francija)
Hribarjeva dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Dagmar Dachauer: Wunderbare Jahre / Čudovita leta
ob 21.00
Plesna predstava
Dagmar Dachauer: Wunderbare Jahre / Čudovita leta
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Otvoritev poIetne 10ke
ob 21.00
Stand-up / impro
Otvoritev poIetne 10ke
Tobačna, Ljubljana
Smo Slovenci smešni v angleščini?
ob 21.00
Komedija
Smo Slovenci smešni v angleščini?
Four Points by Sheraton Ljubljana Mons, Pot za Brdom 4
Dogodki, ki trajajo več dni:
Odkar je življenje, so prijatelji
od 0. do 0.00
Posebne ponudbe
Odkar je življenje, so prijatelji
Po celotni Sloveniji, Slovenija
S kolesom na poti
od 0. do 0.00
Posebne ponudbe
S kolesom na poti
Po celi Sloveniji, Celotna Slovenija
JUPOL Classic v ekološkem razredu A+
od 7.00 do 19.00
Posebne ponudbe
JUPOL Classic v ekološkem razredu A+
Jub Design Studio, Dol pri Ljubljani 28, Dol pri Ljubljani, Ljubljana
Šolstvo na Slovenskem skozi stoletja
od 8.00 do 16.00
Instalacija
Šolstvo na Slovenskem skozi stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Učne ure naših babic in dedkov
od 8.00 do 16.00
Aktivnosti za otroke
Učne ure naših babic in dedkov
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Znanje brez meja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Znanje brez meja
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Martin Sever, oče prvega slovenskega kombija
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Martin Sever, oče prvega slovenskega kombija
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Prepovedane knjige v zgodnjem novem veku
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Prepovedane knjige v zgodnjem novem veku
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Prostori šole Povej na Glas, Ljubljana
Zmaj vseh zmajev
od 9.00 do 21.00
Muzejska razstava
Zmaj vseh zmajev
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Razstava Vivarij Bioexo
od 9.00 do 22.00
Razstava za otroke
Razstava Vivarij Bioexo
Vivarij Bioexo, Čevljarska 8, Koper
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
Ustvarjalni center Švicarija, Pod turnom 4, Ljubljana
Igra - IgraČe
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Igra - IgraČe
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Made in Slovenia
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Made in Slovenia
Center za kreativnost, Projektna pisarna Mabribor, Partizanska cesta 11, Maribor
Tiho Žitje
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Tiho Žitje
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Oblikovanje prihodnosti
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Oblikovanje prihodnosti
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Razstrelitev
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstrelitev
Veselov vrt, Komenskega 8, Ljubljana
IV. mednarodni trienale keramike UNICUM 2018
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
IV. mednarodni trienale keramike UNICUM 2018
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Marc Riboud, Izbrani pogledi
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Marc Riboud, Izbrani pogledi
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 19.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Dejan Mijović - poletja našega življenja
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Dejan Mijović - poletja našega življenja
FOTOGALERIJA STOLP, židovska ulica 6, Maribor
Ivan Cankar in Evropa
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ivan Cankar in Evropa
Cankarjev dom, Ljubljana
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Virtual hug-predstavitev projekta
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtual hug-predstavitev projekta
Noravision Gallery, Ilirska 15
Virtual hug conception / La nuit des musees
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtual hug conception / La nuit des musees
Noravision Gallery, Ilirska 15
Fotografska razstava Ore Hasenfratz
od 11.00 do 19.00
Fotografska razstava
Fotografska razstava Ore Hasenfratz
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Assemblage Atlas: Paragraphie
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Assemblage Atlas: Paragraphie
DobraVaga, Ljubljana
Matej Bizovičar: Ribogunci
od 12.00 do 23.30
Likovna razstava
Matej Bizovičar: Ribogunci
Soteska, Ljubljana
Veselo v poletje z Lumpi parkom
od 15.00 do 21.00
Aktivnosti za otroke
Veselo v poletje z Lumpi parkom
Park Tivoli, Ljubljana