Gorenjski slavček
ob 11.00
Opera in balet
Gorenjski slavček
SNG Opera in balet Ljubljana
Slika Sveto sorodstvo po plasteh
ob 12.00
Muzejska razstava
Slika Sveto sorodstvo po plasteh
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Slika Sveto sorodstvo po plasteh.
ob 12.00
Tematska razstava
Slika Sveto sorodstvo po plasteh.
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
KritiČNi InŽEniring: Radikalna Orodja Za Intervencije V Infrastrukturi
ob 12.00
Kulturna prireditev
KritiČNi InŽEniring: Radikalna Orodja Za...
Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana
Coaching in svetovanje
ob 14.00
Osebnostna rast
Coaching in svetovanje
Medvedova cesta 28, Ljubljana
Poučen upravljalec male elektrarne
ob 14.00
Strokovno izobraževanje
Poučen upravljalec male elektrarne
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Zgodba o treh prašičkih
ob 17.00
Lutkovna predstava
Zgodba o treh prašičkih
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63
Vodena šola spomina
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Vodena šola spomina
Knjižnica Rudnik, Dolenjska cesta 11, Ljubljana
Vodeni ogled razstave Južna ozvezdja
ob 17.00
Likovna razstava
Vodeni ogled razstave Južna ozvezdja
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Prvo vodstvo po razstavi
ob 17.00
Likovna razstava
Prvo vodstvo po razstavi
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Taktike & Praksa #7: Critical Engineering
ob 17.00
Kulturna prireditev
Taktike & Praksa #7: Critical Engineering
Center urbane kulture Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Izdelava naravnega trdega mila po hladnem post.,KP
ob 17.00
Strokovno izobraževanje
Izdelava naravnega trdega mila po hladnem post.,KP
Čebelarstvo Benčič Dario, Bonini 19 a, Koper

Tiranija zgodbe

ob 17.00
Kulturna prireditev
Tiranija zgodbe
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Ksenija Čerče in Nika Zupančič
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Ksenija Čerče in Nika Zupančič
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Uvajalni tečaj v pilates vadbo
ob 18.30
Umirjene vadbe
Uvajalni tečaj v pilates vadbo
Dunajska 190, Ljubljana, Pilates center Tanergija
Celostna vadba za nosečnice
ob 19.15
Umirjene vadbe
Celostna vadba za nosečnice
Prečna 7, Ljubljana Center
Salsa zmenki z Dogodki za Samske - NOV TEČAJ
ob 19.30
Druženja in zmenki
Salsa zmenki z Dogodki za Samske - NOV TEČAJ
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Pokojnik v režiji Gregorja Čušina
ob 19.30
Komedija
Pokojnik v režiji Gregorja Čušina
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Trač
ob 19.30
Komedija
Trač
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Koncertni ciklus Tutti In memoriam eorum
ob 19.30
Klasična glasba
Koncertni ciklus Tutti In memoriam eorum
Slovenska filharmonija, Ljubljana
Thomas Bernhard: Zabava za Borisa
ob 19.30
Drama
Thomas Bernhard: Zabava za Borisa
Prešernovo gledališče Kranj
Seks nasveti od A do Ž
ob 20.00
Komedija
Seks nasveti od A do Ž
Kulturni dom, Mengeš
Resnica
ob 20.00
Komedija
Resnica
Kulturni hram Ignacija Borštnika Cerklje, Krvavška c. 4, Cerklje na Gorenjskem
Strašni starši
ob 20.00
Komedija
Strašni starši
MGL - mala scena, Ljubljana

Victoria Hanna

ob 20.00
Mešana glasba
Victoria Hanna
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Prijateljski preplet Pelle in Aritmije
ob 21.00
Mešana glasba
Prijateljski preplet Pelle in Aritmije
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana