Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Tečaji ruščine za otroke
ob 10.00
Izobraževanje za otroke
Tečaji ruščine za otroke
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Abonma Cankar
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Abonma Cankar
Cankarjev dom, Ljubljana
W. A. Mozart: Figarova svatba
ob 11.00
Opera in balet
W. A. Mozart: Figarova svatba
SNG Opera in balet Ljubljana
Neustrašna raziskovalka
ob 11.00
Aktivnosti za otroke
Neustrašna raziskovalka
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Začetni tečaj ruščine v Ruskem ekspresu
ob 11.30
Jezikovni tečaj
Začetni tečaj ruščine v Ruskem ekspresu
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Massage in Ljubljana
ob 17.00
Masaža
Massage in Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Alzheimer Cafe
ob 18.00
Strokovno izobraževanje
Alzheimer Cafe
Medgeneracijski center Idrija - Dom upokojencev Idrija, Arkova ulica 4
Janez Dovč / Tesla
ob 18.00
Uprizoritev
Janez Dovč / Tesla
Kulturni dom Slovenske Konjice
Pogovori, Kockamodrosti.si
ob 18.00
Kulturna prireditev
Pogovori, Kockamodrosti.si
Zavod živi na polno, Kongresni trg 14, Ljubljana.
Boris Gaberščik - Von Dieser Welt
ob 19.00
Fotografska razstava
Boris Gaberščik - Von Dieser Welt
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Rent
ob 19.30
Muzikal
Rent
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Zid, jezero
ob 19.30
Drama
Zid, jezero
Veliki oder, Ljubljana
Dan norosti
ob 20.00
Komedija
Dan norosti
Kulturni dom, Mengeš
Judovski pes
ob 20.00
Kulturna prireditev
Judovski pes
V Stolpu Škrlovec, Kranj
Dogodki, ki trajajo več dni:
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Supersvetloba
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Supersvetloba
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Zgodbe iz poštne torbe
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Zgodbe iz poštne torbe
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Lingua latina Razstava o latinščini v javni OŠ
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Lingua latina Razstava o latinščini v javni OŠ
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Rojstvo novih domovin: ustvarjalnost beguncev
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Rojstvo novih domovin: ustvarjalnost beguncev
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Podoba Slovenije v obdobju narodnega prebujenja
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Podoba Slovenije v obdobju narodnega prebujenja
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Prostori šole Povej na Glas, Ljubljana
Umetnikove skice
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Umetnikove skice
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
Peter Abram
od 9.00 do 20.00
Kiparska razstava
Peter Abram
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zlorabljena moč / Manfred Pichler
od 10.00 do 17.00
Fotografska razstava
Zlorabljena moč / Manfred Pichler
Atelje-galerija MIKADO , Slovenska cesta 6, Ljubljana
Pravljična urica
od 10.00 do 19.00
Aktivnosti za otroke
Pravljična urica
Prečna 7, Ljubljana Center
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 19.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Dušan Kochol: Avtoportret s kladivom oznanjenja
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Dušan Kochol: Avtoportret s kladivom oznanjenja
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana