Tedenski izbor naj dogodkov
Dvignite nivo energije (za uspešno starševstvo)
ob 9.00
Osebnostna rast
Dvignite nivo energije (za uspešno starševstvo)
Center za psihodiagnostična sredstva, Litostrojska cesta 44d, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Tečaj peke kruha v krušni peči
ob 9.30
Kuharski tečaj/delavnica
Tečaj peke kruha v krušni peči
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
INTINITI Dance Bliss International Festival 2017
ob 10.00
Festival
INTINITI Dance Bliss International Festival 2017
Vila Vipolže, Vipolže 29, 5212 Dobrovo v Brdih, Goriška Brda
Glasbena hiša - opera za otroke
ob 10.00
Kulturna prireditev
Glasbena hiša - opera za otroke
Prešernovo gledališče Kranj
Delavnice ljudske glasbe: Rajanje na trgatvi
ob 10.00
Prireditev za otroke
Delavnice ljudske glasbe: Rajanje na trgatvi
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Mala šola astrologije
ob 10.00
Osebnostna rast
Mala šola astrologije
Točna lokacija bo sporočena ob prijavi., Ljubljana
Brezplačne pravljične urice angleščine in nemščine
ob 10.30
Aktivnosti za otroke
Brezplačne pravljične urice angleščine in nemščine
BTC, dvorana 2 (nasproti vhoda v trgovino Mass), Ljubljana
Papirnati živalski vrt Izdelovanje origamijev
ob 11.00
Prireditev za otroke
Papirnati živalski vrt Izdelovanje origamijev
Cankarjev dom, čni prostori M, Ljubljana

Vrhunski plenilci

ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Vrhunski plenilci
Delavnica iz cikla GREMO NA MORJE!, Ljubljana
BeleŽKe Z Japonsko Vezavo
ob 14.00
Elektronska glasba
BeleŽKe Z Japonsko Vezavo
Zgornje preddverje, Ljubljana
Jesensko doživetje v Ljubljani z Dogodki za Samske
ob 15.00
Druženja in zmenki
Jesensko doživetje v Ljubljani z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, center Ljubljane in Tivoli, Ljubljana
Debata za mlade
ob 18.00
Kulturna prireditev
Debata za mlade
Zavod živi na polno, Kongresni trg 14, Ljubljana.
Moška copata
ob 19.00
Komedija
Moška copata
Modra dvorana, Vuzenica
Striptiz
ob 19.00
Komedija
Striptiz
Kavarna Union, Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
ob 19.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni center Litija
Natanovi otroci
ob 19.00
Drama
Natanovi otroci
Križevniška 1, Ljubljana
W. A. Mozart: Figarova svatba
ob 19.30
Opera in balet
W. A. Mozart: Figarova svatba
SNG Opera in balet Ljubljana
Bog masakra, režija Boris Kobal
ob 19.30
Komedija
Bog masakra, režija Boris Kobal
Šentjakobsko gledališče, MALA SCENA, Vodnikov trg 5, 1. nadstropje
Matjaž Zupančič Pesmi živih mrtvecev
ob 19.30
Drama
Matjaž Zupančič Pesmi živih mrtvecev
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Leonce in Lena
ob 19.30
Komedija
Leonce in Lena
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Tri ženske
ob 19.30
Drama
Tri ženske
Prešernovo gledališče Kranj
Hlapci
ob 19.30
Drama
Hlapci
Veliki oder, Ljubljana
Bella Figura
ob 20.00
Komedija
Bella Figura
MGL - mala scena, Ljubljana
Razočarana gospodinja pri seksologu
ob 20.00
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
Lola Marsh
ob 20.00
Elektronska glasba
Lola Marsh
Katedrala, Ljubljana
Fotr - monokomedija
ob 20.00
Komedija
Fotr - monokomedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Županova Micka
ob 20.00
Drama
Županova Micka
Mala drama, Ljubljana
Radio Bob Party
ob 21.00
Pop in rock
Radio Bob Party
Orto bar, Ljubljana
Akordika
ob 21.00
Mešana glasba
Akordika
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Birds Of Paradise - A Special Latin Flavored Night
ob 22.00
Mešana glasba
Birds Of Paradise - A Special Latin Flavored Night
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Solvd welcomes Christian Kroupa
ob 23.00
Elektronska glasba
Solvd welcomes Christian Kroupa
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana