Želja po novem začetku?

Napovednik, vodilni slovenski vodič po dogodkih in dogajanju je odprt za ponudbe: delovno mesto v trženju in marketingu. Več >>
Sredi tedna v muzej: Odkrivanje muzejskih zbirk
ob 10.00
Razstava za otroke
Sredi tedna v muzej: Odkrivanje muzejskih zbirk
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Nenasilna komunikacija - delavnice
ob 12.00
Osebnostna rast
Nenasilna komunikacija - delavnice
Lokacija po dogovoru, Ljubljana
Osebni in poslovni coaching
ob 14.00
Osebnostna rast
Osebni in poslovni coaching
Central Hotel, Miklošičeva cesta 9, Ljubljana
Mladi kurator / Mladi umetnik Wunderblock
ob 19.00
Likovna razstava
Mladi kurator / Mladi umetnik Wunderblock
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
MTF Feat. Sub-Lime
ob 20.00
Pop in rock
MTF Feat. Sub-Lime
Center slovanskih kultur France Prešeren, Karunova 14
Čajkovski. PRO et CONTRA
ob 20.00
Klasična glasba
Čajkovski. PRO et CONTRA
Cankarjev dom, Ljubljana
11. festival Panč
ob 21.00
Stand-up / impro
11. festival Panč
Ljubljanski grad, Ljubljana
UD 2018 x Klub K4 - Sreda pod zemlo
ob 23.59
Pop in rock
UD 2018 x Klub K4 - Sreda pod zemlo
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
JUPOL Classic v ekološkem razredu A+
od 7.00 do 19.00
Posebne ponudbe
JUPOL Classic v ekološkem razredu A+
Jub Design Studio, Dol pri Ljubljani 28, Dol pri Ljubljani, Ljubljana
Šolstvo na Slovenskem skozi stoletja
od 8.00 do 16.00
Instalacija
Šolstvo na Slovenskem skozi stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Učne ure naših babic in dedkov
od 8.00 do 16.00
Aktivnosti za otroke
Učne ure naših babic in dedkov
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Prepovedane knjige v zgodnjem novem veku
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Prepovedane knjige v zgodnjem novem veku
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Najmlajša originalna grafika
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Najmlajša originalna grafika
Dolenjski muzej Novo mesto
Zmaj vseh zmajev
od 9.00 do 21.00
Muzejska razstava
Zmaj vseh zmajev
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Lila Prap: Zmaji?!
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Lila Prap: Zmaji?!
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Razstava Vivarij Bioexo
od 9.00 do 22.00
Razstava za otroke
Razstava Vivarij Bioexo
Vivarij Bioexo, Čevljarska 8, Koper
Znanje brez meja
od 10.00 do 17.00
Muzejska razstava
Znanje brez meja
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
Ustvarjalni center Švicarija, Pod turnom 4, Ljubljana
Made in Slovenia
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Made in Slovenia
Center za kreativnost, Projektna pisarna Mabribor, Partizanska cesta 11, Maribor
Živeti z vodo
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Živeti z vodo
Arsenale, Benetke, Italija
IV. mednarodni trienale keramike UNICUM 2018
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
IV. mednarodni trienale keramike UNICUM 2018
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Portreti Ivana Cankarja
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Portreti Ivana Cankarja
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Zlato kitajskih cesarjev
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Zlato kitajskih cesarjev
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
V ženskih rokah
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
V ženskih rokah
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Ivan Cankar in Evropa
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ivan Cankar in Evropa
Cankarjev dom, Ljubljana
Marc Riboud, Izbrani pogledi
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Marc Riboud, Izbrani pogledi
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Virtual hug-predstavitev projekta
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtual hug-predstavitev projekta
Noravision Gallery, Ilirska 15
Virtual hug conception / La nuit des musees
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtual hug conception / La nuit des musees
Noravision Gallery, Ilirska 15
Fotografska razstava Ore Hasenfratz
od 11.00 do 19.00
Fotografska razstava
Fotografska razstava Ore Hasenfratz
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Urban Playground
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Urban Playground
DobraVaga, Ljubljana
Nina Urh: RavnoteŽJa
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Nina Urh: RavnoteŽJa
DobraVaga, Ljubljana
Veselo v poletje z Lumpi parkom
od 15.00 do 21.00
Aktivnosti za otroke
Veselo v poletje z Lumpi parkom
Park Tivoli, Ljubljana
Matej Bizovičar: Ribogunci
od 20.30 do 0.00
Likovna razstava
Matej Bizovičar: Ribogunci
Soteska, Ljubljana