Tedenski izbor naj dogodkov
Spoznaj ekstremne športe na Laguni
ob 9.00
Prireditev za otroke
Spoznaj ekstremne športe na Laguni
Laguna mestna plaža, Dunajska 270, Ljubljana
Poletni tečaji francoščine
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Poletni tečaji francoščine za najstnike
ob 9.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine za najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
ob 10.00
Kulturna prireditev
Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Natalija Lapajne in Martina Obid Mlakar: BIO 25
ob 11.00
Kulturna prireditev
Natalija Lapajne in Martina Obid Mlakar: BIO 25
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Županova jama
ob 13.00
Instalacija
Županova jama
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Zabavne, vesele in ustvarjalne počitnice v CŠOD
ob 15.00
Počitnice za otroke
Zabavne, vesele in ustvarjalne počitnice v CŠOD
Rezlični termini in več lokacij po Sloveniji, Ljubljana
Ukročena elektrika, poskusi Nikole Tesle
ob 16.00
Kulturna prireditev
Ukročena elektrika, poskusi Nikole Tesle
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Mala terasa 2017
ob 17.00
Prireditev za otroke
Mala terasa 2017
Prečna 7, Ljubljana Center
System Of A Down
ob 20.00
Pop in rock
System Of A Down
Ippodromo del Visarno, Firence
2. Poletni orgelski ciklus Franc Goršič
ob 20.00
Klasična glasba
2. Poletni orgelski ciklus Franc Goršič
Cerkev sv. Janeza Krstnika Trnovo, Ljubljana
Pesniško - umetniški večer: Glas z roba
ob 20.00
Uprizoritev
Pesniško - umetniški večer: Glas z roba
Klub Daktari, Krekov trg 7, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Plečnik nad mestom
od 9.00 do 21.00
Arhitekturna razstava
Plečnik nad mestom
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Nina Čelhar in Boris Beja: Nekonkretno
od 10.00 do 14.00
Likovna razstava
Nina Čelhar in Boris Beja: Nekonkretno
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Sabina Černič in Janez Grošelj: UTRIP DREVESA
od 10.00 do 14.00
Instalacija
Sabina Černič in Janez Grošelj: UTRIP DREVESA
Veselov vrt, Komenskega 8, Ljubljana
Z Elanom do zvezd
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Z Elanom do zvezd
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
32. grafični bienale: Kriterij rojstva
od 10.00 do 18.00
Kulturna prireditev
32. grafični bienale: Kriterij rojstva
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Robert Capa
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Robert Capa
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana

Slovenia Press Photo

od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Slovenia Press Photo
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Le Petit Mignon: Cross Pollination
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Le Petit Mignon: Cross Pollination
DobraVaga, Ljubljana