Vpisi na izpit znanja francoščine: DELF in DALF
ob 8.00
Jezikovni tečaj
Vpisi na izpit znanja francoščine: DELF in DALF
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Vpisi na poletne tečaje francoščine za najstnike
ob 8.30
Aktivnosti za otroke
Vpisi na poletne tečaje francoščine za najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
11. Europarkov kolesarski maraton
ob 9.00
Kolesarjenje, tek
11. Europarkov kolesarski maraton
Nakupovalno središče Europark, Maribor
Fotosejem 2019
ob 9.00
Sejem
Fotosejem 2019
Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Triglav The Rock Ljubljana
ob 9.00
Športna prireditev
Triglav The Rock Ljubljana
Kongresni trg, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Osnove restavratorstva
ob 9.30
Strokovno izobraževanje
Osnove restavratorstva
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
2. Festival obrazne refleksoterapije
ob 9.30
Festival
2. Festival obrazne refleksoterapije
Urška, več kot plesna šola, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Otvoritev 2. Festivala obrazne refleksoterapije
ob 9.30
Festival
Otvoritev 2. Festivala obrazne refleksoterapije
Urška, več kot plesna šola, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana

Bernekerjeva ustvarjalnica: NE!

ob 10.00
Umetnostna delavnica
Bernekerjeva ustvarjalnica: NE!
Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec
V ritmu človeških možganov
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
V ritmu človeških možganov
Cankarjev dom, Prešernova cesta 10, Ljubljana
Sejem stripov za stripoljube
ob 10.00
Kulturna prireditev
Sejem stripov za stripoljube
Narodna galerija, Cankarjeva 20, Ljubljana
Seminar formuliranja prestižnih serumov-MB - 2 del
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Seminar formuliranja prestižnih serumov-MB - 2 del
Infinity Fusion, Kardeljeva cesta 85, Maribor
Namig 2019 - Regijska 35. plesna revija
ob 11.00
Plesna prireditev
Namig 2019 - Regijska 35. plesna revija
Prešernovo gledališče Kranj
Festival kranjske klobase
ob 11.00
Kulinarična prireditev
Festival kranjske klobase
Vaški trg na Zbiljski dobravi, Zbilje
Škrt škrt kra čof!
ob 11.00
Predstava za otroke
Škrt škrt kra čof!
Mali oder LGL, Ljubljana
Čebelarska delavnica
ob 15.00
Aktivnosti za otroke
Čebelarska delavnica
Muzej na prostem Rogatec, Ptujska c. 23
Peka kruha, žulik
ob 15.00
Aktivnosti za otroke
Peka kruha, žulik
Muzej na prostem Rogatec, Ptujska c. 23
Sekiromet - Axe throwing Europe
ob 15.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Studio Most Benefit: Pobratenje Bronxa in Most
ob 15.00
Alternativa, urbana
Studio Most Benefit: Pobratenje Bronxa in Most
Tržnica Moste, Zaloška cesta 55, Ljubljana
Na sprehod po Emoni s Honorato
ob 16.00
Aktivnosti za otroke
Na sprehod po Emoni s Honorato
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Dr. Marko Dobrilovič: Vodstvo po krajinski arhitekturi
ob 16.00
Kulturna prireditev
Dr. Marko Dobrilovič: Vodstvo po krajinski...
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Škrt škrt kra čof!
ob 17.00
Predstava za otroke
Škrt škrt kra čof!
Mali oder LGL, Ljubljana
Španščina za samske? Zakaj pa ne!
ob 18.30
Jezikovni tečaj
Španščina za samske? Zakaj pa ne!
Dogodki za Samske, OŠ Ledina, Komenskega 19, Ljubljana
Tečaj DRUŽABNIH plesov z Dogodki za Samske - NOVO
ob 19.00
Druženja in zmenki
Tečaj DRUŽABNIH plesov z Dogodki za Samske - NOVO
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Karaoke CSK
ob 19.00
Pop in rock
Karaoke CSK
Center slovanskih kultur France Prešeren, Ljubljana
Dokumentarni film in akustična poslastica TABU
ob 19.00
Pop in rock
Dokumentarni film in akustična poslastica TABU
Center slovanskih kultur France Prešeren, Ljubljana
41. državno srečanje Sosed tvojega brega
ob 19.00
Kulturna prireditev
41. državno srečanje Sosed tvojega brega
Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana
Michelangelo
ob 19.00
Drama
Michelangelo
Veliki oder, Ljubljana
Tartuffe
ob 19.30
Komedija
Tartuffe
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Emanuele Aldrovandi ALARMI!
ob 19.30
Drama
Emanuele Aldrovandi ALARMI!
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Pevski obeti in pričakovanja
ob 19.30
Klasična glasba
Pevski obeti in pričakovanja
Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca, Ljubljana
Dve na enega
ob 20.00
Komedija
Dve na enega
Hram kulture Arnolda Tovornika, Selnica ob Dravi
Koncert Ara Malikian
ob 20.00
Alternativa, urbana
Koncert Ara Malikian
Cankarjev dom, Ljubljana
Recycleman (ex Alien z bendom) / 25 let v živo!
ob 20.00
Alternativa, urbana
Recycleman (ex Alien z bendom) / 25 let v živo!
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
Pionirska železnica / Svetlobna gverila
ob 21.00
Kulturna prireditev
Pionirska železnica / Svetlobna gverila
Nekdanja trasa Pionirske proge med koseškim bajerjem in ZOO, Ljubljana
Dan Tetkine Radosti
ob 21.00
Alternativa, urbana
Dan Tetkine Radosti
Gala hala, Ljubljana
Fuzija novih svetov na Trznfestu
ob 21.00
Pop in rock
Fuzija novih svetov na Trznfestu
KUD Franc Kotar Trzin, Mengeška 9, Trzin
Best of R&B
ob 22.00
Alternativa, urbana
Best of R&B
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
K4 Roza Dollhouse Trash-Out
ob 23.00
Elektronska glasba
K4 Roza Dollhouse Trash-Out
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
30K4 Roza: Dollhouse Trash-Out
ob 23.00
Pop in rock
30K4 Roza: Dollhouse Trash-Out
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana