Brundagrrrom!
ob 10.00
Predstava za otroke
Brundagrrrom!
Prešernovo gledališče Kranj
Škucove packarije: Juri Muri v Afriki
ob 10.00
Predstava za otroke
Škucove packarije: Juri Muri v Afriki
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Gozdni sprehodi - Začuti gozd
ob 10.00
Pohodništvo
Gozdni sprehodi - Začuti gozd
Hrošč Rogač, Cesta na Rožnik 31, Ljubljana
Vezenje in pletenje iz ličja
ob 10.00
Posebne ponudbe
Vezenje in pletenje iz ličja
Rokodelski center Rogatec
Lutkovna predstava Hrestač
ob 10.00
Prireditev za otroke
Lutkovna predstava Hrestač
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Sobotna delavnica
ob 10.30
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Akvarij
ob 11.30
Predstava za otroke
Akvarij
Mali oder LGL, Ljubljana
Peka kruha, žulik
ob 13.00
Aktivnosti za otroke
Peka kruha, žulik
Muzej na prostem Rogatec, Ptujska c. 23
Peter Klepec - lutkovni muzikal
ob 13.30
Lutkovna predstava
Peter Klepec - lutkovni muzikal
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Ledeno kraljestvo v Portorožu
ob 14.00
Sejem
Ledeno kraljestvo v Portorožu
LifeClass Hotels & Spa, Portorož
Stenski Koledarji
ob 14.00
Umetnostna delavnica
Stenski Koledarji
Zgornje preddverje, Ljubljana
Vitez, zmaj in praznični direndaj
ob 15.00
Predstava za otroke
Vitez, zmaj in praznični direndaj
Grajsko gledališče, Ljubljanski grad, Grajska planota 1, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
ob 15.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Popravljalnica igrač s Katjo
ob 15.30
Aktivnosti za otroke
Popravljalnica igrač s Katjo
Prečna 7, Ljubljana Center
Zimsko rajanje: Maša & Medved ter Elsa
ob 16.00
Prireditev za otroke
Zimsko rajanje: Maša & Medved ter Elsa
LifeClass Hotels & Spa, Portorož
Medved in mali
ob 16.00
Predstava za otroke
Medved in mali
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Čarobni gozd 2018
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Čarobni gozd 2018
Ni lokacije, Ljubljana
Božiček na jasi
ob 16.30
Prireditev za otroke
Božiček na jasi
Čarobna jasa, Vinje 8, Dol pri Ljubljani
Predstava Šole za nastopanje Bast: Korak Nazaj
ob 17.00
Plesna predstava
Predstava Šole za nastopanje Bast: Korak Nazaj
Dvorana SVŠGUGL, Dimičeva ulica 10, Ljubljana
Plesni ognjemet
ob 18.00
Plesna predstava
Plesni ognjemet
Prešernovo gledališče Kranj
Georges Bizet: Carmen
ob 18.00
Opera in balet
Georges Bizet: Carmen
SNG Opera in balet Ljubljana
O mrtvih samo dobro
ob 19.30
Komedija
O mrtvih samo dobro
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Brucka ali obdobje prilagajanja
ob 19.30
Drama
Brucka ali obdobje prilagajanja
Šentjakobsko gledališče, MALA SCENA, Vodnikov trg 5, 1. nadstropje
Trač
ob 19.30
Komedija
Trač
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Tatovi
ob 19.30
Drama
Tatovi
Veliki oder, Ljubljana

26. Managerski koncert

ob 19.30
Poslovna prireditev
26. Managerski koncert
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Profesor Kuzman mlajši
ob 20.00
Komedija
Profesor Kuzman mlajši
Kulturni dom, Mengeš
Pismo rosno! Vsega je kriv poštar...
ob 20.00
Komedija
Pismo rosno! Vsega je kriv poštar...
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
Mixtape Soul Tribute ft. Marina Martensson live!
ob 20.00
Mešana glasba
Mixtape Soul Tribute ft. Marina Martensson live!
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
Matjaž Javšnik: Striptiz
ob 20.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Zdraviliška dvorana, Dobrna
Čefurji raus!
ob 20.00
Komedija
Čefurji raus!
Kulturni dom Črnuče, Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
ob 20.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Narodni dom Maribor
Koncert skupine Hiša
ob 20.00
Pop in rock
Koncert skupine Hiša
Kulturno društvo Svoboda Trbovlje, Trg Franca Fakina 4
Koncert zasedbe SMET
ob 20.00
Jazz, blues
Koncert zasedbe SMET
Kavarna Soteska, Soteska 8, Ljubljana
My Baby
ob 20.00
Pop in rock
My Baby
Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana
Ne pozabite na rože
ob 20.00
Drama
Ne pozabite na rože
Mala drama, Ljubljana
World turbo jam party
ob 20.30
Mešana glasba
World turbo jam party
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Tomcat
ob 21.00
Pop in rock
Tomcat
Nostalgija Vintage Cafe, Krakovski nasip 4, Ljubljana
Udo Jurgens Tribute
ob 21.00
Mešana glasba
Udo Jurgens Tribute
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Xmas Salsa Party Ljubljana
ob 22.00
Plesna prireditev
Xmas Salsa Party Ljubljana
Festivalna dvorana, Vilharjeva 11, Ljubljana
Best of RnB
ob 22.00
Alternativa, urbana
Best of RnB
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Tetkine zimske radosti
ob 23.00
Mešana glasba
Tetkine zimske radosti
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Kung Fu Techno!
ob 23.00
Elektronska glasba
Kung Fu Techno!
KUD Channel Zero, Metelkova 4, Ljubljana