The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
od 23.00 do 5.00
Mešana glasba
The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
LuckIsOn: Cedric Dekowski & Felix Reifenberg Live!
od 23.00 do 6.00
Elektronska glasba
LuckIsOn: Cedric Dekowski & Felix Reifenberg Live!
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Orto 90s Hit Mix Vol.3
ob 23.59
Pop in rock
Orto 90s Hit Mix Vol.3
Orto bar, Ljubljana
Še traja:
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
26. Zlati boben (2. dan)
od 9.00 do 0.00
Festival
26. Zlati boben (2. dan)
Hotel Slovenija, Portorož
Cellofest Ljubljana 2019
od 9.00 do 0.00
Klasična glasba
Cellofest Ljubljana 2019
Različna prizorišča, Ljubljana
5-hodna večerja dobrot sveta & afriški bobni
od 11.30 do 22.00
Kulinarična prireditev
5-hodna večerja dobrot sveta & afriški bobni
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Tinta X Umetnica Na Mesec Zhang Chen: Kukalo
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Tinta X Umetnica Na Mesec Zhang Chen: Kukalo
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Tinta X Zine Vitrine Daria Tommasi: Letni časi
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Tinta X Zine Vitrine Daria Tommasi: Letni časi
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
od 15.00 do 23.00
Instalacija
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
Svetlobni park ob Gradaščici v Trnovem, Ljubljana
Andrej Štular: Tretji tir
od 15.00 do 23.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Tretji tir
Galerija Meduza, Koper
Koncert v jami: Boštjan Gombač in Janez Dovč
od 19.00 do 22.00
Kulturna prireditev
Koncert v jami: Boštjan Gombač in Janez Dovč
Temnica, Miren - Kostanjevica
Razočarana gospodinja pri seksologu
od 20.00 do 21.30
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kulturni dom Dekani
Prevod na oknu: Veronika Rot in Petra Koršič
od 20.00 do 22.00
Kulturna prireditev
Prevod na oknu: Veronika Rot in Petra Koršič
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Comedy Night in English #5 I John McCombs
od 20.00 do 22.00
Stand-up / impro
Comedy Night in English #5 I John McCombs
10KA klub smeha, Mala ulica 5
Marija Šerifović
od 20.00 do 23.00
Pop in rock
Marija Šerifović
Hala Tivoli, Ljubljana
Družabni plesi v Festivalni dvorani
od 20.00 do 1.00
Druženja in zmenki
Družabni plesi v Festivalni dvorani
Festivalna dvorana, Vilharjeva 11, Ljubljana
Turneja Klubskega maratona 2019
od 21.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Turneja Klubskega maratona 2019
MKC Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka
Turneja Klubskega maratona 2019
od 21.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Turneja Klubskega maratona 2019
MCC celjski mladinski center, Mariborska 2, Celje
Koncert skupine JG3o
od 21.00 do 23.59
Mešana glasba
Koncert skupine JG3o
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43