Appetizer with RIBA
do 3.00
Elektronska glasba
Appetizer with RIBA
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
Crazy Cirkus x Avadox (Ultra, Amada, MTV SB)
do 5.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus x Avadox (Ultra, Amada, MTV SB)
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
UK4 Garage: Enchanted Rhythms (UK)
do 5.00
Elektronska glasba
UK4 Garage: Enchanted Rhythms (UK)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
  • 23 Danes
    Marec, 2019
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Spoznajmo kaligrafijo
od 9.30 do 15.30
Umetnostna delavnica
Spoznajmo kaligrafijo
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Shiatsu masaža - začetni tečaj
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Shiatsu masaža - začetni tečaj
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Zakaj teče pes za zajcem
od 10.00 do 10.40
Predstava za otroke
Zakaj teče pes za zajcem
Prešernovo gledališče Kranj
Čista gozdna zabava - Gozdni sprehod
od 10.00 do 12.00
Aktivnosti za otroke
Čista gozdna zabava - Gozdni sprehod
Hrošč Rogač, Cesta na Rožnik 31, Ljubljana
Sobotne ustvarjalnice
od 10.00 do 12.00
Aktivnosti za otroke
Sobotne ustvarjalnice
Pionirski dom na Komenskega 9, Ljubljana
Dan odprtih vrat v Zavodu GNOZEN
od 10.00 do 16.00
Osebnostna rast
Dan odprtih vrat v Zavodu GNOZEN
Zavod Gnozen, Kersnikova 5a, Ljubljana
Fotografska boudoir delavnica - Igra senc
od 10.00 do 17.00
Umetnostna delavnica
Fotografska boudoir delavnica - Igra senc
Studio Železna, Železna cesta 16, Zupančičeva jama
Upravljajte s čustvi
od 10.00 do 18.00
Osebnostna rast
Upravljajte s čustvi
Lekarna za dušo, Cesta Ljubljanske brigade 23, Ljubljana
Kuharska ustvarjalnica z Ireno Tomažin
od 10.30 do 12.00
Aktivnosti za otroke
Kuharska ustvarjalnica z Ireno Tomažin
Prečna 7, Ljubljana Center
Sobotna delavnica
od 10.30 do 12.00
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Europark: Gledališče Veverice Mice
ob 11.00
Predstava za otroke
Europark: Gledališče Veverice Mice
Nakupovalno središče Europark, Maribor
Predavanje Ženske in moški- z lune in marsa
od 11.00 do 13.00
Osebnostna rast
Predavanje Ženske in moški- z lune in marsa
Prostor 5, Parmova 25, Ljubljana
Štirje muzikanti
ob 11.00
Predstava za otroke
Štirje muzikanti
Veliki oder LGL, Ljubljana
Imara Reiki
od 16.00 do 20.00
Osebnostna rast
Imara Reiki
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
od 16.30 do 17.30
Kulturna prireditev
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Gledališka predstava za otroke: Zmajelovščina
ob 17.00
Predstava za otroke
Gledališka predstava za otroke: Zmajelovščina
Grajsko gledališče, Ljubljanski grad, Grajska planota 1, Ljubljana
17.rojstni dan Lepe
ob 17.00
Festival
17.rojstni dan Lepe
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Ben Harvey a.k.a. Rabid Squirrel: Zgodovina
od 17.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Ben Harvey a.k.a. Rabid Squirrel: Zgodovina
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Štirje muzikanti
ob 17.00
Predstava za otroke
Štirje muzikanti
Veliki oder LGL, Ljubljana
Madagascar
ob 18.00
Muzikal
Madagascar
Športna dvorana Marof, Novo mesto
Neposlušno - debata
od 18.00 do 19.00
Festival
Neposlušno - debata
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Prebudite finančnega genija v sebi- Petra Žagar
od 18.00 do 20.00
Osebnostna rast
Prebudite finančnega genija v sebi- Petra Žagar
Obrtni dom, Ulica Gradnikove brigade 6, Nova Gorica
Matjaž Javšnik: Striptiz
od 19.00 do 20.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Kulturni dom Dekani
Starci 1.2
od 19.00 do 20.00
Kabaret, variete
Starci 1.2
Stara mestna elektrarna Elektro Ljubljana (Bunker)
Razočarana gospodinja pri seksologu
od 19.00 do 20.30
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kulturna dvorana v Šmarjeti, Šmarješke Toplice
Tvoj bodoči bivši mož
od 19.00 do 21.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Velika Nedelja, Velika Nedelja 7, 2274 Velika Nedelja
Koda L
ob 19.30
Opera in balet
Koda L
SNG Opera in balet Ljubljana
William Shakespeare - Macbeth
od 19.30 do 21.00
Drama
William Shakespeare - Macbeth
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Ladies night stand up (KP) Ipša, Orsag, Lončar
ob 20.00
Komedija
Ladies night stand up (KP) Ipša, Orsag, Lončar
Dvorana sv. Frančiška Asiškega, Koper
Seks nasveti od A do Ž
ob 20.00
Komedija
Seks nasveti od A do Ž
Kulturni dom, Mengeš
Praznina spomina - epizoda 1
ob 20.00
Drama
Praznina spomina - epizoda 1
MGL - mala scena, Ljubljana
Neposlušno - koncert
od 20.00 do 21.00
Festival
Neposlušno - koncert
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Alien Express: Drugi let - premiera
od 20.00 do 22.00
Plesna predstava
Alien Express: Drugi let - premiera
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
Tako ti je, mala - stand up muzikal
ob 20.00
Komedija
Tako ti je, mala - stand up muzikal
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Alien Express: Drugi Let
ob 20.00
Plesna predstava
Alien Express: Drugi Let
Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana
Praznina spomina - epizoda 2
ob 21.00
Drama
Praznina spomina - epizoda 2
MGL - mala scena, Ljubljana
KALU & The Gradient
od 21.00 do 23.59
Alternativa, urbana
KALU & The Gradient
Trainstation SubArt, Kolodvorska cesta 8, Kranj
Magnifico
od 21.00 do 0.00
Pop in rock
Magnifico
Dvorana Zlato polje, Kranj
Sobotni Orto Hits
ob 22.00
Pop in rock
Sobotni Orto Hits
Orto bar, Ljubljana
Half Whale There 2019
od 22.00 do 4.00
Elektronska glasba
Half Whale There 2019
Modri kot, Avtonomna tovarna Rog, Ljubljana
WHO AM I? LTD: Ekskluzivna zabava v maskah
od 22.00 do 5.00
Elektronska glasba
WHO AM I? LTD: Ekskluzivna zabava v maskah
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
Best of R&B
od 22.00 do 5.00
Alternativa, urbana
Best of R&B
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
K4 Temnica
od 23.00 do 5.00
Elektronska glasba
K4 Temnica
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana