Tedenski izbor naj dogodkov
Rent - premiera
ob 20.00
Muzikal
Rent - premiera
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Zapojmo skupaj
ob 20.00
Etno / glasbe sveta
Zapojmo skupaj
Galerija Srečišče, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Rosana Hribar / Nick Upper: TOBELIJA
od 20.00 do 21.00
Plesna predstava
Rosana Hribar / Nick Upper: TOBELIJA
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Ljubezenski oglas
od 20.00 do 21.15
Komedija
Ljubezenski oglas
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
Buh blues project
od 20.00 do 2.00
Mešana glasba
Buh blues project
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
10kin Comedy Jam pri Gajotu #38
od 20.30 do 22.30
Stand-up / impro
10kin Comedy Jam pri Gajotu #38
Jazz club Gajo na vrtu DSP, Ljubljana
CoFestival: Po Triu A
ob 21.00
Plesna predstava
CoFestival: Po Triu A
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Jazz klub Mezzoforte koncert Midnight Jazz duo
od 21.00 do 1.00
Jazz, blues
Jazz klub Mezzoforte koncert Midnight Jazz duo
Cirkus v tovarni Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana
Še traja:
Začetek sezone: Pridi na Tanergijo po novo telo
od 7.00 do 21.30
Posebne ponudbe
Začetek sezone: Pridi na Tanergijo po novo telo
Dunajska 190, Ljubljana, Pilates center Tanergija
Brezplačna Tanergija pilates vadba: Sostro
od 7.00 do 21.30
Posebne ponudbe
Brezplačna Tanergija pilates vadba: Sostro
Fitnes Fitpoint, Sostrska cesta 22, Ljubljana - Dobrunje
Črna umetnost v barvah - razstava prvotiskov NUK
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Črna umetnost v barvah - razstava prvotiskov NUK
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Tečaji francoščine za otroke in najstnike
od 8.00 do 21.00
Izobraževanje za otroke
Tečaji francoščine za otroke in najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Jesenski tečaji francoščine
od 8.00 do 21.00
Jezikovni tečaj
Jesenski tečaji francoščine
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Plečnik nad mestom
od 9.00 do 21.00
Arhitekturna razstava
Plečnik nad mestom
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Peter Abram
od 9.00 do 21.00
Kiparska razstava
Peter Abram
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Skupni prostori
od 10.00 do 20.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Design Biotop: Prostor in percepcija
od 10.00 do 20.00
Kulturna prireditev
Design Biotop: Prostor in percepcija
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Vpis Tečaji ruščine za otroke
od 10.00 do 20.00
Izobraževanje za otroke
Vpis Tečaji ruščine za otroke
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Evropska jazz konferenca 2017
od 10.00 do 20.00
Mešana glasba
Evropska jazz konferenca 2017
Cankarjev dom, Ljubljana
Kolumbova hči Alma M. Karlin
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Kolumbova hči Alma M. Karlin
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Vpis na večerni tečaj ruščine v Ljubljani
od 10.00 do 21.00
Jezikovni tečaj
Vpis na večerni tečaj ruščine v Ljubljani
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Komunikacija za večjo povezanost in avtentičnost
od 17.00 do 20.00
Osebnostna rast
Komunikacija za večjo povezanost in avtentičnost
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Imara Reiki
od 17.00 do 21.00
Osebnostna rast
Imara Reiki
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Tečaj ALUO smer vizualne komunikacije / art:tečaji
od 17.30 do 19.45
Umetnostna delavnica
Tečaj ALUO smer vizualne komunikacije / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Skrito bogastvo duše
od 19.15 do 21.45
Osebnostna rast
Skrito bogastvo duše
Institut IPAL, Miklošičeva 36, Ljubljana
Preklet naj bo izdajalec svoje domovine!
od 19.30 do 20.45
Uprizoritev
Preklet naj bo izdajalec svoje domovine!
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Modri 1 in izven
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Modri 1 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
od 19.30 do 21.30
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Mozirje