Kamišibaj: O treh kozicah in druge zgodbe iz butaj
od 17.00 do 17.40
Predstava za otroke
Kamišibaj: O treh kozicah in druge zgodbe iz butaj
Center mladih Koper, Gregorčičeva 4
Kozlovska sodba
od 17.00 do 18.00
Predstava za otroke
Kozlovska sodba
Intimni oder GT22, Glavni trg 22, Maribor
Balon Velikon
od 18.00 do 18.45
Predstava za otroke
Balon Velikon
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, Ljubljana
  • 14 Četrtek
    November, 2019
Kuku
ob 16.00
Predstava za otroke
Kuku
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Rozamundine čarovnije
ob 17.30
Predstava za otroke
Rozamundine čarovnije
Kulturni dom Postojna
Kuku
ob 18.00
Predstava za otroke
Kuku
Oder pod zvezdami, Ljubljana
  • 16 Sobota
    November, 2019
Po Sloveniji
ob 10.00
Predstava za otroke
Po Sloveniji
Kulturni hram Ignacija Borštnika, Cerklje na Gorenjskem
Srce in popek - razprodano
ob 10.00
Predstava za otroke
Srce in popek - razprodano
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana
Dino in čarobni toni
ob 10.00
Predstava za otroke
Dino in čarobni toni
Sokolski dom Škofja Loka
Matineja za otroke
ob 10.00
Predstava za otroke
Matineja za otroke
Kulturni dom Šmarje pri Jelšah, Aškerčev trg 20
Trnuljčica
ob 11.00
Predstava za otroke
Trnuljčica
Dom kulture Velenje, mala dvorana
Loti in izgubljeni zmaji
ob 11.00
Predstava za otroke
Loti in izgubljeni zmaji
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Ti loviš!
ob 11.00
Predstava za otroke
Ti loviš!
Mali oder LGL, Ljubljana
Srce in popek - razprodano
ob 11.15
Predstava za otroke
Srce in popek - razprodano
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana
Kuku
ob 11.15
Predstava za otroke
Kuku
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Tjulenj
ob 12.00
Predstava za otroke
Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana
Zeleno povezuje
ob 12.00
Predstava za otroke
Zeleno povezuje
LGL, vstopnice potrebujete samo za predstavo, Ljubljana
Kuku
ob 15.00
Predstava za otroke
Kuku
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Besne basni, režija Andrej Jus
ob 17.00
Predstava za otroke
Besne basni, režija Andrej Jus
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Stolpova pripovedovalnica
ob 17.00
Predstava za otroke
Stolpova pripovedovalnica
Stolp Pungert, Trubarjev trg 6, Kranj
Kozlovska sodba
ob 17.00
Predstava za otroke
Kozlovska sodba
Knjižnica GT22, Glavni trg 22, Maribor
Kolonija: mularija
ob 17.00
Predstava za otroke
Kolonija: mularija
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Ti loviš!
ob 17.00
Predstava za otroke
Ti loviš!
Mali oder LGL, Ljubljana
Kuku
ob 17.15
Predstava za otroke
Kuku
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Tjulenj
ob 18.00
Predstava za otroke
Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana