Ivanov
ob 19.30
Drama
Ivanov
Veliki oder, Ljubljana
Ali: Strah ti poje dušo
ob 19.30
Drama
Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana
Predstava, ki gre narobe
ob 20.00
Komedija
Predstava, ki gre narobe
Kulturni dom, Mengeš
Odhodi vlakov
ob 20.00
Komedija
Odhodi vlakov
MGL - mala scena, Ljubljana
Skiner, večni študent: Šentjakobsko gledališče
od 20.00 do 21.30
Komedija
Skiner, večni študent: Šentjakobsko gledališče
Šentjakobsko gledališče, Ljubljana
Bedenje
ob 20.00
Drama
Bedenje
Mala drama, Ljubljana
  • 19 Torek
    Marec, 2019
FOGU 2019 - Festival otroške gledališke ustvarjaln
ob 9.15
Predstava za otroke
FOGU 2019 - Festival otroške gledališke ustvarjaln
Center kulture v Mostah Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Zverinice iz Rezije
ob 9.30
Predstava za otroke
Zverinice iz Rezije
Veliki oder LGL, Ljubljana
Francoski testament
ob 14.30
Drama
Francoski testament
MGL - mala scena, Ljubljana
Natalija Manojlović Varga: CTRL.SHIFT.ESC
ob 18.00
Plesna predstava
Natalija Manojlović Varga: CTRL.SHIFT.ESC
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Ta nesrečni rod
ob 19.00
Drama
Ta nesrečni rod
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Koda L
ob 19.30
Opera in balet
Koda L
SNG Opera in balet Ljubljana
Ivanov
ob 19.30
Drama
Ivanov
Veliki oder, Ljubljana
Ali: Strah ti poje dušo
ob 19.30
Drama
Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana
Odhodi vlakov
ob 20.00
Komedija
Odhodi vlakov
MGL - mala scena, Ljubljana
  • 20 Sreda
    Marec, 2019
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
ob 9.00
Predstava za otroke
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
FOGU 2019 - Festival otroške gledališke ustvarjaln
ob 9.15
Predstava za otroke
FOGU 2019 - Festival otroške gledališke ustvarjaln
Center kulture v Mostah Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
ob 11.00
Predstava za otroke
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Natalija Manojlović Varga: CTRL.SHIFT.ESC
ob 18.00
Plesna predstava
Natalija Manojlović Varga: CTRL.SHIFT.ESC
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Baal
ob 19.00
Kabaret, variete
Baal
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Tartuffe
ob 19.30
Komedija
Tartuffe
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Ali: Strah ti poje dušo
ob 19.30
Drama
Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana
Pogrešana
ob 20.00
Drama
Pogrešana
MGL - mala scena, Ljubljana
O lepa moja Vida
ob 20.00
Drama
O lepa moja Vida
Drama Kavarna, Ljubljana
Večer Novega z gostom #18
ob 20.30
Stand-up / impro
Večer Novega z gostom #18
10KA klub smeha, Mala ulica 5