Čarobna zima v Mumindolu
ob 11.15
Predstava za otroke
Čarobna zima v Mumindolu
Kinodvor, Mala dvorana, Ljubljana
Medved in mali
ob 11.30
Predstava za otroke
Medved in mali
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Čarobna zima v Mumindolu
ob 14.45
Predstava za otroke
Čarobna zima v Mumindolu
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Vitez, zmaj in praznični direndaj
ob 15.00
Predstava za otroke
Vitez, zmaj in praznični direndaj
Grajsko gledališče, Ljubljanski grad, Grajska planota 1, Ljubljana
Akvarij
ob 15.00
Predstava za otroke
Akvarij
Mali oder LGL, Ljubljana
Ptice jezer, njihova vrnitev
ob 15.00
Predstava za otroke
Ptice jezer, njihova vrnitev
Kinodvor, Mala dvorana, Ljubljana
Madagascar
ob 16.00
Muzikal
Madagascar
Kulturni dom, Mengeš
Zverjasec in Zverjašček
ob 16.45
Predstava za otroke
Zverjasec in Zverjašček
Kinodvor, Mala dvorana, Ljubljana
Gostimo: Poletna knjiga
ob 17.00
Predstava za otroke
Gostimo: Poletna knjiga
Kulturnica LGL, Ljubljana
Miklova šala
ob 18.00
Komedija
Miklova šala
Kulturni dom A. M. Slomška, Šentvid, Šentvid pri Lukovici
Simona Semenič: Do zadnjega
od 18.00 do 0.00
Uprizoritev
Simona Semenič: Do zadnjega
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Madagascar
ob 19.00
Muzikal
Madagascar
Kulturni dom, Mengeš
Impro liga: Mogoče vs V đaru borbe (+Impro pokal)
od 19.00 do 22.00
Stand-up / impro
Impro liga: Mogoče vs V đaru borbe (+Impro pokal)
KUD France Prešeren, Karunova 14, Ljubljana
  • 17 Ponedeljek
    December, 2018
Korenčkov palček
ob 9.15
Lutkovna predstava
Korenčkov palček
Križevniška 1, Ljubljana
Sovica Oka
ob 9.30
Predstava za otroke
Sovica Oka
Veliki oder LGL, Ljubljana
Korenčkov palček
ob 11.00
Lutkovna predstava
Korenčkov palček
Križevniška 1, Ljubljana
Čarobna zima v Mumindolu
ob 17.00
Predstava za otroke
Čarobna zima v Mumindolu
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Škrt škrt kra čof!
ob 18.00
Predstava za otroke
Škrt škrt kra čof!
Mali oder LGL, Ljubljana
Petelinji zajtrk, režija Gojmir Lešnjak Gojc
ob 19.30
Komedija
Petelinji zajtrk, režija Gojmir Lešnjak Gojc
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Žlahtni meščan
ob 19.30
Komedija
Žlahtni meščan
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Emilia Galotti
ob 19.30
Drama
Emilia Galotti
Veliki oder, Ljubljana
Čudežna terapija
ob 20.00
Komedija
Čudežna terapija
MGL - mala scena, Ljubljana
Človeški glas
ob 20.00
Drama
Človeški glas
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Rožnati trikotnik (Bent)
ob 20.00
Uprizoritev
Rožnati trikotnik (Bent)
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Deklica s strunami
ob 20.00
Drama
Deklica s strunami
Mala drama, Ljubljana