Dogodki v rubriki Gledališče v regiji Koper za 17.12.18 so že potekli.
  • 22 Sobota
    December, 2018
Tvoj bodoči bivši mož
ob 19.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Hrpelje
  • 23 Nedelja
    December, 2018
Pepelka
ob 11.00
Predstava za otroke
Pepelka
Titov trg, Koper
  • 25 Torek
    December, 2018
  • 26 Sreda
    December, 2018
  • 27 Četrtek
    December, 2018
  • 28 Petek
    December, 2018
Ventilator
ob 20.00
Komedija
Ventilator
Kulturni dom, Izola
  • 29 Sobota
    December, 2018
  • 30 Nedelja
    December, 2018
  • 30 Sreda
    Januar, 2019
Menopavza
ob 20.00
Muzikal
Menopavza
Avditorij, Portorož
Bolj oddaljeni dogodki:
Korenčkov palček
ob 9.15
Lutkovna predstava
Korenčkov palček
Križevniška 1, Ljubljana
Sovica Oka
ob 9.30
Predstava za otroke
Sovica Oka
Veliki oder LGL, Ljubljana
Gledališče od Ž do A
ob 11.00
Predstava za otroke
Gledališče od Ž do A
SNG Maribor, Mali oder
Korenčkov palček
ob 11.00
Lutkovna predstava
Korenčkov palček
Križevniška 1, Ljubljana
Božičkova dežela v Bohinju
od 15.00 do 17.00
Predstava za otroke
Božičkova dežela v Bohinju
Bohinjsko jezero
Čarobna zima v Mumindolu
ob 17.00
Predstava za otroke
Čarobna zima v Mumindolu
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Maestro spopad za impro prestol
ob 18.00
Stand-up / impro
Maestro spopad za impro prestol
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Škrt škrt kra čof!
ob 18.00
Predstava za otroke
Škrt škrt kra čof!
Mali oder LGL, Ljubljana
Petelinji zajtrk, režija Gojmir Lešnjak Gojc
ob 19.30
Komedija
Petelinji zajtrk, režija Gojmir Lešnjak Gojc
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Žlahtni meščan
od 19.30 do 21.00
Komedija
Žlahtni meščan
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Za zmeraj!
od 19.30 do 21.00
Muzikal
Za zmeraj!
Gledališče Toneta Čufarja Jesenice, Trg Toneta Čufarja 4, 4270 Jesenice
Emilia Galotti
ob 19.30
Drama
Emilia Galotti
Veliki oder, Ljubljana
Čudežna terapija
ob 20.00
Komedija
Čudežna terapija
MGL - mala scena, Ljubljana
Človeški glas
od 20.00 do 21.30
Drama
Človeški glas
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Rožnati trikotnik (Bent)
ob 20.00
Uprizoritev
Rožnati trikotnik (Bent)
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Deklica s strunami
ob 20.00
Drama
Deklica s strunami
Mala drama, Ljubljana