Barbara Novakovič: SPANJE:Oblike, krajine, pošasti
ob 20.00
Uprizoritev
Barbara Novakovič: SPANJE:Oblike, krajine, pošasti
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Gledališče Koper
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
ob 19.30
Komedija
Obisk stare gospe, režija Gojmir Lešnjak Gojc
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Henrik Ibsen: Strahovi
ob 19.30
Drama
Henrik Ibsen: Strahovi
Prešernovo gledališče Kranj
Preklet naj bo izdajalec svoje domovine!
ob 19.30
Uprizoritev
Preklet naj bo izdajalec svoje domovine!
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Ure, dnevi, čas
ob 20.00
Drama
Ure, dnevi, čas
MGL - mala scena, Ljubljana
Moja plesna DNK
ob 19.30
Plesna predstava
Moja plesna DNK
Dom kulture Velenje, mala dvorana
Spanje - oblike, krajine, pošasti
ob 20.00
Uprizoritev
Spanje - oblike, krajine, pošasti
Stara mestna elektrarna Elektro Ljubljana (Bunker)
Vilinska pravljica
ob 17.00
Predstava za otroke
Vilinska pravljica
Knjižnica Blaža Kumerdeja Bled
Mojca Pokrajculja, Kaličopkovo gledališče
ob 17.30
Lutkovna predstava
Mojca Pokrajculja, Kaličopkovo gledališče
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Mali pok - Otvoritev sezone
ob 18.00
Uprizoritev
Mali pok - Otvoritev sezone
Dom kulture Pekre, Bezjakova 4
Predstava za vsako priložnost
ob 19.00
Komedija
Predstava za vsako priložnost
Kulturni dom Lenart
Matjaž Javšnik: Striptiz
ob 20.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
Poredna Vivi
ob 20.00
Komedija
Poredna Vivi
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
Razočarana gospodinja pri seksologu
ob 20.00
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Gasilski dom Trniče, Trniče 30, 2206 Marjeta na Dravskem polju
Georges Bizet: Carmen
ob 19.30
Opera in balet
Georges Bizet: Carmen
SNG Opera in balet Ljubljana
Plesni klub Šinšin: Generacije
ob 19.30
Plesna predstava
Plesni klub Šinšin: Generacije
Dom kulture Kamnik, Fužine 10
Error 404, horor doživetje
ob 20.30
Uprizoritev
Error 404, horor doživetje
Zaklonišče II, Argentinski park, Ljubljana
Tin Vodopivec: Peti element - Ravne na Koroškem
ob 20.00
Komedija
Tin Vodopivec: Peti element - Ravne na Koroškem
Kulturni center Ravne, Ravne na Koroškem
Satirikonijada
ob 20.00
Drama
Satirikonijada
Intimni oder GT22, Glavni trg 22, Maribor