Levji kralj
ob 11.00
Predstava za otroke
Levji kralj
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Indijančica Oranžni žarek
ob 18.00
Predstava za otroke
Indijančica Oranžni žarek
Pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Razočarana gospodinja pri seksologu
ob 20.00
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Gostišče Marinčič, Škocjan
Lepo je biti muzikant, II. del
ob 21.00
Komedija
Lepo je biti muzikant, II. del
Poletno gledališče Studenec, Studenec pri Krtini 18
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
ob 21.30
Uprizoritev
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
Trg francoske revolucije, Ljubljana
  • 20 Sobota
    Julij, 2019
Vikend delavnica igre & glasbenega gledališča
ob 8.45
Muzikal
Vikend delavnica igre & glasbenega gledališča
Pionirski dom - Center za kulturo mladih, Ljubljana
Zgodba o Luni
ob 11.00
Predstava za otroke
Zgodba o Luni
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Super fuzbalistični
ob 16.45
Predstava za otroke
Super fuzbalistični
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Riba
ob 18.00
Predstava za otroke
Riba
Pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Pocestnica Ready-made galerija na prostem
ob 19.00
Uprizoritev
Pocestnica Ready-made galerija na prostem
Trg francoske revolucije, Ljubljana
Lepo je biti muzikant, II. del
ob 21.00
Komedija
Lepo je biti muzikant, II. del
Poletno gledališče Studenec, Studenec pri Krtini 18
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
ob 21.30
Uprizoritev
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
Trg francoske revolucije, Ljubljana
  • 21 Nedelja
    Julij, 2019
Levji kralj
ob 14.30
Predstava za otroke
Levji kralj
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Modra vrtnica
ob 17.00
Predstava za otroke
Modra vrtnica
Stara steklarska delavnica, Ptuj
Gajin svet
ob 17.00
Predstava za otroke
Gajin svet
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Pavliha
ob 18.00
Lutkovna predstava
Pavliha
Pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
ob 21.30
Uprizoritev
Nočna Pocestnica Ready-made galerija na prostem
Trg francoske revolucije, Ljubljana