Na odprtem morju
ob 19.30
Komedija
Na odprtem morju
KUD Dolomiti Dobrova, Ulica Vladimirja Dolničarja 2, Dobrova pri Ljubljani
Macbeth
ob 19.30
Uprizoritev
Macbeth
Kulturni dom Vransko, Vransko 134
William Shakespeare Romeo in Julija
ob 19.30
Drama
William Shakespeare Romeo in Julija
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Jonas
ob 20.00
Komedija
Jonas
Ljubljana, Linhartova dvorana, Cankarjev dom
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
ob 20.00
Komedija
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
Idrija, Rudniška dvorana
Za lutkovni abonma in izven
ob 10.30
Lutkovna predstava
Za lutkovni abonma in izven
Kulturni dom, Slovenj Gradec
Dohodnina
ob 18.00
Komedija
Dohodnina
Vaška dvorana Skopo, Skopo, Dutovlje
Tamala v režiji Zvoneta Šedlbauerja
ob 19.30
Komedija
Tamala v režiji Zvoneta Šedlbauerja
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Zrcalce, Lutkovno gledališče Nebo
ob 10.00
Predstava za otroke
Zrcalce, Lutkovno gledališče Nebo
Prešernovo gledališče, Kranj
Kdo je napravil Vidku srajčico
ob 17.00
Predstava za otroke
Kdo je napravil Vidku srajčico
Kulturni dom Gameljne, SREDNJE GAMELJNE 50
Zmenek
ob 19.00
Komedija
Zmenek
Dom krajanov, Vinica
8x nagrajena komedija Tamala
ob 19.30
Komedija
8x nagrajena komedija Tamala
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Skrivnostna hiša glasbe
ob 10.00
Predstava za otroke
Skrivnostna hiša glasbe
Sokolski dom, Mestni trg 17, Škofja Loka
Zaljubljeni Petrček
ob 11.00
Predstava za otroke
Zaljubljeni Petrček
Zadružni dom Zadvor, Sostro
Kamišibaj gledališče
ob 17.00
Predstava za otroke
Kamišibaj gledališče
Hiša otrok in umetnosti-vhod Kinoteka, Miklošičeva 28, Ljubljana
Kamišibaj gledališče
ob 19.00
Uprizoritev
Kamišibaj gledališče
Hiša otrok in umetnosti-vhod Kinoteka, Miklošičeva 28, Ljubljana
Prleški kabaret Kisla župa
ob 19.00
Kabaret, variete
Prleški kabaret Kisla župa
Kulturni dom Šmarca pri Kamniku
Moj Vinko
ob 19.00
Komedija
Moj Vinko
Kulturni dom Smlednik
Žavba za Greh
ob 19.30
Komedija
Žavba za Greh
Kulturni dom Železniki
Človek, ki je gledal svet
ob 19.00
Uprizoritev
Človek, ki je gledal svet
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Lepotica in psihoanalitična zver
ob 20.00
Komedija
Lepotica in psihoanalitična zver
Dvorana sv. Frančiška, Martinčev trg, Koper
Stenica
ob 19.30
Drama
Stenica
Prešernovo gledališče Kranj
Iztok Mlakar Pašjon
ob 20.00
Uprizoritev
Iztok Mlakar Pašjon
SNG Nova Gorica
Bučko (Ma vie de Courgette )
ob 11.00
Predstava za otroke
Bučko (Ma vie de Courgette )
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Novi mulc (Le nouveau)
ob 16.00
Predstava za otroke
Novi mulc (Le nouveau)
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Jonas
ob 20.00
Stand-up / impro
Jonas
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana