Tibor Rep: Repeat Fudzin
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Tibor Rep: Repeat Fudzin
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Koncert kvarteta Emona
od 19.00 do 20.00
Klasična glasba
Koncert kvarteta Emona
Waldorfska šola Ljubljana, Streliška 12
Teo Collori in Momento Cigano / Gipsy swing večer
od 19.30 do 22.00
Jazz, blues
Teo Collori in Momento Cigano / Gipsy swing večer
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana
Oranžni 5 in izven: Dunajski kalsiki
od 19.30 do 22.00
Klasična glasba
Oranžni 5 in izven: Dunajski kalsiki
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Oranžni 5: Dunajski klasiki
ob 19.30
Mešana glasba
Oranžni 5: Dunajski klasiki
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
ARIS VEHOVEC, oboa
ob 19.30
Klasična glasba
ARIS VEHOVEC, oboa
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Zalagasper
ob 20.00
Alternativa, urbana
Zalagasper
Dvorana Katedrala, Ljubljana
Sabizmi - umetnost poezije in saksofona
od 20.30 do 23.30
Mešana glasba
Sabizmi - umetnost poezije in saksofona
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Dogodki, ki trajajo več dni:
27. Mladi virtuozi
od 9.00 do 16.00
Klasična glasba
27. Mladi virtuozi
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Sangara Perhaj: Gospe in gospodje!
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Sangara Perhaj: Gospe in gospodje!
Galerija DobraVaga, Ljubljana
  • 28 Petek
    Februar, 2020
Tanja Zajc Zupan: Koncert Mediteranskih pesmi
ob 19.30
Pop in rock
Tanja Zajc Zupan: Koncert Mediteranskih pesmi
Dom kulture Kamnik, Fužine 10
Oranžni 5 in izven: Dunajski kalsiki
ob 19.30
Klasična glasba
Oranžni 5 in izven: Dunajski kalsiki
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Oranžni 5: Dunajski klasiki
ob 19.30
Mešana glasba
Oranžni 5: Dunajski klasiki
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
UM & KUNA freestyle show
ob 20.00
Alternativa, urbana
UM & KUNA freestyle show
10KA klub smeha, Mala ulica 5
Alcest
ob 20.00
Alternativa, urbana
Alcest
Dvorana Katedrala, Ljubljana
Gabrič-Kampl-Leonardi (Slo)
ob 21.00
Jazz, blues
Gabrič-Kampl-Leonardi (Slo)
Skalna dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
Lipstikk & Leathur
ob 21.00
Pop in rock
Lipstikk & Leathur
Klub Jedro Medvode
The Space Wasters (U.K.) + Toxic rats (slo)
ob 21.00
Pop in rock
The Space Wasters (U.K.) + Toxic rats (slo)
Orto Bar, Grablovičeva 1, Ljubljana
Appetizer with Ian Green
ob 22.00
Mešana glasba
Appetizer with Ian Green
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
ob 23.00
Elektronska glasba
The Taste of DeeJayTime - Najgiblivejših 100
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Knauf with UVB (Body Theory, MORD / FR)
ob 23.00
Elektronska glasba
Knauf with UVB (Body Theory, MORD / FR)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana