Dogodki v rubriki Glasba v regiji Celje za 22.3.19 so že potekli.
  • 23 Sobota
    Marec, 2019
Vita Mavrič - Sprehod
ob 21.00
Šansoni, kantavtorstvo
Vita Mavrič - Sprehod
KUD Plesni forum Celje,Trubarjeva 1a
Večer slovenske popevke s Floro Emo
ob 21.00
Pop in rock
Večer slovenske popevke s Floro Emo
Branibor Club Celje, Stanetova 29
  • 24 Nedelja
    Marec, 2019
  • 26 Torek
    Marec, 2019
Koncert Antonelle Maris - Korenine in pomlad
ob 19.30
Mešana glasba
Koncert Antonelle Maris - Korenine in pomlad
Dom II. slovenskega tabora, Žalec
  • 01 Ponedeljek
    April, 2019
Pomladne sanje
ob 20.00
Klasična glasba
Pomladne sanje
Narodni dom Celje
  • 06 Sobota
    April, 2019
Počeni škafi
ob 20.00
Jazz, blues
Počeni škafi
Dvorana Centra Nova, Šaleška 21, Velenje
  • 09 Torek
    April, 2019
Kristina Šuklar, violina in Magda Amara, klavir
ob 19.30
Klasična glasba
Kristina Šuklar, violina in Magda Amara, klavir
Glasbena šola Frana Koruna Koželjskega Velenje
  • 11 Četrtek
    April, 2019
Mihael Hrustelj Solo
ob 20.30
Jazz, blues
Mihael Hrustelj Solo
Max klub Velenje, Šaleška 3
  • 25 Četrtek
    April, 2019
Ratko Divjak Kvintet
ob 20.30
Jazz, blues
Ratko Divjak Kvintet
Max klub Velenje, Šaleška 3
  • 26 Petek
    April, 2019
Trip to Las Vegas Show - Rogaška Slatina
ob 20.00
Pop in rock
Trip to Las Vegas Show - Rogaška Slatina
Kulturni center Rogaška Slatina
Bolj oddaljeni dogodki:
Koncertni ciklus Tutti
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Koncertni ciklus Tutti
Slovenska filharmonija, Ljubljana
Modri abonma 5 in izven
od 19.30 do 22.00
Klasična glasba
Modri abonma 5 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Ljudski Blues - Prešernih dvajset
od 20.00 do 22.00
Mešana glasba
Ljudski Blues - Prešernih dvajset
Kavarna Soteska, Ljubljana
Ljudski Blues - Prešernih dvajset
od 20.00 do 23.00
Jazz, blues
Ljudski Blues - Prešernih dvajset
Kavarna Soteska, Soteska 8, Ljubljana
Koncert skupine Divje jezero
od 20.00 do 23.00
Jazz, blues
Koncert skupine Divje jezero
CSK France Prešeren, Karunova 14, Ljubljana
Appetizer with RIBA
od 20.00 do 3.00
Elektronska glasba
Appetizer with RIBA
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
Mirna Bogdanović Group
ob 21.00
Jazz, blues
Mirna Bogdanović Group
Skalna dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana
3D Prasci
od 21.00 do 23.00
Mešana glasba
3D Prasci
Klub KGB, Vojašniški trg 5, Maribor
Midnight lightning
od 21.00 do 23.30
Pop in rock
Midnight lightning
Nostalgija Vintage Cafe, Krakovski nasip 4, Ljubljana
Pink Ladies
od 21.30 do 0.00
Mešana glasba
Pink Ladies
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Crazy Cirkus x Avadox (Ultra, Amada, MTV SB)
od 22.00 do 5.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus x Avadox (Ultra, Amada, MTV SB)
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
UK4 Garage: Enchanted Rhythms (UK)
od 23.00 do 5.00
Elektronska glasba
UK4 Garage: Enchanted Rhythms (UK)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Še traja:
26. Mladi virtuozi
od 9.00 do 16.00
Klasična glasba
26. Mladi virtuozi
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana