Božični koncert pred Magistratom
od 17.00 do 19.00
Mešana glasba
Božični koncert pred Magistratom
Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Občinska revija pevskih zborov 2017
od 19.00 do 20.00
Mešana glasba
Občinska revija pevskih zborov 2017
Osnovna šola Koper, Cesta Zore Perello Godina 1
Modri 4 in izven
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Modri 4 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Plesni večer ob živi glasbi
od 19.30 do 22.00
Mešana glasba
Plesni večer ob živi glasbi
Caffe & Restaurant May, Terme Dobrna, Dobrna 50
Viva Punk! Viva RŠ!
ob 20.00
Alternativa, urbana
Viva Punk! Viva RŠ!
Gala hala, Ljubljana
Poetrio
od 20.00 do 21.00
Alternativa, urbana
Poetrio
Kulturni dom, Izola
Po domače pri Lisjaku
od 20.00 do 23.59
Narodno-zabavna
Po domače pri Lisjaku
Kozolec pri ribniku, Miklavž pri Taboru 11b, 3304 Tabor
Slovenski večer & Ansambel Saša Avsenika
od 20.00 do 0.00
Mešana glasba
Slovenski večer & Ansambel Saša Avsenika
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Cafe Mezclado
od 20.00 do 0.30
Jazz, blues
Cafe Mezclado
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Ajde Zora (IT)
od 20.00 do 2.00
Mešana glasba
Ajde Zora (IT)
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Robert Glasper Trio & DJ Sundance
ob 20.00
Mešana glasba
Robert Glasper Trio & DJ Sundance
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
ŠPil Liga
ob 20.00
Alternativa, urbana
ŠPil Liga
Komuna, Ljubljana
Flamenco: Noches de tablao
od 20.30 do 22.00
Etno / glasbe sveta
Flamenco: Noches de tablao
Pocket Teater Studio, Rimska 2a, Ljubljana
Tori & Giangaspero
od 20.30 do 23.00
Mešana glasba
Tori & Giangaspero
Salon uporabnih umetnosti, Glavni trg 1, Maribor
Orto karaoke v baru
ob 21.00
Pop in rock
Orto karaoke v baru
Orto bar, Grablovičeva ulica 1 , Ljubljana
Celovečerec - Stascha
ob 21.00
Elektronska glasba
Celovečerec - Stascha
Pritličje, Mestni trg 2, Ljubljana
Leteči potepuhi - blunout
ob 21.00
Pop in rock
Leteči potepuhi - blunout
Klub Blunout, Domžale
Nenad Vasilić Trio (AUT, SRB, UKR) / 22. Keltika
od 21.00 do 23.00
Jazz, blues
Nenad Vasilić Trio (AUT, SRB, UKR) / 22. Keltika
Gabrijel, Trg prekomorskih brigad 1, Cerkno
Koncert - Monstrumental
od 21.00 do 23.59
Alternativa, urbana
Koncert - Monstrumental
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Metal koncert: Edge of Sins, Broken Lock
od 21.00 do 3.00
Mešana glasba
Metal koncert: Edge of Sins, Broken Lock
Trainstation SubArt, Kolodvorska cesta 8, Kranj
Koncert The Stone (Srbija), Srd, Grob
ob 21.00
Pop in rock
Koncert The Stone (Srbija), Srd, Grob
Mladinski center Postojna
Koncert Fed Horses
ob 21.30
Alternativa, urbana
Koncert Fed Horses
Plezalni center Ljubljana
Prismojeni profesorji bluesa
ob 21.30
Jazz, blues
Prismojeni profesorji bluesa
Užitkarnica Jama, Stična
Magnetic Shift, Gustaf Pekarna, 24.11.2017
od 22.00 do 4.45
Elektronska glasba
Magnetic Shift, Gustaf Pekarna, 24.11.2017
Dvorana Gustaf Pekarna Ob železnici 16, Maribor
Crazy Cirkus
od 22.00 do 5.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Seekers x Phi with Desyn, Alex Picone & Niff
od 23.00 do 6.00
Elektronska glasba
Seekers x Phi with Desyn, Alex Picone & Niff
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Seekers x Phi w/ Desyn, Alex Picone, Niff
od 23.00 do 6.00
Elektronska glasba
Seekers x Phi w/ Desyn, Alex Picone, Niff
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
25. Mednarodni glasbeni cikel Mladi virtuozi
od 9.00 do 16.00
Klasična glasba
25. Mednarodni glasbeni cikel Mladi virtuozi
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana