Paris
ob 18.00
Klasična glasba
Paris
Domačija Medved, Podkum 66
Pozdrav Triglavu: Duo Ana&Matic
ob 20.00
Mešana glasba
Pozdrav Triglavu: Duo Ana&Matic
Spomenik Štirih srčnih mož, Ribčev Laz, Bohinj
Festival Radovljica: Musica Globus
od 20.00 do 22.00
Klasična glasba
Festival Radovljica: Musica Globus
Trg pred cerkvijo sv. Petra, Radovljica
Wild Strings Trio
od 20.00 do 22.00
Etno / glasbe sveta
Wild Strings Trio
Muzikafe - DomKULTure - Ptuj
38. Festival Radovljica 2020
od 20.00 do 23.00
Klasična glasba
38. Festival Radovljica 2020
Graščina Radovljica
Radgonsko poletje: Prismojeni profesorji Bluesa
od 20.00 do 23.00
Mešana glasba
Radgonsko poletje: Prismojeni profesorji Bluesa
Mladinski center Gornja Radgona, Trg svobode 15
Jani Kovačič, kantavtor
ob 20.30
Šansoni, kantavtorstvo
Jani Kovačič, kantavtor
Pred Domom kulture, Velenje
Rok Zalokar Trio
od 20.30 do 22.30
Jazz, blues
Rok Zalokar Trio
Gornji trg 16, Ljubljana
Koncert: Okustični (Slo)
ob 21.00
Alternativa, urbana
Koncert: Okustični (Slo)
Grajsko dvorišče, Murska Sobota
Koncert skupine Pocket Edition
od 21.00 do 23.00
Jazz, blues
Koncert skupine Pocket Edition
Galerija Pungert, Kranj
Mozart za dušo, koncert
od 21.00 do 23.00
Klasična glasba
Mozart za dušo, koncert
Dom kulture Lenart, Lenart v Slovenskih goricah
Dogodki, ki trajajo več dni:
Pozicije V (O)Risu
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Pozicije V (O)Risu
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Eva Bevec: Magdalenice in lipov čaj
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Eva Bevec: Magdalenice in lipov čaj
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Maja Bojanić: Od doma, s pozdravi
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
Maja Bojanić: Od doma, s pozdravi
Galerija DobraVaga, Ljubljana
  • 08 Sobota
    Avgust, 2020
Rocky II - Večeri z okusom Pop in rock
Rocky II - Večeri z okusom
Klubar, Slovenski trg 7, Kranj
  • 09 Nedelja
    Avgust, 2020
Festival Radovljica: Valvasorjev zvok
ob 20.00
Klasična glasba
Festival Radovljica: Valvasorjev zvok
Cerkev sv. Petra, Radovljica
  • 10 Ponedeljek
    Avgust, 2020
Kvartet Aïghetta
ob 20.00
Klasična glasba
Kvartet Aïghetta
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Poslednja SkuŠNjava
ob 20.00
Alternativa, urbana
Poslednja SkuŠNjava
Dvorana Katedrala, Ljubljana
Vaški večeri Pod lipo v Bohinju
ob 20.30
Narodno-zabavna
Vaški večeri Pod lipo v Bohinju
Vaško jedro Srednje vasi, Srednja vas v Bohinju

Rosalie Cunningham & GOLD

ob 20.30
Alternativa, urbana
Rosalie Cunningham & GOLD
Metelkova mesto - Klub Gromka, Ljubljana
Godalni oktet Oberton
ob 20.30
Klasična glasba
Godalni oktet Oberton
Narodna galerija, Ljubljana