23. festival Mladi levi

Objavljamo program festivala Mladi levi 2020!

Trajal bo od 22.8. pa vse do 29.8.2020

Sobota, 22. avgust
17.00 ONKRAJ 10 LET, pogovor in praznovanje
19.00 Siniša Labrović: OBRAZI EVROPE, participatorna instalacija (HR)
19.00 Davis Freeman/Random Scream: DAJ ŠE USTA, predstava (US, BE)
20.30 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, otvoritev instalacije (AT, BA)
21.30 Boris Petkovič: ŠUM BALKANA, film (SI)
22.00 Name: SOS_SMS, instalacija (SI)

Nedelja, 23. avgust
15.00 – 19.00 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, instalacija (AT, BA)
15.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, vodena tura interaktivne razstave (SI)
15.00 – 18.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, interaktivna razstava (SI)
16.00 God's Entertainment, pogovor z umetnikoma (AT, BA)
17.00 Debatna kafana: DVOM, pogovor z Renato Salecl in Juretom Novakom
18.00 – 22.00 Tery Žeželj & Ivana Vogrinc Vidali: ARHIV SAMOZADOSTNOSTI, instalacija (SI)
20.00 Davis Freeman/Random Scream: DAJ ŠE USTA, predstava (US, BE)
21.30 Marta Pulk: LETO, POLNO DRAME, film (EE)
23.00 Pogovor z glavno protagonistko filma Alissijo-Elisabet Jevtjukovo (EE)

Ponedeljek, 24. avgust
15.00 – 19.00 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, instalacija (AT, BA)
15.00 – 18.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, interaktivna razstava (SI)
17.00 Debatna kafana: ZMERNOST, pogovor z Muanisom Sinanovićem in Milošem Koscem
18.00 – 22.00 Tery Žeželj & Ivana Vogrinc Vidali: ARHIV SAMOZADOSTNOSTI, instalacija (SI)
19.00 Francesca Grilli: ISKRE, predstava (IT, SI)
20.00 Boris Nikitin: POSKUS UMIRANJA, predstava (CH)
21.00 Mateja Bučar: DVORIŠČNO OKNO / DANCERS WITHOUT ANSWERS, predstava (SI)

Torek, 25. avgust
15.00 – 19.00 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, instalacija (AT, BA)
15.00 – 18.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, interaktivna razstava (SI)
16.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, vodena tura interaktivne razstave (SI)
17.00 Debatna kafana: POGUM, pogovor z Matejo Ratej in Katarino Stegnar
18.00 – 22.00 Tery Žeželj & Ivana Vogrinc Vidali: ARHIV SAMOZADOSTNOSTI, instalacija (SI)
19.00 Francesca Grilli: ISKRE, predstava (IT, SI)
20.00 Boris Nikitin: POSKUS UMIRANJA, predstava (CH)
21.30 Marc Oosterhoff: PAZI NASE, predstava (CH)
22.00 Name: SOS_SMS, instalacija (SI)

Sreda, 26. avgust
15.00 – 19.00 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, instalacija (AT, BA)
15.00 – 18.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, interaktivna razstava (SI)
16.00 Marc Oosterhoff & Cédric Gagneur: PALETE, predstava (CH)
17.00 Debatna kafana: SVOBODA, pogovor z Bojano Kunst in Milom Rauom
17.00 Mirjana Medojević: PRI MENI DOMA, gledališko modrovanje (SI)
18.00 – 22.00 Tery Žeželj & Ivana Vogrinc Vidali: ARHIV SAMOZADOSTNOSTI, instalacija (SI)
19.00 Marc Oosterhoff & Cédric Gagneur: PALETE, predstava (CH)
20.00 Olinka Vištica & Dražen Grubišić: MUZEJ PREKINJENIH LJUBEZNI – KONČNO GLEDALIŠČE LJUBEZNI, predavanje in pogovor z avtorjema (HR)

Četrtek, 27. avgust
15.00 – 19.00 God's Entertainment: POMETENO POD PREPROGO, instalacija (AT, BA)
15.00 – 18.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, interaktivna razstava (SI)
16.00 Jaka Andrej Vojevec: GLEDALIŠČE ČLOVEŠTVA: PLASTOCEN, vodena tura interaktivne razstave (SI)
17.00 Marc Oosterhoff & Cédric Gagneur: PALETE, predstava (CH)
18.00 – 22.00 Tery Žeželj & Ivana Vogrinc Vidali: ARHIV SAMOZADOSTNOSTI, instalacija (SI)
19.00 Luka Martin Škof & Nika Švab: TRANS-PLANT, predstava (SI)
20.00 Marc Oosterhoff & Cédric Gagneur: PALETE, predstava (CH)
21.00 Brina Klampfer: ZA NARODOVO ZDRAVJE, predstava (SI)
22.00 Name: SOS_SMS, instalacija (SI)

Sobota, 29. avgust
5.10 Tina Kozin, Saška Rakef,Bojana Šaljić Podešva: IDEN, elektro akustična opera (SI)

Zunanje povezave: www.bunker.si/festival-mladi-levi/

Vir: Bunker, Napovednik.com

Zemljevid