Pomladna prepevanja 2020

POMLADNA PREPEVANJA 2020 - območna revija otroških, mladinskih in srednješolskih pevskih zborov v Ljubljani, bo potekala v sklopu 7-ih koncertov med 23. in 31. marcem 2020 v Zavodu sv. Stanislava.

Vstop prost.

Nastopajoči:
* * * * * * * * * * * * * * * *
PONEDELJEK, 23. MAREC, OB 10.30 – 1. KONCERT

CICI OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ LEDINA
ZBOROVODKINJA: DALILA BEUS

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ LEDINA
ZBOROVODKINJA: DALILA BEUS

OTROŠKI ZBOR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA
ZBOROVODJA: TINE BEC

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ LEDINA
ZBOROVODKINJA: DALILA BEUS

MEŠANI MLADINSKI PEVSKI ZBOR VETER
ZBOROVODKINJA: PODLOGAR TEREZA

* * * * * * * * * * * * * * * *
TOREK, 24. MAREC, OB 10.30 – 2. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZBOROVODKINJA: TANJA ZGONC

OTROŠKI PEVSKI ZBOR MUSIC STARS (OŠ DANILE KUMAR)
ZBOROVODKINJA: HAUPTMAN TINA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR SOVICE OŠ DANILE KUMAR
ZBOROVODKINJI: KATJA PICULIN ŽLOGAR IN JOŽICA RUPAR

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ DANILE KUMAR
ZBOROVODKINJA: ANDREJA ŠMIGOC

MLAJŠI MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZBOROVODKINJA: TANJA ZGONC

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ DANILE KUMAR
ZBOROVODKINJA: ŠMIGOC ANDREJA

* * * * * * * * * * * * * * * *
SREDA, 25. MAREC, OB 10.30 – 3. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR HINKA SMREKARJA
ZBOROVODKINJA: JEREB POHLEN JUDITA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ FRANCETA BEVKA
ZBOROVODKINJA: MARIJA ZUPAN

OTROŠKI PEVSKI ZBOR MAKA PEČARJA
ZBOROVODJA: MITJA VAUPOTIČ

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ MAJDE VRHOVNIK
ZBOROVODKINJA: POLONA GUČEK SKRBINEK

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ FRANCETA BEVKA
ZBOROVODKINJA: MARIJA ZUPAN

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ MAJDE VRHOVNIK
ZBOROVODKINJA: POLONA GUČEK SKRBINEK

(Z)MEŠANI MLADINSKI ZBOR ŠKOFIJSKE KLASIČNE GIMNAZIJE
ZBOROVODKINJA: HELENA FOJKAR ZUPANČIČ

* * * * * * * * * * * * * * * *
ČETRTEK, 26. MAREC, OB 10.30 – 4. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR BISERČKI OŠ OSKARJA KOVAČIČA
ZBOROVODJA: VATROSLAV TOMAC

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ POLJANE
ZBOROVODKINJA: JARC URŠKA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ VRHOVCI
ZBOROVODKINJA: MARTINJAK ANDREJA

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ OSKARJA KOVAČIČA
ZBOROVODJA: VATROSLAV TOMAC

* * * * * * * * * * * * * * * *
PETEK, 27. MAREC, OB 10.30 – 5. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA
ZBOROVODKINJA: BOŽA KASTELIC – MALNAR

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ ŠENTVID
ZBOROVODKINJA: ANDREJA KOZLEVČAR

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ DRAVLJE
ZBOROVODJA: ANDREJA KOZLEVČAR

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA
ZBOROVODKINJA: BOŽA KASTELIC – MALNAR

ZDRUŽENI MLADINSKI ZBOR OŠ ŠENTVID IN OŠ DRAVLJE
ZBOROVODJA: ANDREJA KOZLEVČAR

* * * * * * * * * * * * * * * *
PONEDELJEK, 30. MAREC, OB 10.30 – 6. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1. IN 2. RAZREDA OŠ POLJE
ZBOROVODKINJA: BOGATAJ KRISTINA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ POLJE
ZBOROVODKINJA: PRELOGAR MOJCA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ BIČEVJE
ZBOROVODKINJA: PIPAN NIKA

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OSKARJA KOVAČIČA
ZBOROVODKINJA: BARBARA PEKOLJ

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ZBOROVODKINJA: ANITA NOVAK SMOLIČ

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ZBOROVODKINJA: FERME JASNA

ZDRUŽENI MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ POLJE IN OŠ KAŠELJ
ZBOROVODKINJA: SILVA JAKOB

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ZBOROVODKINJA: ANITA NOVAK SMOLIČ

* * * * * * * * * * * * * * * *
TOREK, 31. MAREC, OB 10.30 – 7. KONCERT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ MIŠKA KRANJCA
ZBOROVODKINJA: ANDREJA IVANETIČ

MLADINSKI ZBOR RTV SLOVENIJA
ZBOROVODJA: TOMAŽ PIRNAT

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA
ZBOROVODKINJA: NADJA JANEŽIČ

MLADINSKI PEVSKI ZBOR KONSERVATORIJA ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
ZBOROVODKINJA: SOJAR VOGLAR MARTA

MLADINSKI PEVSKI ZBOR OŠ MAKA PEČARJA
ZBOROVODJA: MITJA VAUPOTIČ

DEKLIŠKI IN FANTOVSKI ZBOR 1. LETNIKA ŠKOFIJSKE KLASIČNE GIMNAZIJE
ZBOROVODJI: MARJETKA KOZMUS, TINE BEC

Vir: Javni sklad RS za kulturno dejavnost Ljubljana, Napovednik.com

Zemljevid