Društvo Joga v vsakdanjem življenju vabi k vpisu
od 5.00 do 21.00
Umirjene vadbe
Društvo Joga v vsakdanjem življenju vabi k vpisu
Selanova 16, Savlje, Ljubljana
Japonska joga - vpis 2016/2017
od 7.00 do 22.00
Umirjene vadbe
Japonska joga - vpis 2016/2017
Spletna prijava www.108.si, Ljubljana
Karate za odrasle začetnike - vpis 2016/2017
od 7.00 do 22.00
Borilne veščine
Karate za odrasle začetnike - vpis 2016/2017
Spletna prijava www.karate.si, Ljubljana
Preventivni pilates
od 9.30 do 10.30
Umirjene vadbe
Preventivni pilates
Dunajska 190, Ljubljana, Pilates center Tanergija
Olivier John Maxted prihaja v Slovenijo
od 12.00 do 16.00
Umirjene vadbe
Olivier John Maxted prihaja v Slovenijo
Ubrana dvorana, Celovška 55, Ljubljana
Klasična švedska masaža telesa (z mandljevim oljem)
od 13.00 do 14.00
Masaža
Klasična švedska masaža telesa (z mandljevim...
Štefanova ulica 13, Ljubljana
Capoeira Rodica - začetni tečaj za otroke
od 14.20 do 15.05
Športna vadba za otroke
Capoeira Rodica - začetni tečaj za otroke
OŠ Rodica, Kettejeva ul. 13, Domžale
Potopisno predavanje Egipt
od 17.00 do 18.00
Počitnice in oddih
Potopisno predavanje Egipt
Dom upokojencev Idrija
Teden odprtih vrat - Plesni Studio XXV
od 17.30 do 21.15
Ples
Teden odprtih vrat - Plesni Studio XXV
Parmova 25, Ljubljana
Pilates v Šiški
ob 17.30
Umirjene vadbe
Pilates v Šiški
Šiška, Celovška 175, pritlični prostori zavarovalnice Tilia, Šiška, Ljubljana
Pilates za nosečnice
ob 17.45
Umirjene vadbe
Pilates za nosečnice
Bušček center, Jelenčeva ulica 1 (IBI center), Kranj
Celoletna šola plavanja za otroke
ob 17.45
Športna vadba za otroke
Celoletna šola plavanja za otroke
Bazen Šentvid pri Stični in Draga pri Igu, Šentvid pri Stični, DRaga pri Igu
Energijska refleksna masaža stopal
od 18.00 do 19.00
Masaža
Energijska refleksna masaža stopal
Zlato polje 11, Kranj
Tečaj modernega orientalskega plesa
od 18.00 do 21.00
Ples
Tečaj modernega orientalskega plesa
Parmova 25, Ljubljana
Pilates v Trnovem, Ljubljana
ob 18.30
Umirjene vadbe
Pilates v Trnovem, Ljubljana
Dom Janeza Krstnika, Kolezijska ulica 1, lJUBLJANA
Meditacija (Lj) : Izberi srečo!
od 18.30 do 20.00
Umirjene vadbe
Meditacija (Lj) : Izberi srečo!
Osnovna šola Ledina, Komenskega ulica 19, Ljubljana
Začetni tečaj shotokan karateja
od 19.00 do 20.00
Borilne veščine
Začetni tečaj shotokan karateja
Osnovna šola Prule, Ljubljana
Pilates na OŠ Toneta Čufarja v Ljubljani
ob 19.00
Umirjene vadbe
Pilates na OŠ Toneta Čufarja v Ljubljani
OŠ Toneta Čufarja, Čufarjeva 11, Ljubljana
Pilates v Mostah
ob 19.00
Umirjene vadbe
Pilates v Mostah
Gospodarska zbornica Slovenije, Dimičeva ulica 13, Bežigrad, Ljubljana
Energijska refleksna masaža stopal
od 20.00 do 21.00
Masaža
Energijska refleksna masaža stopal
Zlato polje 11, Kranj
Pilates v Šiški
ob 20.00
Umirjene vadbe
Pilates v Šiški
Šiška, Celovška 175, pritlični prostori zavarovalnice Tilia, Šiška, Ljubljana
Pilates na Poljanah
ob 20.30
Umirjene vadbe
Pilates na Poljanah
Intakt, Poljanska 59, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Orientalski ples Biti Ženska
od 8.00 do 19.00
Ples
Orientalski ples Biti Ženska
Živa Center, Tomačevo 27., Ljubljana
Orientalski ples Biti Ženska - skupina za seniorke - ponedeljek
od 8.00 do 19.00
Ples
Orientalski ples Biti Ženska - skupina za...
Živa Center, Tomačevo 27., Ljubljana
ThetaHealing terapije
od 9.00 do 21.00
Umirjene vadbe
ThetaHealing terapije
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Vpisi v športno sezono 2016/2017
od 9.00 do 21.00
Športna vadba za otroke
Vpisi v športno sezono 2016/2017
Športno društvo GiB, Drenikova 32