Še traja:
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
od 9.00 do 20.00
Razstava za otroke
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
Knjižnica Rudink, Dolenjska cesta 11, Ljubljana
Indus3ja, družinski vodnik po razstavi
od 10.00 do 21.00
Aktivnosti za otroke
Indus3ja, družinski vodnik po razstavi
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 21.00
Aktivnosti za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Otroci brez otroštva
od 10.00 do 21.00
Razstava za otroke
Otroci brez otroštva
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
  • 31 Petek
    Marec, 2017
Štirje muzikanti
ob 9.30
Lutkovna predstava
Štirje muzikanti
Veliki oder LGL, Ljubljana
Pravljica s Katjo
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica s Katjo
Prečna 7, Ljubljana Center
Lonček kuhaj (češka ljudska)
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Lonček kuhaj (češka ljudska)
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Ivana Djilas: Veveriček posebne sorte
ob 17.00
Predstava za otroke
Ivana Djilas: Veveriček posebne sorte
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Igra v glini
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Igra v glini
Lončarski atelje SEM (vhod skozi kavarno SEM), Metelkova 2, 1000 Ljubljana
Sapramiška
ob 17.00
Lutkovna predstava
Sapramiška
Mali oder LGL, Ljubljana
Lisica in mačka, Uliana Dorofeeva
ob 17.30
Predstava za otroke
Lisica in mačka, Uliana Dorofeeva
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Gremo na vlak
ob 18.00
Predstava za otroke
Gremo na vlak
Dvorana Vižmarje - Brod, Na gmajni 1, Ljubljana
Hud Pesjan
ob 18.00
Predstava za otroke
Hud Pesjan
Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
  • 01 Sobota
    April, 2017
Sobotna pravljična dežela
ob 10.00
Prireditev za otroke
Sobotna pravljična dežela
Mestna knjigarna Maribor
Sobotna bralna urica
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Sobotna bralna urica
TIC Preddvor, Dvorski trg 3
Sobotne ustvarjalnice: Družabne igre
ob 10.00
Izobraževanje za otroke
Sobotne ustvarjalnice: Družabne igre
Center kulture Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Otroški abonma in izven: Mojca Pokrajculja
ob 11.00
Lutkovna predstava
Otroški abonma in izven: Mojca Pokrajculja
Cankarjev dom Vrhnika, Tržaška cesta 25
Hud Pesjan
ob 11.00
Predstava za otroke
Hud Pesjan
Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Zobni zajček
ob 11.00
Predstava za otroke
Zobni zajček
Kulturni dom Gameljne, SREDNJE GAMELJNE 50
Igra v glini
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Igra v glini
Lončarski atelje SEM (vhod skozi kavarno SEM), Metelkova 2, 1000 Ljubljana
Zelenjavčki: glinene oznake za gredice
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Zelenjavčki: glinene oznake za gredice
Lončarski atelje SEM (vhod skozi kavarno SEM), Metelkova 2, 1000 Ljubljana
Peter Klepec - lutkovni mjuzikal
ob 11.00
Lutkovna predstava
Peter Klepec - lutkovni mjuzikal
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Sapramiška
ob 11.00
Lutkovna predstava
Sapramiška
Mali oder LGL, Ljubljana
Praznuj svoj Rojstni dan z Igro v glini
ob 14.00
Aktivnosti za otroke
Praznuj svoj Rojstni dan z Igro v glini
Lončarski atelje SEM (vhod skozi kavarno SEM), Metelkova 2, 1000 Ljubljana
Mašina pripovedovalnica
ob 15.30
Predstava za otroke
Mašina pripovedovalnica
Prečna 7, Ljubljana Center
Mathemine igrice
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Mathemine igrice
Prečna 7, Ljubljana Center
S tolkali in pesmijo okoli sveta
ob 17.00
Predstava za otroke
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Sapramiška
ob 17.00
Lutkovna predstava
Sapramiška
Mali oder LGL, Ljubljana