Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

22.55 Vreme 
sledi:
23.05 Sullivanova potovanjaameriški film
22.25 Polnočni klub, Manifest za prihodnost 
sledi:
23.40 Glasbeni spoti 
22.25 Princ podzemljaEl principe I., 25. del, 1. sezona
sledi:
23.10 Eurojackpot 
22.15 Napačen odcep 3Wrong Turn 3: Left For Dead
sledi:
22.30 Kako se izmazati z umoromHow to Get Away with Murder, Nanizanka, 8. sezona
sledi:
23.27 GalileoDokumentarec
22.15 Potepuh - Charlie Chaplin (The Tramp)nemi film 1915 (komedija)
sledi:
23.00 Vroče z Leo (pon.) 
22.40 Dva moža in polTwo and a Half Men VI., 23. del, 6. sezona
sledi:
23.05 Dva moža in polTwo and a Half Men VI., 24. del, 6. sezona
22.10 Moč ljubezniLike Crazy
sledi:
23.45 OdpadnikiOutsiders
22.45 Španska liga: Las Palmas - Deportivo 
sledi:
22.45 Reli: WRC, Monte Carlo, vrhunci 1.dneva, prvič
sledi:
23.15 Nogomet: Belgijska liga, Gent -Charleroi, danes
22.50 Eurojackpot 
sledi:
23.00 Fargo (2), serija (12)(7/10) 
21.40 Bad Company, američki film (12) (90')Bad Company
sledi:
23.15 Lewis (9), serija (12)(1/3) Lewis 
22.00 Specijalno vaspitanje, drama 
sledi:
22.15 Ure obupaDesperate Hours [16+]
sledi:
22.45 Popolni tujecPerfect Stranger, Crime, 1. del, [ - SERIES - ] [18]
sledi:
21.45 Legenda o Baggerju VanceuLegend of Bagger Vance, The, Drama
sledi:
22.30 ČustvaTo je civilizacija [18-99]
sledi:
23.15 Varne ceste na vidikuMixed, Futuris [18-99]
22.00 Aljaska: Poslednja meja (Sezona 6): Vškripcih (Epizoda 3)
sledi:
23.00 Posnetki planeta (Sezona 1): SkrivnostiSahare (Epizoda 3)
21.00 Državniške igreState of Play, Drama
sledi:
23.30 CastleCastle 8, Drama, 10. del, 8. sezona
22.30 PoltergeistPoltergeist (2015) [15]
sledi:
19.30 Verni JovaSimsala Grimm, 1. sezona [6+]
sledi:
22.00 Atentat na ReaganaKilling Reagan, History, 1. del
sledi:
22.00 Otroci in tiare: Vrnitev v rajski gozd 
sledi:
23.00 Salon Zadnja možnost: Džo 
21.50 Košarkarjev dnevnikThe Basketball Diaries
sledi:
23.50 KvartopirciRounders
22.30 Maksutove jedi v novi preoblekiMaksut's Neo-local Kitchen 1, Factual Entertainment, 24. del, 1. sezona
sledi:
23.00 Z vrta na mizoFrom the Garden to the Table, Factual Entertainment, 3. del, 1. sezona
22.35 Ein unmoralisches Angebot 
sledi:
22.50 Rečne pošasti: Kanadska groza 
sledi:
23.45 Opičji človek: Pomoč 
12.55 Meine Seele fur deine Freiheit 
sledi:
22.10 Zamenjani ob rojstvu V.Switched At Birth V., Drama, 14. del, 5. sezona [12]
sledi:
23.00 Medium I.Crime, 1. del, 1. sezona [15PO]
22.40 The Michael McIntyre Chat Show2. del, 1. sezona
sledi:
23.25 The Pranker2. del, 1. sezona
22.25 Ultimate Force, The Killing House1. del, 1. sezona
sledi:
23.15 That's Life, Sex In The Suburbs10. del, 2. sezona
22.30 Cold Blood10. del, 1. sezona
sledi:
23.25 Las Vegas Jailhouse, EP 66. del, 5. sezona
22.00 Campus Nightmares: Gallaudet Murders 
sledi:
23.00 The Haunting Of...: Wayne Newton 
22.50 Zapeljivi čevljiKinky Boots [12]
sledi:
22.15 SpopadClash (Aka. Eshtebak) [15]
sledi:
23.55 Carandiru [18]
21.45 Prekleta hčiNew Daughter, The, Horor
sledi:
23.45 Dekle na klicCall Girl, Drama
22.30 Sorodna dušaSoulmate, Triler
sledi:
21.30 TarčaSurvivor, Triler
sledi:
23.20 Nadomestni učiteljDetachment, Drama
22.40 Mythbusters: Reverse Engineering/Surfor Turf
sledi:
23.30 How Do They Do It?: Episode 18 
21.00 Ženska za znoretOne Night at McCool's, Comedy
sledi:
23.00 Naključna ljubezenLove By Chance, Romantic comedy, 1. del
22.20 Chop Shop: David Ginola&#39 s Beauty and the Beast Car - Part 1
sledi:
23.08 FantomWorks: Expect the Unexpected 
22.45 E! News, 2017-01-2014. del, 17. sezona [TV-PG]
sledi:
23.00 BotchedBotched Reunion: Show And Tell Part 2, 1. sezona [TV-15]
22.25 Night of the Jumps5. del
sledi:
23.20 Alpine Adventurer, 1515. del, 3. sezona
22.45 Najbolj nenavadni domovi na svetuVišek nenavadnih dizajnov, 11. del, 5. sezona
sledi:
23.10 Najbolj nenavadni domovi na svetuVodni stolp, 12. del, 5. sezona
22.00 Iron Chef America, Cora v Kostow20. del, 8. sezona
sledi:
23.00 Man Finds Food, Golden Gate Loco Moco5. del, 1. sezona
22.00 Skrivnosti BrokenwoodaThe Brokenwood Mysteries 1, Drama, 3. del, 1. sezona
sledi:
23.50 Las VegasLas Vegas 5, Drama, 6. del, 5. sezona
21.00 Erin BrockovichDrama
sledi:
23.35 Prebrisane služabniceDevious Maids 4, Drama, 3. del, 4. sezona
22.00 Dež za ubijanjeHard Rain, Drama
sledi:
23.55 Osem žensk8 Women, Comedy
20.00 Zabavna oddaja 
sledi:
23.00 Besede miru 
22.30 Venček domačih 
sledi:
22.00 Polka in majolka, zabavno-glasbenaoddaja
sledi:
23.00 Mozaik kulture: Liffe 2016, reportaža 
22.35 Bolšoj BabilonBolshoi Babylon [12]
sledi:
22.45 Viski tango fokstrotWhiskey Tango Foxtrot [15]
sledi:
21.00 Največji pobegi iz ameriških zaporov:Epizoda 1
sledi:
23.00 Lov na Hitlerja: Pobeg iz Berlina 
22.40 Dan razsodbe: zapor ali pogojni izpust:Brez odpuščanja
sledi:
23.30 Južnjaški umor: Mlajši sestri 
22.40 Ex On The Beach 5 #509 
sledi:
23.20 3 From 1 
22.50 Divja Škotska: Škotsko višavjeWild Scotland: Highlands, Natural History, Jesen in zima, Autumn And Winter
sledi:
23.40 Brata na safarijuSafari Brothers, Natural History, Nori na surikate, Meerkat Madness
22.15 Zahodno od Brooklyna (West of Brooklyn), ameriška akcijska drama, 2008
sledi:
23.55 Jo &#8211 Pigalle, francoska kriminalna serija, 4.del
21.30 Moja lažna žena, igrani film 
sledi:
23.30 Policijska akademija 7, igrani film 
22.25 Jugendsunden usw. 
sledi:
23.05 FaschingskabarettAngelika Niedetzky: Marathon
22.45 Universum HistoryAbraham Lincoln: Der Weg zum US-Präsidenten
sledi:
23.30 Columbo - Schleichendes Gift 
22.25 Dr. OzDr. Oz Show IV., 4. sezona
sledi:
23.10 Dr. OzDr. Oz Show IV., 4. sezona
22.55 Dropped 
sledi:
23.20 Dropped 
22.15 Ich bin ein Star - Holt mich hier raus! 
sledi:
22.05 Pitch Black 
sledi:
22.55 Teorija velikog praska, humoristianaserija (S04E08/24
sledi:
23.20 Teorija velikog praska, humoristianaserija (S04E09/24
21.50 Pink Panther 2, igrani film, komedija 
sledi:
23.30 Lov do smrti, igrani film, akcijski (15 
22.50 Dejan Petrović big bend, muzičkiprogram 2
sledi:
23.00 Dnevnik 
22.00 Seja Preiskovalne komisije o TEŠ 6posnetek
sledi:
22.00 Črni gozdBlack Forest, Sci-fi
sledi:
23.50 Hotel DuhovThe Innkeepers, Horror
22.45 Evroliga - 18. krog: Zalgiris - RealMadrid
sledi:
22.45 Evroliga - 18. krog: Olympiacos -Baskonia
sledi:
21.00 CareerBuilder Challenge Day 2 Vzivo 
sledi:
22.45 Premier liga: Napoved kroga 
sledi:
23.15 NBA: Action 
22.30 Nogomet: Serie A, Napoved 21. kroga 
sledi:
23.00 Hokej na ledu: NHL, St. Louis -Washington, danes
22.30 Na sledi za ostanki, Baptistična cerkev12. del, 4. sezona
sledi:
23.00 Odbite ameriške jedi, Miami12. del, 1. sezona
21.00 Maturantski ples, Ekonomska šola M.Sobota
sledi:
23.00 Gnes 
22.35 Video strani 
sledi:
23.35 Infokanal Televizije Celje 
22.45 Stube: tuje 
sledi:
23.45 Pomurski informativni kažipot 
22.15 PallamanoCampionati mondiali maschili - Rouen: Germania - Croazia - II tempo
sledi:
23.00 Spezzoni d' archivioDedicato a ...Grisignana
22.55 Infokanal - TV Maribor 
sledi:
21.57 Takšni so, serija 
sledi:
23.00 Dnevnik RTS 
22.30 Smo dobri gospodarji 
sledi:
23.00 Novice 
22.30 Nevarne potiDangerous Roads, Documentary, 3. del, 1. sezona
sledi:
23.30 Mesto severnih medvedovPolar Bear Town, Documentary, 12. del, 1. sezona
22.00 Velika pričakovanjaGreat Expectations, 2. del, 1. sezona
sledi:
23.00 Ženske, ki so ustvarjale zgodovinoWomen Who Made History, Documentary, 2. del, 1. sezona [16+]
22.30 Popolno uničenje - pokol Židov v EvropiDocumentary, 2. del, 1. sezona [16+]
sledi:
23.25 ZarotaConspiracy, 2. del, 1. sezona
22.35 Živalske norčijeAnimal Antics, Documentary/Nature, 3. del, 1. sezona
sledi:
23.05 Živalske norčijeAnimal Antics, Documentary/Nature, 4. del, 1. sezona
21.05 Nanga Parbat, avanturistični film 
sledi:
23.00 Videospot dneva