Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

18.25 Taksi, kviz z Jožetom 
sledi:
18.55 Vreme 
18.00 Halo TVDelitev stroškov za toploto v večstanovanjskih stavbah
sledi:
19.05 Nodi v Deželi igrač, Nodi gradirisanka
17.50 Moja mama kuha bolje!Moja mama kuha bolje! II., 25. del, 2. sezona
sledi:
18.55 24UR vreme 
18.00 SvetSvet na Kanalu A - 18:00
sledi:
18.55 Kar bo, pa boKud puklo da puklo II., 2. sezona
18.45 Planet DanesInformativno
sledi:
19.15 Planet VremeInformativno
18.00 Bojno polje: zemlja (BattlegroundEarth: Ludacris vs. Tommy Lee), 3. del ameriške nadaljevanke (resničnostni šov)
sledi:
18.55 Vreme 
18.50 GoldbergoviGoldbergs I., 21. del, 1. sezona
sledi:
19.15 Show Michaela J. FoxaMichael J. Fox Show I., 9. del, 1. sezona
17.25 Skrivnostna sledPrestige
sledi:
20.00 Gladiator 
18.00 Evropska liga - 2. krog St. Etienne -Anderlecht
sledi:
19.45 Evropska liga - 2. krog Vrhunci kroga 
18.00 Nogomet: Liga Europa, Genk - Sassuolo 
sledi:
19.40 Nogomet: Serie A, Napoved 7. krogaprvič
18.10 Priče o veteranskom uspjehu: Maratoncidokumentarna serija (45'20)(1/6)
sledi:
18.59 Vrijeme 
18.25 Na jezeru (1), serija (12) 50'(7/14) AlDi La' Del Lago
sledi:
19.10 Kruške i jabuke (10)(R) 
17.30 Bijeg iz Sobibora (Escape From Sobibor), drama
sledi:
20.05 Sivi kamion crvene boje, komedija 
16.45 Goslač na strehiFiddler On The Roof [12+]
sledi:
19.40 Ljubo domaSweet Land [12+]
18.10 Medium Iii.Crime, 1. del, 3. sezona [12]
sledi:
19.10 Škorpijon I.Scorpion I., Action, 22. del, 1. sezona [12]
18.35 Muriel se poročiMuriel's Wedding, Komedija
sledi:
20.35 Mlada ViktorijaYoung Victoria, The, Drama
18.30 Thomas Alva Edison proti Nikoli TesliDružba napreduje skozi tekmovalnost, History, Neverjetna odkritja [6-12]
sledi:
19.00 Marvi Hammer - epizoda 75 [6-12]
18.05 Trgovec z rabljenimi vozili (Sezona12): Vrhunci oddaje (Epizoda 20)
sledi:
19.00 Kako jim uspe? (Sezona 9): OrodjeLeatherman/formula 1/steklena posoda (Epizoda 2)
18.05 Beli ovratnikWhite Collar 2, Drama, 14. del, 2. sezona
sledi:
19.00 Sodobna družinaModern Family 2, Comedy, 15. del, 2. sezona
18.30 Mali princLittle Prince, 3. sezona [6+]
sledi:
19.00 Mamin Prihod 3Marsupilami [6+]
18.30 Znanost o neumnostiScience Of Stupid 2, Science, 34. del, 2. sezona
sledi:
19.00 Garaža za obnovitveRestoration Garage, Cars & Motors, 2. del, 1. sezona
18.30 Kuhinjski šef: 5. epizoda (Epizoda 5) 
sledi:
19.00 Medij z Long Islanda: Čiščenjepodstrešja (Epizoda 9)
18.45 Zarota EchelonEchelon Conspiracy, akcijski/detektivski/srhljivka [15]
sledi:
20.30 Jackie Brownkriminalka/srhljivka [18]
18.30 Ujemi in pripraviHook It Cook It, Factual Entertainment, 7. del, 1. sezona
sledi:
19.00 Najboljši recepti vseh časovBest Recipes Ever 2, Factual Entertainment, 26. del, 2. sezona
18.30 nano 
sledi:
19.00 heute 
18.15 Akvarij po meri: Kdor visoko letagloboko potone
sledi:
19.10 V krdelu: Vrnitev 
12.35 Mit Volldampf durch Brasilien 
sledi:
18.40 Številke II.Numb3rs II., Crime, 6. del, 2. sezona [12]
sledi:
19.30 Številke II.Numb3rs II., Crime, 7. del, 2. sezona [12]
18.35 The Paradise7. del, 1. sezona
sledi:
19.30 Doctors25. del, 17. sezona
18.35 Cheers, Someday My Prince Will Come3. del, 4. sezona
sledi:
19.00 The Agency18. del, 1. sezona
18.35 Judge Judy12. sezona
sledi:
19.00 Nightmare Tenants, Slum Landlords15. del, 1. sezona
18.00 Beyond Scared Straight: WesternTidewater, VA - Mother and Child
sledi:
19.00 Frenemies: Lion' s Den 
18.15 PiksliPixels [12]
sledi:
20.00 Večni klovnKlown Forever (Aka. Klovn Forever) [18]
18.50 Ghadi [12]
sledi:
20.30 Carandiru [18]
18.05 Turnir smrtiTournament, The, Akcija
sledi:
20.00 Obupna belinaBig White, The, Drama
17.50 Glas družine BelierFamille Bélier, La, Komedija
sledi:
19.45 Najbolj iskani človekMost Wanted Man, The, Triler
18.50 St. VincentKomedija
sledi:
20.50 Deški zborBoychoir, Drama
18.30 Bigger, Better, Faster, Stronger:Toaster
sledi:
18.55 Bigger, Better, Faster, Stronger: Shower 
18.00 WAGs: Cheat Sheet 
sledi:
19.00 WAGs: A WAG Wedding 
18.45 Futsal - Svjetsko prvenstvoUtakmica za treće mjesto
sledi:
18.55 Eurosport NewsEurosport 2 News
18.30 Skijaški skokovi - Ljetni Grand PrixChaikovsky, Rusija: 140 m skakaonica
sledi:
19.45 Skijaški skokovi - Ljetni Grand PrixChaikovsky, Rusija: 140 m skakaonica
18.40 Drag Racing: NHRA Sportsman Series10. del
sledi:
19.35 The Crew11. del, 3. sezona
18.25 Življenje na otokuDružinska selitev na Saint Simons, 6. del, 4. sezona
sledi:
18.55 Lovci na hiše, Selitev v Connecticut6. del
18.00 Chopped, Short Order Cooks2. del, 21. sezona
sledi:
19.00 Guy's Grocery Games, The Weighting Game9. del, 3. sezona
18.00 Brez sleduWithout A Trace 3, Drama, 17. del, 3. sezona
sledi:
19.00 Oddelek za boj proti mafijiAntimafia Squad 3, Drama, 6. del, 3. sezona
18.30 Zabavna ločenkaCougar Town 6, Comedy, 5. del, 6. sezona
sledi:
19.00 Življenjski utrinkiLife in Pieces 1, Comedy, 12. del, 1. sezona
17.39 Poljub ob Jezeru borovcevKiss at Pine Lake, Drama
sledi:
19.31 Hišica na drevesuThe War, Drama
18.00 Tv prodaja 
sledi:
19.00 Risanke 
18.40 Gorenjska poročila, 5195. informativnaoddaja
sledi:
19.00 Srečanje upokojencev Gorenjske v Lescah2016, reportaža
18.20 Fantastični štirjeFantastic Four (2015) [15]
sledi:
20.00 Jeklena močReal Steel [12]
17.10 Kako se znebiti šefa 2Horrible Bosses 2 [15]
sledi:
19.00 Kurja poltGoosebumps [12]
17.15 Lažna mestaPaper Towns [12]
sledi:
19.05 Velika ljubezen V., 1. delBig Love V. Ep. 01 - Winter [15]
18.30 Skladiščne vojne: Na zdravje, Kenny 
sledi:
19.00 Starodavni vesoljci: Plazilci 
18.45 The Will: Tammy Wynette Estate 
sledi:
19.30 True Crime with Aphrodite Jones: TheDevil at the Daycare
18.30 Kdo za vraga je moj zakonec?: Skritapošast
sledi:
18.55 Kdo za vraga je moj zakonec?: Neiskrenipolicaj
18.50 Zara Larsson’s Lush Pop 20 
sledi:
20.50 3 From 1 
18.48 Vrnitev v divjino 2014NG Wild series 2, Natural History, Puma: Andski lev, Puma: Lion of The Andes
sledi:
19.37 Levja igraGame of Lions, Natural History, Game of Lions, 1
18.00 Zlomljeno srce (Corazon Partido)telenovela, 70.del
sledi:
18.55 Legende, portretno pogovorna oddajapon.
17.30 IN magazin 
sledi:
19.15 Dnevnik Nove TV 
18.25 The Big Bang TheoryPrinzessinnen der Wissenschaft
sledi:
18.55 The Big Bang TheoryOrdnung in der Abstellkammer
18.30 heute konkret 
sledi:
19.00 Bundesland heute 
18.15 Mia in jazMia and Me II., 13. del, 2. sezona
sledi:
19.15 Grozni GašperHorrid Henry III., 3. sezona
18.35 Outfitter Bootcamp, 66. del
sledi:
19.00 Shawn Michael's MRA 
18.45 RTL aktuell 
sledi:
19.03 Wetter 
18.00 Koln 50667 
sledi:
19.00 Berlin - Tag & Nacht 
18.30 Zalagaonica, reality (S03E05/26 
sledi:
19.00 Zalagaonica, reality (S03E06/26 
18.30 RTL Danas, informativna emisija 
sledi:
19.10 RTL Vrijeme, informativna emisija 
18.50 Evronet 
sledi:
18.55 Srbija na vezi 
18.15 Kronika 
sledi:
19.00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem 
18.00 Xena, bojevniška princesa, Nevaren plenXena: Warrior Princess, Fantasy, 11. del, 6. sezona
sledi:
19.00 Xena, bojevniška princesa, Znani bogXena: Warrior Princess, Fantasy, 12. del, 6. sezona
17.45 Liga prvakov - 2. krog (BayernTV) Atletico Madrid - Bayern (M)
sledi:
19.30 KHL Medveščak - Slovan V ŽIVO 
18.15 Evropska liga - 2. krog Gabala - Mainz 
sledi:
20.00 Španska liga Napoved kroga 
14.30 2016 Ryder Cup Day 1 V ŽIVO 
sledi:
16.30 NFL Cincinnati - Miami 
sledi:
19.15 NFL Gameday 
17.55 Nogomet: Hrvaška liga, Istra - Rijekaživo
sledi:
20.00 Top Shop 
18.30 Lovci na hišeObilo časa v dvoje v južni Italiji, 9. del
sledi:
19.00 Lovci na hiše, Tenerife9. del
18.30 Kmetijski razgledi 
sledi:
19.00 Pom info 
18.50 Minute za kulturo- Kulturna oddaja 
sledi:
18.55 Viža tedna 
18.30 Stube: domače 
sledi:
19.00 Kuhinjica, kuharska oddaja 
18.40 Primorska kronika 
sledi:
19.00 Tuttoggi I 
18.00 Tele Maktualno informativna oddaja
sledi:
19.00 Daviizobraževalno-informativna oddaja
18.45 Glasbena panorama / Videospoti 
sledi:
20.00 Petkova pumpa, vklop v program RadiaVeseljak
18.44 Magazin 
sledi:
20.30 Dnevnik France 2 
18.00 Midve z mamo, Spet v sedluGilmore Girls, 18. del, 2. sezona
sledi:
19.00 Midve z mamo, Nauči me nocojGilmore Girls, 19. del, 2. sezona
18.45 Novice, dnevnoinformativna odd. 
sledi:
19.00 Dolenjski obzornik 
18.40 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, dokumentaren, 4. del, 2. sezona
sledi:
19.25 Sanjske brunariceTimber Kings, dokumentaren, 4. del, 1. sezona
18.10 Lovci na miteMyth Hunters, dokumentaren, 10. del, 3. sezona [U]
sledi:
19.00 Carski imperij: Rusija Romanovih z LucyWorsley, dokumentaren, 1. del, 1. sezona [U]
18.50 Lovci na miteMyth Hunters, dokumentaren, 8. del, 2. sezona
sledi:
19.40 Gradnja antičnega mestaBuilding the Ancient City, dokumentaren, 2. del
18.20 Skrivno življenje psovDogs: Their Secret Lives, dokumentaren/Nature/resničnostni/zabavni, 3. del
sledi:
19.10 Pasja ljubezenPaul O’Grady For the Love of Dogs, dokumentaren, 11. del, 3. sezona [U]
18.45 Kuhinjica, izobraževalna oddaja 
sledi:
19.05 Videospot dneva