Trenutno na sporedu

20.55Tisti, ki je zgradil šolo; portret učitelja, etnologa in politika
sledi:
21.55Vreme
20.55Možganske vragolije Katherine Mills, 1. del
sledi:
21.40Na poljih Flandrije, belgijska nadaljevanka, epizoda 2/10
21.00Jezero skrite ljubezniBeyond the Lake I., 8. del, 1. sezona
sledi:
22.0024UR zvečer (24UR zvečer)
20.00Marinec brez zakona 2(Marine 2)
sledi:
21.50Na lovu za pravico (Out for Justice)
20.00John CarterZnanstvena fantastika
sledi:
22.28Večerni Planet Danes, Informativna oddaja
20.00  Stockholm vzhod (Stockholm Östra)drama
sledi:
22.00 Parada plesa,12. del
21.00Kosti(Bones I.)18. del, 1. sezona
sledi:
21.50Kako sem spoznal vajino mamo (How I Met Your Mother IV.), 4. sezona, 12. del
20.00Zorro(Mask of Zorro)
sledi:
22.20Karate tiger (No Retreat, No Surrender)
20.45Pokal FA West Ham United - Liverpool V ŽIVO
sledi:
22.45Nemški pokal - 1/4 finale Bayer (L) - Werder Bremen
21.00Rokomet: EHF Liga prvakinj, Vrhunci 9. kroga, prvič
sledi:
21.30Nogomet: Serie A, Frosinone - Juventus
20.50Kuća od karata (3), serija (12) (50'36")(5/13) House Of Cards 3
sledi:
21.48Otvoreno
21.15Ljubav i ples, američki film (12) (95') Love N' Dancing
sledi:
22.50Zakon i red: UK (5), serija (12)(6/8) Law & Order: Uk 5
21.00Mississippi v plamenihAction / Drama
sledi:
23.05Fargo 02
19.55Coast To CoastCoast To Coast, TV - Drama
sledi:
22.00Ondine
19.50Pujsa Pepa1007. del, 3. sezona
sledi:
20.30Gospa Brown(Mrs. Brown)biografska romantična drama
sledi:
22.15Ukradeno življenje (Stolen Lives), zDA, kriminalna drama, 2009
20.45Kronika
sledi:
21.30Žarišče
21.00Are You The One ? 3 #310Are You The One ? 3, 1. del, 3. sezona
sledi:
21.50The Ride 2: #fifth Harmony
21.20Morske deklice - H2O(H2O I.)26. del, 1. sezona
sledi:
21.45Kuharski dvoboj tortic (Cupcake Wars IV.), 4. sezona, 5. del
20.05Zavrti čas nazajACT, 12
sledi:
21.25Povračilo IV., 4. del
21.00People I KnowPeople I Know, CF - Drama
sledi:
22.55My Bloody Valentine - 3D
19.25Step Up 5Step Up 5, KINO - Drama
sledi:
21.3011,6
20.15Zero Dark ThirtyZero Dark Thirty, OSTALI - Akcija
sledi:
23.00Cache
21.15A tambur battente
sledi:
22.15Tuttoggi - II edizione
21.15Tele Maktualno informativna oddaja
sledi:
22.05Kanape - Kanapé, oddaja TV Lendava
20.30Raj ali opustošenje
sledi:
21.30Rick Steve’s Europe, dokumentarna oddaja
21.15Iz našega studia: Odnos rešuje
sledi:
21.30Pomurski dnevnik, pon. inf. oddaje
21.00Zdravje je! Od ust do ust – zobna kronapogovorna oddaja
sledi:
21.30Novice, dnevnoinformativna odd.
11.00ATP 500 Rotterdam in WTA Premier St. Petersburg V ŽIVO
sledi:
23.00TV Shopping 15 min
20.30Nemški pokal - 1/4 finale Stuttgart - Borussia (D) V ŽIVO
sledi:
22.30MU TV Fergies First XI
21.00Championship Pregled kroga
sledi:
21.30Škotska liga Pregled kroga
14.30Omega Dubai Desert Classic Day 1
sledi:
22.30Golfing World Episode 17
21.00Rugby: Angleška liga, Bath - Gloucester
sledi:
23.00Nogomet: Ligue 1, Bordeaux - St. Etienne
21.00SFRJ za pocetnike (15. ep.), dokumentarno-zabavni serijal
sledi:
22.00Šuma summarum (oznaka 15), drama
21.15Kud puklo da puklo, serija 92/160
sledi:
22.15Principe, serija (12) 17
21.00Avti v mestu pregrehe(Sin City Motors)dokumentarna serija, 6. del, 1. sezona
sledi:
21.50Sanjske brunarice (Timber Kings), kanada, dokumentarna serija, 2014, 2. sezona, 6. epizoda
21.00Skrita stran druge svetovne vojneThe Hidden Side of World War II, dokumentarna serija, 2. del
sledi:
22.00World War II: The Price of Empire (World War II: The Price of Empire), british documentary series from 2015, 1. sezona, 2. epizoda
20.55Paul O'Grady in živalske sirotePaul O'Grady's Animal Orphans, dokumentarno-razvedrilna serija, 2. del, 2. sezona
sledi:
21.50Divji Zahod z Rayem Mearsom (Wild West with Ray Mears), vB, dokumentarna serija, 2013, 1. sezona, 2. epizoda
20.15Mein Mann, seine Geliebte und ich
sledi:
21.45Der große Schwindel
20.55Haunted
sledi:
21.50Seven Days
20.50Cheaters
sledi:
21.40FBI Files
20.15Tu te zapuščamCOM, 12
sledi:
22.00Sreča, 6. del
20.00MalenaDRA, 12
sledi:
21.30Policaji
20.30Glasba možganovHuman & Culture, Glasba možganov. sezona, 6-70
sledi:
21.30Prepoznavanje obraza: Izrael
19.30Biatlon - Svjetski kup
sledi:
19.45WATTS
sledi:
21.00Roadtrip with G. Garvin
sledi:
21.30Roadtrip with G. Garvin
21.20SvobodaFILM
sledi:
21.40Vlak
21.00Mozaik kulture: Priznanja in odličja JSKD za leto 2015, reportaža
sledi:
21.40Gorenjska poročila, 5052. informativna oddaja
20.25Reci karkoliDRA, 12
sledi:
22.05Nikoli ne bova imela Pariza
21.00Studio 5
sledi:
22.00Mistično oko, oddaja z vedeželko Jeleno v živo
21.05Vier Frauen und ein Todesfall
sledi:
21.50ZIB Flash
20.15Villacher Fasching 2016
sledi:
22.30ZIB 2
20.15Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
sledi:
22.15Die Bauretter
20.30CSI: Miami, kriminalistiÄŤka serija (S07E24/25) (12)
sledi:
21.25Dr. House, dramska serija (S01E07/22)
20.00Tri, dva, jedan - kuhaj! - nova sezona, kulinarski show (S03E06/72)
sledi:
21.40Andrija i Anđelka, humoristična serija (S01E22/30) (12)
21.10Upitnik
sledi:
22.05Ide Mile
21.00Starodobnik TV
sledi:
21.25Pom info
21.02Vsebine v znakovnem jeziku- Oddaja Prisluhnimo tišini
sledi:
22.02Glasbeni video spoti
21.00Zlati zvoki, najlepše melodije narodnozabavne glasbe
sledi:
21.30Glasbena panorama / Videospoti
21.00Živi spominiserija
sledi:
21.46Živi spomini, serija