Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

13.20 Šport 
sledi:
13.25 Vreme 
13.10 Alpe-Donava-Jadran 
sledi:
13.55 Leteči človekdokumentarni film
12.30 Komisar RexKommissar Rex IV., 10. del, 4. sezona
sledi:
13.35 Lepota ni dovoljPretty Wicked I., 5. del, 1. sezona
12.30 Galerija nakita16. del
sledi:
13.35 Lovci na zmajeDragon Hunters I.+II., 18. del, 1. sezona
12.55 TV prodaja 
sledi:
13.25 Ta teden z Juretom GodlerjemRazvedrilo, 2. del, 7. sezona
13.10 TV Prodaja 
sledi:
14.20 Music 3P 
13.05 Ljudje prihodnostiTomorrow People I., 22. del, 1. sezona
sledi:
13.50 Odvetnik z uliceGuardian I., 10. del, 1. sezona
11.40 Nova v mestuNew in Town
sledi:
13.25 Sanjske punceDreamgirls
13.00 Inside Grand Prix VN Belgije 
sledi:
13.30 WTA Premier New Haven 1/8 finala (1x) 
11.30 Nogomet: Ligue 1, Nantes - Monaco 
sledi:
13.30 Top Shop 
13.13 Dr. Oz (5), talk-show (12)(102/156)(R)Dr. Oz Show 5
sledi:
14.00 McLeodove kćeri (5B), serija (12)(18/32) Mcleod's Daughters 5B
13.05 Boje Maroka: Crvena, dokumentarnaserija(4/5)(R) Les Couleurs Du Maroc
sledi:
13.50 Vjenčanja, američki film (73') 4Wedding Planners
12.00 Brat doktora Homera, drama 
sledi:
14.00 Kamiondžije ponovo voze, komedija 
11.20 Kričanje na hudičaShout At The Devil 1001, Adventure / Adventure
sledi:
13.55 Moby DickAction / Adventure
13.20 Preiskovalci na delu: NCIS VIII.Action, 4. del, 8. sezona [12]
sledi:
14.10 Havaji 5.0 III.Hawaii Five-0 Iii., Action, 21. del, 3. sezona [12]
12.55 Štirje ločeni očetje4 Single Fathers, Komedija
sledi:
14.50 Viski z ledomHighball, Drama
13.00 Nekoč so bili raziskovalci - Donavišjih vrhov, History [6-12]
sledi:
13.30 Obrnjena majicaSpretni prstki [6-12]
12.35 Prekletstvo ledenega zlata (Sezona 1):Razkrite skrivnosti (Epizoda 5)
sledi:
13.30 Zlata mrzlica na Beringovem morju(Sezona 5): Očetovski dan (Epizoda 10)
12.35 Agenti shieldMarvel's Agents Of S.H.I.E.L.D. 3, Drama, 14. del, 3. sezona
sledi:
13.30 Dr. RushRush 1, Drama, 6. del, 1. sezona
13.00 PopplesPopples (Eps -), 1. sezona
sledi:
13.25 Skrivnostni ranč I 02Ranch , The
13.05 Znanost o neumnostiScience of Stupid 3, Science, 18. del, 3. sezona
sledi:
13.35 Divja RusijaWild Russia 1, Natural History, 3. del, 1. sezona
13.00 Poročena z obleko: Težka izbira 
sledi:
13.30 Poročena z obleko: Spremstvo 
13.00 Jay in Tihi Bob vračata udarecJay and Silent Bob Strike Back, pustolovski/komedija [18]
sledi:
15.00 Trčeni profesorThe Nutty Professor, komedija [U]
13.00 Po svetu z manujem feildelomAround The World with Manu Feildel, Culture, 5. del, 1. sezona
sledi:
14.00 Po svetu z manujem feildelomAround The World with Manu Feildel, Culture, 6. del, 1. sezona
13.00 ZIB 
sledi:
13.25 Marokko - Land der Traume 
12.45 Reševalca aligatorjev: Prostovoljka 
sledi:
13.40 Mojstri hiš na drevesu: Afriška safarihiša
12.25 360 Geo Reportage 
sledi:
13.20 Preiskovalci na delu: NCIS VIII.Action, 13. del, 8. sezona [12]
sledi:
14.05 Preiskovalci na delu: NCIS VIII.Action, 14. del, 8. sezona [12]
13.05 Bargain Hunt3. del, 42. sezona
sledi:
13.50 My Hero1. del, 2. sezona
13.10 Dr Quinn, Medicine Woman6. del, 5. sezona
sledi:
14.00 The Marshal11. del, 1. sezona
13.10 Judge Judy12. sezona
sledi:
13.35 Judge Judy12. sezona
13.00 Fatal Vows: The Sutorius Case 
sledi:
14.00 Private Crimes: I Am Innocent 
11.55 SojenjeCourt [12]
sledi:
13.50 Jamski človekCaveman [12]
12.35 UmWit [12]
sledi:
14.10 Cromwell [12]
12.00 Dolgi prstiScorched, Komedija
sledi:
13.55 Pustolovščine Adele Blanc-SecExtraordinary Adventures of Adele Blanc-Sec, The, Pustolovščina
12.00 Gosford parkKomedija
sledi:
14.30 Kapitan Sabljezobi in zaklad Lame RameCaptain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama, Pustolovščina
10.45 AliDrama
sledi:
13.30 Bel AmiDrama
12.50 Mega Engineering: Underground City 
sledi:
13.38 Secret Space Escapes: Shipwrecked 
13.00 I Am Cait: Kiss and Make-Up 
sledi:
14.00 I Am Cait: Houston, We Have a Problem 
13.15 BiciklizamTour de L'Avenir: 7. dan
sledi:
13.30 Biciklizam - VueltaVillalpando - La Camperona, 8. etapa
13.00 Motokros - Svjetsko prvensvo MXGP & MX2Valkenswaard, Nizozemska: MX2, 1. utrka
sledi:
13.30 WATTS 
13.10 Strongman Champions League3. del
sledi:
14.05 AMA Motocross Series Highlights14. del
13.15 Dobiček ali izgubaRešitev v španskem slogu, 6. del, 1. sezona
sledi:
13.45 Prenova hišeMlada družina upa na dom v stari soseski, ki bi ga obnovili, 8. del, 2. sezona
13.00 Diners, Drive-Ins and DivesPeppers, Pork and Poutine, 5. del, 17. sezona
sledi:
13.30 Diners, Drive-Ins and DivesKings and Queens of 'Cue, 6. del, 17. sezona
12.50 Chicaška policijaChicago P.D. 2, Drama, 10. del, 2. sezona
sledi:
13.45 Goreče sporočiloBurn Notice 2, Drama, 15. del, 2. sezona
13.00 Talenti v belemGrey's Anatomy 12, Drama, 5. del, 12. sezona
sledi:
13.55 Kako izgledam?How Do I Look? 11, Factual Entertainment, 19. del, 11. sezona
11.20 Kraljica maturantskega plesaTeen Spirit, Comedy, 1. del
sledi:
13.40 Bicentennial manComedy
11.00 Viva Turistica, turistična oddaja 
sledi:
17.00 Potepanja po Sloveniji 
13.15 Venček domačih 
sledi:
14.30 Shaka Zulu9. del
12.00 Videostrani 
sledi:
14.15 Spomin na glasbeno ustvarjanje SimoneWeiss, glasbena oddaja
13.10 Misija: Nemogoče - Odpadniška nacijaMission: Impossible - Rogue Nation [12]
sledi:
15.20 Noč v muzejuNight At The Museum [12]
12.35 Darjeeling LimitedThe Darjeeling Limited [12]
sledi:
14.05 Briljantina: V živoGrease: Live [12]
12.50 Uredništvo II., 2. delThe Newsroom Ii. Ep. 02 - The Genoa Tip [12]
sledi:
13.45 Gillian za 37. rojstni danTo Gillian On Her 37th Birthday [12]
13.00 Zastavljalnica: Brezpotja 
sledi:
13.30 Zastavljalnica: Meči in nagrade 
12.45 True Crime with Aphrodite Jones: GoodPeople, Badlands
sledi:
13.30 The Locator: Episode 18 
12.40 Obsedenost: Mračna poželenja: Okultnaobsedenost
sledi:
13.30 Obsedenost: Mračna poželenja: Nor naučiteljico
12.10 Domacica 
sledi:
13.40 3 From 1 
13.17 Divja ŠrilankaWild Sri Lanka, Natural History, Dežela jezer, Land of Lakes
sledi:
14.04 Divja KolumbijaWild Colombia, Natural History, Wild Colombia
12.50 Relax TV 
sledi:
13.45 Temnica (Darkroom), ameriški triler2013
11.30 Pitanje časti, serija R 
sledi:
14.20 Vijesti Nove TV 
12.40 Brothers & SistersDer Schulwettbewerb
sledi:
13.25 Last Man StandingEinmal Windpocken, bitte!
13.15 heute mittag 
sledi:
14.00 Frisch gekocht 
13.10 WaybulooWaybuloo II., 37. del, 2. sezona
sledi:
13.30 Radovedni GeorgeCurious George III., 1. del, 3. sezona
13.10 Ducks Unlimited, Kentucky Youth Hunt 
sledi:
13.35 Ducks Unlimited, Yucatan Pennisula 
12.00 Punkt 12 
sledi:
14.00 Der Blaulicht-Report 
12.50 Koln 50667 
sledi:
13.50 Berlin - Tag & Nacht 
13.15 Krv nije voda, serija (S02E66/88 
sledi:
14.10 K.T. 2, kriminalistiaka serija(S01E74/159
12.50 RuĹľa vjetrova, dramska serija 
sledi:
13.45 Budva na pjeni od mora, humoristianadramska serija (R
12.45 Kraljica Izabela, španska serija 
sledi:
14.00 S Tamarom u akciji 
12.30 Na tretjem ...Intervju s Tomom Križnarjem
sledi:
13.30 Prvi dnevnik 
13.00 Xena, bojevniška princesa, CunamiXena: Warrior Princess, Fantasy, 19. del, 3. sezona
sledi:
14.00 Xena, bojevniška princesaZdaj ga vidiš, zdaj pa ne, Xena: Warrior Princess, Fantasy, 20. del, 3. sezona
11.45 Španska liga Barcelona - Betis 
sledi:
13.30 Premier liga Manchester United -Southampton
13.00 Ruska liga Pregled kroga 
sledi:
13.30 EMF Euro 2016 Slovenija - Turčija 
11.30 Made in Denmark Day 1/1 V ŽIVO 
sledi:
13.30 Wyndham Championship Highlights 
12.15 Košarka Prijateljska tekma Slovenija -Velika Britanija
sledi:
13.45 Ruska liga Pregled kroga 
12.30 Hokej na ledu: CHL Liga prvakov, Turku- Lorenskog
sledi:
14.30 Top Shop 
13.15 Lovci na hiše, Poslovi se od tega7. del
sledi:
13.40 Mojstri drevesnih hišVisokotehnološka drevesna hiša, 8. del, 1. sezona
10.30 Pom info 
sledi:
15.30 Gnes 
10.00 Infokanal Televizije Celje 
sledi:
16.30 Video strani 
8.00 Ponovitev sredinega programa 
sledi:
14.15 Pomurski informativni kažipot 
6.00 Infocanale 
sledi:
14.00 TV transfrontaliera - TG regionale FVG 
7.00 Info-kanal 
sledi:
13.45 Slovenska kronika 
13.04 Glasbena panorama / Videospoti 
sledi:
14.00 Svet 24 novice, informativna oddaja 
12.37 Prekleti indijski ljubimci, dok. 
sledi:
13.30 Dnevnik RTBF 
13.20 Pomorska patrulja, Tretji človekSea Patrol, Drama, 1. del, 5. sezona
sledi:
14.20 Doylova republika, Head Over HeelsRepublic of Doyle, Crime drama, 2. del, 3. sezona
13.15 25 let nazaj … . Novice 
sledi:
14.00 Popoldanska zanka 
13.10 Mojstri z motorkoCarver Kings, dokumentaren, 8. del, 1. sezona
sledi:
13.35 Lovci na tornadeTornado Hunters, dokumentaren, 6. del, 1. sezona [U]
12.40 Skrita stran druge svetovne vojneThe Hidden Side of World War II, dokumentaren, 4. del [U]
sledi:
13.35 Lovci na Sveto pismoBible Hunters, dokumentaren, 1. del
13.15 Živalski vrt DublinThe Zoo - Dublin, dokumentaren/Nature, 2. del, 2. sezona [U]
sledi:
13.40 Bolnišnica za male živaliSmall Animal Hospital, dokumentaren/Nature, 11. del, 1. sezona [U]
13.15 SuperveterinarThe Supervet, dokumentaren/Nature, 3. del, 3. sezona [U]
sledi:
14.05 Neustrašni čuvajiDanger Dogs, dokumentaren/Nature, 7. del, 1. sezona [U]
13.15 Videostrani, obvestila 
sledi:
15.00 LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH