  |
V vrtincu ljubezni (Storm of Love), 50. del nemške telenovele |
 |
|
Kdaj: ponedeljek, 7.7.08 ob 13.40
Kje: TV 3
|
LAURA, ALEXANDER
Katharina gre v napad in pripravi predporočno pogodbo za Alexandra. Cora svari, naj ne prehitevajo dogodkov, a Werner znova začne upati na poroko in združitev hotelov. Katharina potem sama ugotovi, da bi bilo bolje, če bi s svojimi načrti še malce počakala. Laura bi morala iti z Robertom na tekmovanje v München, a ga zavrne, saj se ne počuti dobro. Robert tega nikakor noče sprejeti in prosi Alexandra, naj jo pregovori v nasprotno. Laura na ljubo hotela končno popusti. Na poti se ji pokvari avto. Alexander se pripelje mimo, in ker so vsi njuni poskusi, da bi avto popravila, zaman, ji ne preostane nič drugega, kot da se pelje z Alexandrom. Obema je neprijetno, ko pa po radiu začnejo igrati še njuno pesem, Laura izstopi iz avta, saj le s težavo zadržuje solze. Mike jo kasneje spravi v smeh, ki pa se potem izteče v jok.
MARIE, ROBERT
Robert ne zdrži več in Xaverju pove, da je on Marie kupil pojočo skrinjico. A Xaver se ne pusti vreči iz tira. Marie bi mu lahko mirno povedala resnico. Zaradi Roberta si ne dela nobenih skrbi, saj je prepričan, da ga je Marie že prebolela.
CHARLOTTE
Charlotte svetuje Marie, ko ta začne tožiti zaradi bolečine v prsih. Posvari jo, da bi to lahko bil tudi rak, zato ji predlaga, naj začne s pregledovanjem dojk. Pove ji tudi, da je sama premagala raka, in Marie je zelo prevzeta nad njeno življenjsko močjo. Zvečer si Charlotte pregleda prsi in odkrije bulo.
|
|
 
 |
Oglašujte na Napovedniku! |
 |
|
Najbolj bran slovenski napovednik - več kot 80.000 uporabnikov!
Več informacij  |

|