Trenutno na sporedu: Šport

11.00 Šport 
11.00 Portugalska liga: Boavista - Benfica 
11.05 (Re)kreativac 
11.15 Top Shop 
11.30 Premier liga: Liverpool - Middlesbrough 
11.30 Košarka: Liga Nova KBM, Finale: Rogaška- Olimpija, tretja tekma
11.45 Nogomet: Ligue 1, Marseille - Bastia 
12.00 CYCLING: Tour of Italy 
12.00 TV Shopping 
12.15 2. Španska liga: Pregled kroga 
12.15 TV Shopping 
12.15 Sport (T) 
12.30 Španska liga: Sevilla - Osasuna 
12.45 FOOTBALL: FIFA U-20 World Cup in SouthKorea
12.45 NBA - finale zahodne konference (4.tekma): San Antonio - Golden State
13.00 CYCLING: Giro Extra 
13.00 19.redna seja Mestnega sveta Mestneobčine Celje- Neposredni prenos seje iz Narodnega doma Celje
13.00 Top Shop 
13.15 1. SRL: RD Urbanscape Loka - RK GorenjeVelenje
13.15 CYCLING: Tour of Italy 
13.15 Portugalska liga: Pregled kroga 
13.20 Šport 
13.30 Nogomet: Serie A, Lazio - Inter 
13.30 Top Shop 
14.00 NBA Inside Stuff: High Tops: Plays ofthe Month (March, 2017)
14.00 LPGA Kingsmill Championship Day 1 
14.00 Hokej na ledu: IIHF SP elitne divizije2017, Tekma za tretje mesto: Rusija - Finska
14.15 Evroliga Junior Tournament: Paris -Crvena zvezda
14.30 NBA - finale vzhodne konference (3.tekma): Cleveland - Boston
14.30 League 1 - Finale: Bradford - Milwall 
14.45 Španska liga: Pregled kroga 
15.00 TENNIS: French Open in Paris 
15.30 TV Shopping 
15.45 Premier liga: Pregled kroga 
15.45 Avstrijska liga: Wolfsberger - Austria 
16.00 LPGA Kingsmill Championship Day 2 
16.00 Nogomet: Serie A, Juventus - Crotone 
16.00 Hokej na ledu: NHL Playoffs, Nashville- Anaheim, šesta tekma, danes
16.20 Živimo zdravo? Živeti zdravo!športno-rekreativna oddaja
16.20 Zona sport 
16.30 TV Shopping 
16.30 Ruska liga: Arsenal - Spartak 
16.42 Stadion 
16.45 TV Shopping 
17.00 Portugalska liga: Boavista - Benfica 
17.15 CYCLING: Giro Extra 
17.15 Šport 
17.30 Turška liga - 1/4 finale (1. tekma):Besiktas - Gaziantep Vzivo
17.30 BASKETBALL: The Euroleague BasketballShow
17.30 TV Shopping 
17.30 TENNIS: French Open in Paris 
17.45 MOTOCROSS: World Championship inTeutschenthal, Germany
18.00 TENNIS: ATP Tournament in GenevaSwitzerland
18.00 LPGA Kingsmill Championship Day 3 
18.00 2. Španska liga: Mirandes - RealValladolid
18.00 Motokros: MXGP, VN Nemčije, prva dirka 
18.00 TV Shopping 
18.15 CYCLING: Tour of Italy 
18.15 Ruska liga: Pregled kroga 
18.30 Nogomet: Hrvaška liga, Osijek - Dinamo 
18.45 ATP 1000 Rim: Finale 
18.45 2. Španska liga: Pregled kroga 
19.00 Motokros: MXGP, VN Nemčije, druga dirka 
19.25 Tg sport 
19.30 Turška liga - 1/4 finale (1. tekma):Anadolu Efes - Galatasaray Vzivo
19.45 NBA: Live 
19.45 Šport 
19.50 NBA Inside Stuff: High Tops: Plays ofthe Month (March, 2017)
20.00 TENNIS: 
20.00 FOOTBALL: FIFA U-20 World Cup in SouthKorea
20.00 LPGA Kingsmill Championship Day 4 
20.00 Španska liga: Atletico Madrid -Athletic Bilbao
20.00 Nogomet: Ligue 1, Vrhunci 38. kolaprvič
20.10 NEWS: Eurosport 2 News 
20.15 ALL SPORTS: WATTS 
20.15 NBA: Live 
20.30 EQUESTRIANISM: Horse Excellence 
20.30 Nemška liga - 1/2 finale (2. tekma):Oldenburg - Ulm Vzivo
20.30 Nogomet: Hrvaška liga, Rijeka - Cibalia 
20.30 Nascar: All-Star: Charlotte - Vrhuncidirke
20.55 NEWS: Eurosport 2 News 
21.00 CYCLING: Tour of Italy 
21.00 TENNIS: ATP Tournament in GenevaSwitzerland
21.00 Hokej na ledu: IIHF SP elitne divizije2017, Finale: Kanada - Švedska
21.30 NBA - finale zahodne konference (4.tekma): San Antonio - Golden State
21.30 Premier liga: Manchester United -Crystal Palace
21.45 TENNIS: 
21.45 Danska liga: Lyngby - Copenhagen 
22.00 CYCLING: Tour of Italy 
22.00 Golfing World Episode 92 
22.05 FORMULA E: FIA Championship in ParisFrance
22.15 Premier liga: Watford - Manchester City 
22.30 Top Shop 
22.50 Šport 
22.52 Sport (T) 
23.00 Moto: 
23.00 BASKETBALL: The Euroleague BasketballShow
23.00 AT&T Byron Nelson Day 1 
23.00 Nogomet: Copa Libertadores, Vrhunciprvič
23.00 Reli: WRC, Portugalska, vrhunci 
23.15 FENCING: Grand Prix Series in ShanghaiChina
23.15 Šport 
23.15 ATP 1000 Rim: Vrhunci turnirja 
23.25 Zona sport 
23.30 Grand Slam: Ekateringburg (1. dan) 
23.30 CAR RACING: F3 European Championship inPau, France
23.30 Nemška liga - 1/2 finale (2. tekma):Oldenburg - Ulm
23.30 Nogomet: Serie A, Vrhunci 37. kola