Trenutno na sporedu: Filmi

12.45 Hotel Transilvanija 2Hotel Transylvania 2 [All]
12.50 StalkerStalker (1979) [12]
12.55 Arianna [15]
13.00 Mlada nogometašicaShe's The Man, Komedija
13.27 Mladenka s interneta, kanadski film(12) (86') The Bride He Bought Online
13.45 Peklenski viharWhite Squall, Pustolovščina
13.50 Bruno in Boots: Skoči v bazenBruno And Boots: Go Jump In The Pool [12]
14.00 PrebujenjaAwakenings, Drama
14.15 LjubimcaLovers, The, Akcija
14.15 Ninja želve: Iz sencTeenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows [12]
14.15 Pot zmagovalcaConcussion (2015) [12]
14.15 Malo možnostiFew Options
14.20 Ladijske noviceThe Shipping News [15]
14.25 Družina v najemFamily for Rent, Komedija
15.00 Prepovedano kraljevstvoForbidden Kingdom, The, Akcija
15.25 Ratatouille [All]
15.30 Rosita [12]
15.40 Ko se krešejo iskriceWhen Sparks Fly
16.00 Pozdravljena sestrica, zbogom življenjeHello Sister, Goodbye Life, Drama
16.00 Domovina junakovHome of the Brave
16.05 PrerokbaKnowing
16.05 Izganjalci duhovGhostbusters (2016) [12]
16.15 AnnaAnna (Aka. Per Amor Vostro) [12]
16.20 Zadnji lovec na čarovniceLast Witch Hunter, The, Akcija
16.20 Takšna pač jeShe’s Funny That Way, Komedija
17.00 MementoTriler
17.00 Let bele golobiceThe Wings Of The Dove [12]
17.10 Kadeti (The Cadets), ruska zgodovinskadrama, 10.del
17.15 Lažna mestaPaper Towns [12]
17.20 Divji svakBrother Nature [15]
18.00 Jabolčna pita je rešitevApple Mortgage Cake, Drama
18.05 Percy Jackson: Morje pošastiPercy Jackson: Sea of Monsters
18.10 Angelski obrazFace of an Angel, The, Drama
18.10 Cena poželenjaThe Price Of Desire (2015) [12]
18.20 BanketBanquet, The, Akcija
18.20 Skriti zalivCove, The, Dokumentarni
18.40 Zvezdne steze: Prvo srečanjeStar Trek Viii: First Contact [12]
19.00 PrisklednikiEntourage [15]
19.05 Čustvena aritmetikaEmotional Arithmetic, Drama
20.00 Pravi zapornikGet Hard [15]
20.00 Poročna zmedaWedding Daze, Comedy
20.00 Dodatni možExtra Man
20.05 Trilogija Razcepljeni: NeupogljiviDivergent series: Insurgent, Pustolovščina
20.10 Čudni ThomasOdd Thomas, Komedija
20.30 Stockholm, PensilvanijaStockholm, Pennsylvania [12]
20.40 Na leduOn The Ice, Drama
20.45 Mož iz agencije U.N.C.L.E.The Man From U.N.C.L.E. [12]
20.55 SobaRoom (2015) [15]
20.55 Nenadna smrtSudden Death
21.00 Vse njegove ženskeDr. T & the Women, Komedija
21.00 Gospođa Winterbourne, američki film(12) Mrs. Winterbourne
22.00 TarčaSurvivor, Triler
22.00 PočitniceThe Holiday, Comedy
22.00 Na robu jutrišnjega dneEdge of Tomorrow
22.10 Schneider proti BaxuSchneider Vs. Bax [18]
22.15 Podlih osemHateful Eight, Kriminalka
22.30 Zvok tišineSound Of Noise, Komedija
22.30 VojnaChrieg [18]
22.30 Tristanakoprodukcijski film
22.30 Igralnica (Playroom), ameriška komedija, 2012
22.50 Vroči Mike XXLMagic Mike Xxl [15]
22.50 Creed: Rojstvo legendeCreed (2015) [12]
23.05 Beg iz New YorkaEscape From New York
23.15 AnvilDokumentarni
23.45 Čarobno mesto: NorostMagic City: Feeding Frenzy, Kriminalka
23.45 Izobčenci in angeliOutlaws And Angels [18]