Trenutno na sporedu: Dokumentarne oddaje

7.10 Neverjetni dr. PolThe Incredible Dr. Pol 2, People, 10. del, 2. sezona
7.10 Danica kod mačkice na radnom mjestu 
7.17 Juhuhu 
7.18 Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka 
7.20 Gabriele Sponza: Sveže in v živoGabriele Sponza: Fresh & Live, Factual Entertainment, 25. del, 1. sezona
7.20 Juhuhu 
7.30 Juhuhu 
7.31 Ninin kutak za male: Super roboti 
7.35 Nevarne živaliBadass Animals, Natural History, Badass Animals
7.36 Juhuhu 
7.37 TV vrtić: Najljepši vrt 
7.45 Gabriele Sponza: Sveže in v živoGabriele Sponza: Fresh & Live, Factual Entertainment, 26. del, 1. sezona
7.48 Juhuhu 
7.50 Juhuhu 
7.59 Juhuhu 
8.00 Aljaški pilotiAlaska Wing Men 2, Adventure, 7. del, 2. sezona
8.00 Mišo i Robin: 
8.05 Juhuhu 
8.06 Njama, njam: Patlidžan 
8.11 Juhuhu 
8.13 EBU drama: Mali samuraj, japanska drama 
8.15 Z vrta na mizoFrom the Garden to the Table, Factual Entertainment, 24. del, 1. sezona
8.25 Divja Škotska: HebridiWild Scotland: The Western Isles, Natural History, Divja Škotska: Hebridi, 4
8.29 Juhuhu 
8.40 Manege frei! 
8.45 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 2, Factual Entertainment, 5. del, 2. sezona
8.50 Velika popravila na AljaskiBig Fix Alaska, Action, 6. del, 1. sezona
8.56 Prijatelji iz divljine, dokumentarnaserija(4/20)
9.02 Ubojice između polova, dokumentarnaserija(18/31) Deadly Pole To Pole
9.15 Ribolov velikankMonster Fish 3, Natural History, Ulov na Kamčatki, Kamchatka Catch
9.20 Europas Muslime (1/2) 
9.30 Školski sat: Ključ i simboli glagoljice 
9.40 Prva pomoč za avtomobileCar S.O.S. 5, Cars & Motors, 6. del, 5. sezona
9.40 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 4, Factual Entertainment, 9. del, 4. sezona
10.00 Čarobna ploča - Putujemo Europom: JužnaEuropa
10.05 Preživetje v divjiniSurvive The Wild, Natural History, Pretkana obramba, Devious Defenses
10.10 Najboljši recepti vseh časovBest Recipes Ever 2, Factual Entertainment, 2. sezona
10.15 Europas Muslime (2/2) 
10.15 EBU dokumentarni film: Moje olimpijskeigre, grčki dokumentarni film
10.16 Između zemlje i neba (2): Posljednjiarapski beduini, dokumentarna serija (52')(1/4) Between Earth And Sky 2
10.35 Brain GamesBrain Games 3, Science, 5. del, 3. sezona
10.35 Najboljši recepti vseh časovBest Recipes Ever 2, Factual Entertainment, 2. sezona
10.55 Mačka iz prihodnostiFuture Cat, Natural History, Future Cat, 1
11.00 Katastrofa v zrakuAir Crash Investigation 9, Science, 1. del, 9. sezona
11.00 Dober pek, slab pekBaking Good, Baking Bad, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
11.10 Karussell des Lebens 
11.15 Dobri stari časidokumentarni feljton
11.30 Babičin srčekGrandma's Boy 1, Factual Entertainment, 1. del, 1. sezona
11.40 Najsmrtonosnejše živali na svetuWorld's Deadliest Animals 2, Natural History, Azija, Asia
11.40 Turbulenca, Koliko smo danes svobodni?izobraževalno-svetovalna oddaja
11.55 Humanima - Mensch und Tier 
12.00 Katastrofa v zrakuAir Crash Investigation 9, Science, 2. del, 9. sezona
12.00 Moja kuhinja je zakonMy Kitchen Rules New Zealand 1, Factual Entertainment, 13. del, 1. sezona
12.00 Slovenci po svetu, 29.4.2008 
12.25 Nevarne živaliBadass Animals, Natural History, Badass Animals
12.30 TurbulencaKoliko smo dandanes svobodni?, izobraževalno-svetovalna oddaja
13.00 Nacistične megagradnjeNazi Megastructures 2, History, 6. del, 2. sezona
13.00 Kruh Paula HollywoodaPaul Hollywood's Bread, Factual Entertainment, 4. del, 1. sezona
13.15 Divja Škotska: HebridiWild Scotland: The Western Isles, Natural History, Divja Škotska: Hebridi, 4
13.15 Hrvatsko podmorje (4), dokumentarnaserija(5/6)
13.30 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 4. del, 1. sezona
13.35 Otroci iz socialističnega blokadokumentarni film
14.00 Razstavljanje največjihMega Breakdown 3, Technology, 1. del, 3. sezona
14.00 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 5. del, 1. sezona
14.05 Lov na človekaMan Hunt, Culture, Ubijanje za preživetje, Kill To Survive
14.15 Ljudje in zemljaizobraževalno-svetovalna oddaja
14.20 Mister Gadget - a cura di Luca Viscardi 
14.30 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
14.35 Jezik za svakoga 
14.45 Društvena mreža 
14.50 Lov na človekaMan Hunt, Culture, Ubijalci iz Kalaharija, Kalahari Killers
14.50 Novi Sad 
15.00 Peklenska avtocestaHighway Thru Hell 4, Action, 7. del, 4. sezona
15.00 Z vrta na mizoFrom the Garden to the Table, Factual Entertainment, 21. del, 1. sezona
15.00 Moj gost/Moja gostja - VendegemPozsonec Mária, oddaja TV Lendava
15.05 Neverjetna živalska čutila, Tipčeško-ameriška dokumentarna serija
15.20 Izpovedi žrtev vojnega nasilja1941-1945, dokumentarni film
15.30 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 2, Factual Entertainment, 6. del, 2. sezona
15.35 Lov na človekaMan Hunt, Culture, Smrtni udarec, Death Blow
15.35 Prometej 
15.35 Svetovni popotnik, Nizozemska14. sezona
15.45 Posebna ponudbaizobraževalno-svetovalna oddaja
15.45 Fabrika Maribordokumentarna oddaja
16.00 Peklenska avtocestaHighway Thru Hell 4, Action, 8. del, 4. sezona
16.25 Ribolov velikankMonster Fish 4, Natural History, Zeleni Goljat, Green Goliath
16.30 Najboljši recepti vseh časovBest Recipes Ever 2, Factual Entertainment, 2. sezona
16.30 Trgovska središča Slovenije: Kranj, 4.del dokumentarne serije
16.40 Od pola do pola s Michaelom Palinom:Ruske stube, dokumentarna serija (50')(2/8) Pole To Pole
17.00 Jukonsko zlatoYukon Gold 1, Adventure, 2. del, 1. sezona
17.00 Najboljši recepti vseh časovBest Recipes Ever 2, Factual Entertainment, 2. sezona
17.10 Najsmrtonosnejša živalska apokalipsaWorld's Deadliest Animal Apocalypse, Natural History
17.20 Eko utrinki, Vetrnica pod Nanosomizobraževalno-svetovalna oddaja
17.30 Moj pogled na znanostProf. dr. Zvezdan Pirtošek, dokumentarna oddaja
17.30 Ramseyjev kuharski tečajGordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course, Factual Entertainment, 1. del
17.30 Moj gost/Moja gostja - VendegemPozsonec Mária, oddaja TV Lendava
18.00 Zlato iz hladne vodeCold Water Gold, Adventure, 3. del, 1. sezona
18.00 Ramseyjev kuharski tečajGordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course, Factual Entertainment, 2. del
18.00 Najsmrtonosnejše afriške živali: Mladakri, Natural History, Najsmrtonosnejše afriške živali: Mlada kri
18.10 GalileoDokumentarec
18.30 Dober pek, slab pekBaking Good, Baking Bad, Factual Entertainment, 7. del, 1. sezona
18.50 Ribolov velikankMonster Fish 3, Natural History, Ulov na Kamčatki, Kamchatka Catch
19.00 V zakulisju nacizmaNazi Underworld 2, History, 1. del, 2. sezona
19.00 Preprosto italijanskoSimply Italian 1, Factual Entertainment, 3. del, 1. sezona
19.30 Babičin srčekGrandma's Boy 1, Factual Entertainment, 2. del, 1. sezona
19.35 Najnevarnejši ubijalci na svetuWorld's Deadliest, Natural History, Orožje plenilcev, Predator Weapons
20.00 V zakulisju nacizmaNazi Underworld 2, History, 2. del, 2. sezona
20.00 Moja kuhinja je zakonMy Kitchen Rules New Zealand 1, Factual Entertainment, 13. del, 1. sezona
20.00 Dokumentarni film 
20.00 Planet Zemlja II, dokumentarna serija(4/7) Planet Earth Ii
20.00 Vina svetarazvedrilno potopisno kulturna oddaja
20.00 Na vrtuizobraževalno-svetovalna oddaja
20.25 Najsmrtonosnejše afriške živali: Mladakri, Natural History, Najsmrtonosnejše afriške živali: Mlada kri
20.25 O živalih in ljudehizobraževalno-svetovalna oddaja
20.55 Fabrika Maribordokumentarna oddaja
21.00 Prva pomoč za avtomobileCar S.O.S. 5, Cars & Motors, 7. del, 5. sezona
21.00 Kruh Paula HollywoodaPaul Hollywood's Bread, Factual Entertainment, 4. del, 1. sezona
21.00 Voglia di natura: dove volano i grifoni0000. sezona
21.00 Halo, zdravnik, svetovalna oddaja zzdravstvenimi nasveti v živo
21.15 Ujeti pri deluCaught In The Act 4, Natural History, Krokodili proti levom, Crocs vs. Lions
21.30 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 4. del, 1. sezona
21.30 Ambienti 
21.30 Petrarca 
21.55 Moj pogled na znanostProf. dr. Zvezdan Pirtošek, dokumentarna oddaja
22.00 Katastrofa v zrakuAir Crash Investigation 15, Science, 8. del, 15. sezona
22.00 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 5. del, 1. sezona
22.00 Komandant Stane, dokumentarni film 
22.00 Fenomen Le mans (Le mans phenomenom)dokumentarna oddaja
22.05 Ribolov velikankMonster Fish 3, Natural History, Ulov na Kamčatki, Kamchatka Catch
22.10 Citizenfourameriška dokumentarna oddaja
22.15 Mister Gadget - a cura di Luca Viscardi 
22.20 Nedeljska reportaža, Žabe-CPO 
22.30 Babičini skrivni receptiGrandma's secret recipies, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
22.50 Najsmrtonosnejša živalska apokalipsaWorld's Deadliest Animal Apocalypse, Natural History
23.00 Mejne vojneBorder Wars, Culture, 2. del, 1. sezona
23.00 Z vrta na mizoFrom the Garden to the Table, Factual Entertainment, 21. del, 1. sezona
23.35 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 2, Factual Entertainment, 6. del, 2. sezona
23.40 Najsmrtonosnejše afriške živali: Mladakri, Natural History, Najsmrtonosnejše afriške živali: Mlada kri