Oto

6.00 Gasilske zgodbeFirehouse Tales I., 1. del, 1. sezona
6.40 Mala miška MiaMia I., 1. del, 1. sezona
6.50 Lena LučkaLazy Lucy I., 13. del, 1. sezona
7.05 HeidiHeidi I., 29. del, 1. sezona
7.25 Peter PanPeter Pan II., 20. del, 2. sezona
7.50 Viking VikiVic the Viking I., 1. sezona
8.15 Mala miška MiaMia I., 7. del, 1. sezona
8.35 OddbodsOddbods I., 22. del, 1. sezona
8.40 Zelena lučZelena luč I., 19. del, 1. sezona
8.50 Gasilske zgodbeFirehouse Tales I., 2. del, 1. sezona
9.35 Winx klubWinx Club VI., 7. del, 6. sezona
10.00 Mala miška MiaMia I., 2. del, 1. sezona
10.20 More fun with FlupeMore fun with Flupe I., 8. del, 1. sezona
10.25 Lena LučkaLazy Lucy I., 15. del, 1. sezona
10.35 OddbodsOddbods I., 31. del, 1. sezona
10.50 HeidiHeidi I., 2. del, 1. sezona
11.30 SmrkciSmurfs I., 45. del, 1. sezona
11.55 OddbodsOddbods I., 41. del, 1. sezona
12.00 Čudežna ura Yo KaiYo Kai Watch I., 5. del, 1. sezona
12.25 PrehrančkiNutri ventures I., 5. del, 1. sezona
12.45 Ninja želveTeenage Mutant Ninja Turtles III., 2. del, 3. sezona
13.05 Skrivnosti Silvestra in TweetyjaSylvester & Tweety Mysteries II., 7. del, 2. sezona
13.30 SlugterraSlugterra II., 2. del, 2. sezona
13.50 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! ARC-V I., 11. del, 1. sezona
14.15 OddbodsOddbods II., 2. sezona
14.30 Kaj je novega, Scooby-Doo?What's New Scooby-Doo? I., 4. del, 1. sezona
14.55 Lego ChimaLego Chima I., 2. del, 1. sezona
15.15 Čudežna ura Yo KaiYo Kai Watch I., 6. del, 1. sezona
15.35 OddbodsOddbods II., 29. del, 2. sezona
15.45 Winx klubWinx Club VI., 8. del, 6. sezona
16.10 Peter PanPeter Pan II., 21. del, 2. sezona
16.35 Mala miška MiaMia I., 15. del, 1. sezona
17.00 Viking VikiVic the Viking I., 1. sezona
17.20 HeidiHeidi I., 3. del, 1. sezona
17.45 SmrkciSmurfs I., 46. del, 1. sezona
18.10 OddbodsOddbods II., 33. del, 2. sezona
18.20 PrehrančkiNutri ventures I., 6. del, 1. sezona
18.40 Ninja želveTeenage Mutant Ninja Turtles III., 3. del, 3. sezona
19.05 SlugterraSlugterra II., 5. del, 2. sezona
19.30 Kaj je novega, Scooby-Doo?What's New Scooby-Doo? I., 13. del, 1. sezona
19.50 Vražja nogometna druščinaWild Soccer Bunch II., 11. del, 2. sezona
20.15 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! ARC-V I., 22. del, 1. sezona
20.35 Lego ChimaLego Chima I., 6. del, 1. sezona
21.00 GleeGlee IV., 14. del, 4. sezona
21.40 GleeGlee IV., 15. del, 4. sezona
22.20 Dubrovniška zoraZora dubrovačka I., 1. sezona
23.05 Dubrovniška zoraZora dubrovačka I., 1. sezona
23.45 Nočni program