Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
od 12.00 do 14.00
Likovna razstava
Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
od 13.00 do 14.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Druženje z umetnikoma
od 18.00 do 20.00
Likovna razstava
Druženje z umetnikoma
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
ob 19.00
Likovna razstava
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Adela Jušić: Stvarno, a ne tudi resnično
ob 19.00
Tematska razstava
Adela Jušić: Stvarno, a ne tudi resnično
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Še traja:
Klavdij Palčič - Slike in male plastike
od 7.00 do 15.00
Likovna razstava
Klavdij Palčič - Slike in male plastike
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Burning Blue, razstava Špele Bergant
od 7.00 do 0.00
Fotografska razstava
Burning Blue, razstava Špele Bergant
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Dostopno in plemenito
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Dostopno in plemenito
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Poti izobraževanja v slovanskem svetu
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Poti izobraževanja v slovanskem svetu
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Razstava Tifonamka
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Razstava Tifonamka
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Lučke prihodnosti
od 8.00 do 18.00
Fotografska razstava
Lučke prihodnosti
NLB Galerija Avla, Trg republike 2, Ljubljana
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Teja Tegelj
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Teja Tegelj
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Metulji Slovenije
od 8.00 do 19.00
Fotografska razstava
Metulji Slovenije
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Labirint, zmaj in samorog
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Labirint, zmaj in samorog
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
Botanični vrt Univerze v Ljubljani, Ižanska cesta 15, Ljubljana
Razstava študentov industrijskega oblikovanja ALUO
od 9.00 do 14.00
Tematska razstava
Razstava študentov industrijskega oblikovanja ALUO
Rektorat Univerze v Ljubljani, Kongresni trg 12, Ljubljana
Razstava študentk unikatnega oblikovanja ALUO
od 9.00 do 14.00
Tematska razstava
Razstava študentk unikatnega oblikovanja ALUO
Kulturno informacijski center KULT3000, Metelkova 2, Ljubljana
14 pogledov na ...
od 9.00 do 16.30
Tematska razstava
14 pogledov na ...
Galerija Družina, Krekov trg 1, Ljubljana
ČIPke: Štrene / pregledna letna razstava
od 9.00 do 17.00
Instalacija
ČIPke: Štrene / pregledna letna razstava
Rampa, Kersnikova 4, Ljubljana
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
od 9.00 do 17.00
Razstava za otroke
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
Knjižnica Jarše, Clevelandska 17-19, Ljubljana
Boštjan Jurečič: Umetnost in teorija
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Boštjan Jurečič: Umetnost in teorija
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Skupni prostori
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Končna postaja morje?
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Končna postaja morje?
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Tone Lapajne: Spomin zemlje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tone Lapajne: Spomin zemlje
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Plečnik na Brionih
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnik na Brionih
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Novi svetovi, razstava Štefana Planinca
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Novi svetovi, razstava Štefana Planinca
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Vodnik za mlade radovedneže: Tone Lapajne
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Vodnik za mlade radovedneže: Tone Lapajne
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Ljubljana se klanja Sloveniji Pozdravi iz Celja
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Ljubljana se klanja Sloveniji Pozdravi iz Celja
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Visualia Group: Čarobni vrt
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Visualia Group: Čarobni vrt
Rampa Lab, Kersnikova 4, Ljubljana
Plečnik, Ravnikar in Moderna galerija
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnik, Ravnikar in Moderna galerija
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Telesnost, skupinska razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Telesnost, skupinska razstava
Mestna galerija Ljubljana
Rajko Apollonio: Skrite telesnosti
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Rajko Apollonio: Skrite telesnosti
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Nikoli jim ni bilo bolje?
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nikoli jim ni bilo bolje?
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Dr. Niko Zupanič: Svetovljan iz Gribelj
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Dr. Niko Zupanič: Svetovljan iz Gribelj
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
+MSUM: Srečo Dragan. Prostor, vržen iz tira
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Srečo Dragan. Prostor, vržen iz tira
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Vitrina meseca: Skodelico čaja, prosim!
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Vitrina meseca: Skodelico čaja, prosim!
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
MG+: Andraž Šalamun
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Andraž Šalamun
Moderna galerija, Tomšičeva 14, Ljubljana
Afrika 1931: Foitovi fotografski zapisi na steklu
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Afrika 1931: Foitovi fotografski zapisi na steklu
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
Moderna galerija, Ljubljana
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Vitrine spomina v Muzeju novejše zgodovine
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Vitrine spomina v Muzeju novejše zgodovine
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
Vitrine spomina
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Vitrine spomina
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Celostna prometna strategija MOL
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Celostna prometna strategija MOL
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Morje v meni
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Morje v meni
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Bojan Adamič: Pustne maske
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Bojan Adamič: Pustne maske
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Lev Nikolajevič Tolstoj
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Lev Nikolajevič Tolstoj
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Arhitektura inventura 2014 16
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Arhitektura inventura 2014 16
Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Vojna in WWW
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Vojna in WWW
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
12. Slovenski bienale ilustracije
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
12. Slovenski bienale ilustracije
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Slike
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Slike
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Sonoseizmična Zemlja
od 12.00 do 18.00
Instalacija
Sonoseizmična Zemlja
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Nika Rupnik, Feng šui
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Nika Rupnik, Feng šui
KAPSULA, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Ledena dežela v soju bakel
od 12.00 do 21.00
Tematska razstava
Ledena dežela v soju bakel
BTC City, ob Vodnem mestu Atlantis, Ljubljana
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
od 12.00 do 23.00
Instalacija
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Dajana Durić: Bivališče praznine
od 15.00 do 23.00
Instalacija
Dajana Durić: Bivališče praznine
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Razstava Love/Ljubezen
od 16.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava Love/Ljubezen
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
  • 26 Nedelja
    Februar, 2017
Egipčanska zbirka v Narodnem muzeju Slovenije
ob 11.00
Muzejska razstava
Egipčanska zbirka v Narodnem muzeju Slovenije
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Redna javna vodstva po razstavi Tone Lapajne
ob 16.30
Likovna razstava
Redna javna vodstva po razstavi Tone Lapajne
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana