Razstava ob 150-letnici Dramatičnega društva
od 17.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava ob 150-letnici Dramatičnega društva
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
Dragica Čadež: Javno vodstvo po razstavi
ob 18.00
Kiparska razstava
Dragica Čadež: Javno vodstvo po razstavi
Galerija Srečišče, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Razstava Drago Dellabernardina
od 19.00 do 22.00
Likovna razstava
Razstava Drago Dellabernardina
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Razstava Vojna in mi(r)
od 19.00 do 22.00
Likovna razstava
Razstava Vojna in mi(r)
KAPSULA, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Še traja:
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
od 7.00 do 0.00
Likovna razstava
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Z Elanom do zvezd
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Z Elanom do zvezd
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Dostopno in plemenito
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Dostopno in plemenito
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Poti izobraževanja v slovanskem svetu
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Poti izobraževanja v slovanskem svetu
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Razstava Tifonamka
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Razstava Tifonamka
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Skoraj vse o zvoku
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Skoraj vse o zvoku
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Riko Debenjak
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Riko Debenjak
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Hatsu yuki
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Hatsu yuki
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
Botanični vrt Univerze v Ljubljani, Ižanska cesta 15, Ljubljana
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
Galerija Equrna, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Razstava Passio
od 9.00 do 16.30
Tematska razstava
Razstava Passio
Galerija Družina, Krekov trg 1, Ljubljana
ČIPke: Štrene / pregledna letna razstava
od 9.00 do 17.00
Instalacija
ČIPke: Štrene / pregledna letna razstava
Rampa, Kersnikova 4, Ljubljana
Razstava ob 150-letnici Dramatičnega društva
od 9.00 do 17.00
Muzejska razstava
Razstava ob 150-letnici Dramatičnega društva
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
od 9.00 do 20.00
Razstava za otroke
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
Knjižnica Rudink, Dolenjska cesta 11, Ljubljana
Skupni prostori
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Končna postaja morje?
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Končna postaja morje?
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Plečnik, Ravnikar in Moderna galerija
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnik, Ravnikar in Moderna galerija
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Nikoli jim ni bilo bolje?
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nikoli jim ni bilo bolje?
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
MG+: Andraž Šalamun
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Andraž Šalamun
Moderna galerija, Tomšičeva 14, Ljubljana
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
Moderna galerija, Ljubljana
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Neki piše, skupinska razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Neki piše, skupinska razstava
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Podaljšana razstava KOLO 5.200
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Podaljšana razstava KOLO 5.200
Stalna razstava Moja Ljubljanica, Kulturni center Vrhnika
Velikanska najdba
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Velikanska najdba
Stalna razstava Moja Ljubljanica, Kulturni center Vrhnika
Razstava ilustracij prometne strategije Vrhnika
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava ilustracij prometne strategije Vrhnika
Stalna razstava Moja Ljubljanica, Kulturni center Vrhnika
Misliti svobodo: Med danes in jutri
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Misliti svobodo: Med danes in jutri
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Ralf Baecker: Vmesnik I / Interface I
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Ralf Baecker: Vmesnik I / Interface I
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Mirsad Begić: Ohraniti sanje
od 10.00 do 18.00
Kiparska razstava
Mirsad Begić: Ohraniti sanje
Galerija TR3, Trg republike 3, Ljubljana
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Ljubljana pred 100 leti
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Ljubljana pred 100 leti
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
Martin Bricelj Baraga: Moonolith
od 10.00 do 20.00
Instalacija
Martin Bricelj Baraga: Moonolith
Grajsko dvorišče, Ljubljanski grad, Ljubljana

Skupina W.O.R.M.S.

od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Skupina W.O.R.M.S.
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Skrivnost lože. Prostozidarstvo na Slovenskem
od 10.00 do 20.00
Muzejska razstava
Skrivnost lože. Prostozidarstvo na Slovenskem
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Umetnost za vsakdan
od 10.00 do 20.00
Muzejska razstava
Umetnost za vsakdan
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 21.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Plečnik na Brionih
od 10.00 do 21.00
Arhitekturna razstava
Plečnik na Brionih
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Telesnost, skupinska razstava
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Telesnost, skupinska razstava
Mestna galerija Ljubljana
Damjan Gale: Arhitekt svetlobe
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Damjan Gale: Arhitekt svetlobe
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
od 10.00 do 21.00
Arhitekturna razstava
Plečnikova hiša-biser slovenske kulturne dediščine
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Otroci brez otroštva
od 10.00 do 21.00
Razstava za otroke
Otroci brez otroštva
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Ilustratorska mineštra
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Ilustratorska mineštra
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Vladimir Židlicky: Artful Games
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Vladimir Židlicky: Artful Games
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Dorotea Škrabo: Prepovedano fotografiranje
od 12.00 do 18.00
Instalacija
Dorotea Škrabo: Prepovedano fotografiranje
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Small but dangers: Ni isto
od 12.00 do 20.00
Likovna razstava
Small but dangers: Ni isto
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Berk ± 0,02m3
od 12.00 do 23.00
Instalacija
Berk ± 0,02m3
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
RONE84.Beat dis
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
RONE84.Beat dis
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Likovna razstava " Zvezdni utrinki/Shooting stars"
od 16.00 do 19.00
Likovna razstava
Likovna razstava " Zvezdni utrinki/Shooting...
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
AAMI & Studio - prostor kulture bivanja
od 16.00 do 20.00
Arhitekturna razstava
AAMI & Studio - prostor kulture bivanja
BTC dvorana A, Ljubljana
  • 31 Petek
    Marec, 2017
Veli & Amos: Prostor je slikarsko platno - Diptih
ob 10.00
Tematska razstava
Veli & Amos: Prostor je slikarsko platno - Diptih
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
ob 13.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61