Heroes We Love / Zaključna razstava in predstavite
od 11.00 do 12.00
Likovna razstava
Heroes We Love / Zaključna razstava in predstavite
Umetnostna galerija Maribor, Strossmayerjeva 6
Hatsu yuki
od 19.00 do 21.00
Likovna razstava
Hatsu yuki
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
od 7.00 do 0.00
Likovna razstava
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Riko Debenjak
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Riko Debenjak
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Odprtje slikarske razstave dr. Lare Kobal
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Odprtje slikarske razstave dr. Lare Kobal
Avla palače Armerija, Koper
Odprtje razstave Irene Eržen " Opleteni koši"
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Odprtje razstave Irene Eržen " Opleteni...
Pedagoška fakulteta Koper - UP PEF
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
Botanični vrt Univerze v Ljubljani, Ižanska cesta 15, Ljubljana
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
Galerija Equrna, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
Pilonova galerija Ajdovščina
Telesnost, skupinska razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Telesnost, skupinska razstava
Mestna galerija Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Stripovsko desetletje. Strip v Sloveniji 2006-2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Stripovsko desetletje. Strip v Sloveniji 2006-2016
Galerija sodobne umetnosti Celje
MG+: Andraž Šalamun
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Andraž Šalamun
Moderna galerija, Tomšičeva 14, Ljubljana
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
Moderna galerija, Ljubljana
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Neki piše, skupinska razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Neki piše, skupinska razstava
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Peter Abram
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Peter Abram
Mestna hiša, Kranj
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Ilustratorska mineštra
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Ilustratorska mineštra
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Brotfabrik Wien, Absberggasse 27/9/2, Wien-Dunaj
Small but dangers: Ni isto
od 12.00 do 20.00
Likovna razstava
Small but dangers: Ni isto
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
RONE84.Beat dis
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
RONE84.Beat dis
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
  • 29 Sreda
    Marec, 2017