Slovenija odprta za umetnost
od 18.00 do 19.00
Likovna razstava
Slovenija odprta za umetnost
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Odprtje slikarske razstave Neje Urh: Pot življenja
ob 19.00
Likovna razstava
Odprtje slikarske razstave Neje Urh: Pot življenja
Center za mlade (Domžalski dom), Ljubljanska c. 58, Domžale
Telesnost, skupinska razstava
ob 19.00
Likovna razstava
Telesnost, skupinska razstava
Mestna galerija Ljubljana
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
od 19.00 do 22.00
Likovna razstava
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Nika Rupnik, Feng šui
od 19.00 do 22.00
Likovna razstava
Nika Rupnik, Feng šui
KAPSULA, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Klavdij Palčič - Slike in male plastike
od 7.00 do 15.00
Likovna razstava
Klavdij Palčič - Slike in male plastike
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Barvna potepanja
od 8.00 do 15.00
Likovna razstava
Barvna potepanja
Galerija Doma kulture, Gornja Radgona
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Teja Tegelj
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Teja Tegelj
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
Botanični vrt Univerze v Ljubljani, Ižanska cesta 15, Ljubljana
Boštjan Jurečič: Umetnost in teorija
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Boštjan Jurečič: Umetnost in teorija
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Huiqin Wang & Vladimir Leben: Med nebom in zemljo
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Huiqin Wang & Vladimir Leben: Med nebom in zemljo
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Vonj po Istri na slikah Bojana Šumonje
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Vonj po Istri na slikah Bojana Šumonje
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
+MSUM: Srečo Dragan. Prostor, vržen iz tira
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Srečo Dragan. Prostor, vržen iz tira
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
MG+: Andraž Šalamun
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Andraž Šalamun
Moderna galerija, Tomšičeva 14, Ljubljana
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Iz ateljeja: Alen Ožbolt
Moderna galerija, Ljubljana
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Komentar #6: Varnost za koga?
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
od 10.00 do 19.30
Likovna razstava
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Tone Lapajne: Spomin zemlje
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Tone Lapajne: Spomin zemlje
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Novi svetovi, razstava Štefana Planinca
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Novi svetovi, razstava Štefana Planinca
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Rajko Apollonio: Skrite telesnosti
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Rajko Apollonio: Skrite telesnosti
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Slike
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Slike
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Brotfabrik Wien, Absberggasse 27/9/2, Wien-Dunaj
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Razstava Love/Ljubezen
od 16.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava Love/Ljubezen
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
  • 24 Petek
    Februar, 2017
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
ob 10.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
ob 12.00
Likovna razstava
Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Danaja Padovac - razstava likovnih del
ob 17.00
Likovna razstava
Danaja Padovac - razstava likovnih del
Bar Kavarn@.net, Ankaran, Regentova ulica 4a
Druženje z umetnikoma
ob 18.00
Likovna razstava
Druženje z umetnikoma
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
ob 19.00
Likovna razstava
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana