Iskanje po preteklih dogodkih še ni omogočeno - pride kmalu.

četrtek, 11. februar

Trg republike
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Trg republike
NLB Galerija Avla, Trg republike 2, Ljubljana
Javno strokovno vodstvo
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Javno strokovno vodstvo
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Rue des Fabriques 43, skupinska razstava
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Rue des Fabriques 43, skupinska razstava
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Podobe časa
od 10.00 do 20.00
Razstava
Podobe časa
Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana
Javno vodstvo po razstavi Zlatana Vrkljana
ob 17.00
Likovna razstava
Javno vodstvo po razstavi Zlatana Vrkljana
Cankarjev dom, Prešernova cesta 10, Ljubljana
Slovenska kulturna politika
od 18.00 do 19.00
Predavanje in razprava
Slovenska kulturna politika
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Joškin Šiljan Beleg zapisi babe Mileve
od 18.00 do 19.00
Likovna razstava
Joškin Šiljan Beleg zapisi babe Mileve
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Zaplet Razstava
Zaplet
Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Josip Tošo Primožič & Rajko Ferk-Likovna razstava
od 7.00 do 19.00
Likovna razstava
Josip Tošo Primožič & Rajko Ferk-Likovna razstava
Kavarnica in vinoteka Vinag 1847 Trg Svobode 3, Maribor
Otvoritev likovne razstave
od 7.00 do 19.00
Likovna razstava
Otvoritev likovne razstaveDva Ferka + Okreša
Hotel Betnava Ulica Eve Lovše 15, Maribor
Mersad Berber ''Pogledi''
od 7.30 do 18.00
Likovna razstava
Mersad Berber Pogledi
Studio in Galerija Černe, Šmartinska cesta 217, Ljubljana
Tadej Torč: Inventar golega prostora
od 7.30 do 20.00
Kiparska razstava
Tadej Torč: Inventar golega prostora
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Vladimir Lamut 100 let
od 8.00 do 16.00
Likovna razstava
Vladimir Lamut 100 let
Jakčev dom, Sokolska 1, Novo mesto
Druženje z Andrejo
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Druženje z Andrejo
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Zmaga, zmaga alʼ pa smrt!
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Zmaga, zmaga alʼ pa smrt!
Dolenjski muzej Novo mesto, Muzejska ulica 7
Dela pomurskih umetnikov iz stalne zbirke GMS
od 8.00 do 17.00
Likovna razstava
Dela pomurskih umetnikov iz stalne zbirke GMS
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Podobe slovenske Štajerske - vedute in albumi
od 8.00 do 20.00
Pregledna razstava
Podobe slovenske Štajerske - vedute in albumi
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Iluzija utripa življenja
od 8.00 do 19.30
Razstava
Iluzija utripa življenja
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Sojenica in druge nagrajene fotografije
od 8.00 do 15.00
Fotografska razstava
Sojenica in druge nagrajene fotografije
Dom kulture Gornja Radgona, Partizanska cesta 11, Gornja Radgona
11. mednarodna razstava Maska 2016
od 9.00 do 18.00
Fotografska razstava
11. mednarodna razstava Maska 2016
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Veno Pilon, Ferrania
od 9.00 do 18.00
Fotografska razstava
Veno Pilon, Ferrania
Pilonova galerija Ajdovščina
Mitja Ficko in Marko Jakše: Pojoča riba ijekaru
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Mitja Ficko in Marko Jakše: Pojoča riba ijekaru
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Štefan Planinc: Fantastični prasvetovi
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Štefan Planinc: Fantastični prasvetovi
Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Arne Hodalič: Izginjajoča ljudstva reke OMO
od 9.00 do 17.00
Fotografska razstava
Arne Hodalič: Izginjajoča ljudstva reke OMO
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
V zaledju soške fronte
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
V zaledju soške fronte
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Slovenski ustvarjalci v Grožnjanu 1965 - 2015
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Slovenski ustvarjalci v Grožnjanu 1965 - 2015
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Adolf Polanc – LADJE
od 9.00 do 22.00
Razstava modelov ladji
Adolf Polanc LADJE
Salon uporabnih umetnosti, Glavni trg 1, Maribor
Hamlet na Slovenskem
od 9.00 do 17.00
Muzejska razstava
Hamlet na Slovenskem
Cankarjev dom, Ljubljana
Muzej v gibanju
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Muzej v gibanju
Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Matjaž Krivic: Welcome the Future
od 9.00 do 22.00
Fotografska razstava
Matjaž Krivic: Welcome the Future
KIBLA PORTAL – Valvasorjeva ulica 40, Maribor
Tomaž Lavrič: Čarobni jezik stripa
od 10.00 do 20.00
Razstava
Tomaž Lavrič: Čarobni jezik stripa
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Zlatan Vrkljan
od 10.00 do 20.00
Razstava
Zlatan Vrkljan
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Kulturno društvo Qulenium
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Kulturno društvo Qulenium
Grad Khislstein, Tomšičeva 44, 4000
MG+: Iz ateljeja Matjaža Počivavška
od 10.00 do 18.00
Kiparska razstava
MG+: Iz ateljeja Matjaža Počivavška
Moderna galerija, Ljubljana
MG+: Bogoslav Kalaš: stroj za slikanje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Bogoslav Kalaš: stroj za slikanje
Moderna galerija, Ljubljana
Voda
od 10.00 do 21.00
Muzejska razstava
Voda
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Razstavni projekt Pot domov v Muzeju novejše zgodovine Slovenije
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Razstavni projekt Pot domov v Muzeju novejše...
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Izjemna arheološka najdba na ogled
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Izjemna arheološka najdba na ogled
Grad Khislstein, Tomšičeva 44, 4000
ALUO LXX. Preteklost, sedanjost, prihodnost
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
ALUO LXX. Preteklost, sedanjost, prihodnost
Slovenska cesta 9, Ljubljana
Javna vodstva po razstavi ALUO LXX
od 10.00 do 18.00
Javno vodstvo
Javna vodstva po razstavi ALUO LXX
Slovenska cesta 9, Ljubljana
+MSUM: Krize in novi začetki
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Krize in novi začetki
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Saša J. Maechtig: sistemi, strukture, strategije
od 10.00 do 18.00
Retrospektivna razstava
Saša J. Maechtig: sistemi, strukture, strategije
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Lokna
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Lokna
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Razstava Kristine Rutar: Embrio
od 10.00 do 18.00
Kiparska razstava
Razstava Kristine Rutar: Embrio
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Vodni zmaj Benetk
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Vodni zmaj Benetk
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Razstava ilustracij Medvedi in medvedki
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava ilustracij Medvedi in medvedki
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Igor Škafar: Foto album
od 10.00 do 20.00
Razstava
Igor Škafar: Foto album
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Razstava Utrinki vsakdana
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava Utrinki vsakdana
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Nove pridobitve v zbirki MGLC 2013–2015
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Nove pridobitve v zbirki MGLC 2013 2015
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Igraj se z mano
od 10.00 do 20.00
Razstava
Igraj se z mano
Cankarjev dom, Drugo preddverje, Ljubljana
Zora Plešnar, Fotografije 1970-2012
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Zora Plešnar, Fotografije 1970-2012
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Marko Drpić: Slepi material
od 10.00 do 22.00
Likovna razstava
Marko Drpić: Slepi material
Layerjeva hiša, Kranj
Oblikovalska identiteta
od 10.00 do 20.00
Razstava
Oblikovalska identiteta
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Razstava slik in keramike ustvarjalke Silve Karim
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava slik in keramike ustvarjalke Silve Karim
Galerija Lična hiša, Prešernova 7a, Ajdovščina
od 10.00 do 18.00
Konceptualna umetnost
Apprentice/Master
Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Jan Bejšovec: Vzrok za konflikt
od 10.00 do 22.00
Tekstilna umetnost
Jan Bejšovec: Vzrok za konflikt
Stolp Škrlovec, 4000 Kranj
Gani Llalloshi
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Gani Llalloshi
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Besede kot barve, barve kot besede, likovni spreho
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Besede kot barve, barve kot besede, likovni spreho
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Nejc Franetič - Deso in Mustafa: D&M Company
od 11.00 do 20.00
Likovna razstava
Nejc Franetič - Deso in Mustafa: D&M Company
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Jacob Appelbaum: SAMIZDATA: Dokaz zarote
od 12.00 do 18.00
Samostojna razstava
Jacob Appelbaum: SAMIZDATA: Dokaz zarote
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Plastožerji - reciklirana razstava
od 12.00 do 23.00
Razstava za otroke
Plastožerji - reciklirana razstava
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Nina Kočar - Introspekter
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Nina Kočar - Introspekter
KAPSULA, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Ivana Bajec, Simon Kocjančič
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Ivana Bajec, Simon Kocjančič
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Jelena Blagović & Ana Opalić: Domače zgodbe
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Jelena Blagović & Ana Opalić: Domače zgodbe
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Par Ne Par Je zakon
od 14.00 do 17.00
Likovna razstava
Par Ne Par Je zakon
Galerija Presta, Jurčičeva 8 - I., Maribor
AAMI Razstava Urške Pečnik
od 16.00 do 20.00
Fotografska razstava
AAMI Razstava Urške Pečnik Zgodba o jajcu
Zavod AAMI, Stavba Situla, Vilharjeva cesta 44
E3100 - Razstava del Miha Murn v Situli
od 16.00 do 20.00
Likovna razstava
E3100 - Razstava del Miha Murn v Situli
Zavod AAMI, Stavba Situla, Vilharjeva cesta 44
Meta Kastelic - Z vetrom v veter
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Meta Kastelic - Z vetrom v veter
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto