Panchito! Party latino
od 21.00 do 1.00
Plesna prireditev
Panchito! Party latino
PAVILJON KAVAL GROUP - Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
23. Primorski sejem
od 9.30 do 21.00
Sejem
23. Primorski sejem
Arena Bonifika, Koper
Plesni večer v Festivalni dvorani
od 21.00 do 1.00
Plesna prireditev
Plesni večer v Festivalni dvorani
Festivalna dvorana, Ljubljana
Escape room The Key Ljubljana
od 8.00 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana
Večerja na zajli
od 19.00 do 21.00
Kulinarična prireditev
Večerja na zajli
Spodnja postaja kabinske žičnice, Grad 76, Cerklje na Gorenjskem
Bret Easton Ellis: Ameriški psiho Tina Poglajen
od 19.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Bret Easton Ellis: Ameriški psiho Tina Poglajen
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva 7, Ljubljana
Tradicionalni Koščev izlet v Naravni rezervat
od 20.00 do 22.00
Kulturna prireditev
Tradicionalni Koščev izlet v Naravni rezervat
Most čez Iško med Brestom in Tomišljem, Ljubljana
piknik prostor pod kozolcem
od 8.00 do 22.00
Poslovna prireditev
piknik prostor pod kozolcem
stari trg 10, lukovica
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 23.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Z jedmi v Tunizijo in s pesmjo na Madagaskar!
od 19.00 do 23.00
Kulinarična prireditev
Z jedmi v Tunizijo in s pesmjo na Madagaskar!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Mavrični tek
od 17.00 do 2.00
Športna prireditev
Mavrični tek
Osnova šola Tržič, Šolska ulica 7,4290 Tržič
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
od 20.00 do 0.00
Plesna prireditev
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 11.00 do 21.30
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
od 11.30 do 23.00
Prireditev za otroke
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
  • 28 Sobota
    Maj, 2016
11. dm tek za ženske
ob 7.30
Športna prireditev
11. dm tek za ženske
Park Tivoli, Ljubljana
Escape room The Key Ljubljana
ob 8.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana
Bolšji sejem
ob 8.00
Sejem
Bolšji sejem
stari trg 10, lukovica
8. Europarkov kolesarski maraton
ob 9.00
Športna prireditev
8. Europarkov kolesarski maraton
Nakupovalno središče Europark, Maribor
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
20. Jubilejna Bogračiada
ob 9.00
Kulinarična prireditev
20. Jubilejna Bogračiada
Hotel Diana, Murska Sobota
Otvoritev Artish zunanje sezone 2016
ob 9.00
Sejem
Otvoritev Artish zunanje sezone 2016
Gornji trg, Ljubljana
Dan Alpske konvencije
ob 9.00
Festival
Dan Alpske konvencije
Slovenski planinski muzej, Triglavska cesta 49, Mojstrana
Spark.me start-up konferenca
ob 9.00
Poslovna prireditev
Spark. me start-up konferenca
Hotel Mediteran, Bečići, Budva
Kuharska šola chefa UrošŠa: Kuharska delavnica za odrasle
ob 9.00
Kulinarična prireditev
Kuharska šola chefa UrošŠa: Kuharska delavnica za...
Vila Podvin, Mošnje 1, Radovljica, Radovljica, Mošnje
23. Primorski sejem
ob 9.30
Sejem
23. Primorski sejem
Arena Bonifika, Koper
Dan mladosti čas norosti
ob 10.00
Športna prireditev
Dan mladosti čas norosti
Klub Jedro, Cesta ob Sori 15, Medvode
Festival keramike Radovljica
ob 10.00
Festival
Festival keramike Radovljica
Stari mestni del - Linhartov trg, Radovljica
Gadova peč -dežurne zidanice
ob 10.00
Kulinarična prireditev
Gadova peč -dežurne zidanice
Stojanski vrh 19, Cerklje ob Krki
Visoški tek
ob 10.00
Športna prireditev
Visoški tek
Občina Gorenja vas - Poljane, Poljanska cesta 87
Muzejski mozaik
ob 10.00
Kulturna prireditev
Muzejski mozaik
Muzej novejše zgodovine Celje Prešernova ulica 17
Čudežna dieta ali razumna prehrana?
ob 10.00
Kulturna prireditev
Čudežna dieta ali razumna prehrana?
Primorski sejem, Arena Bonifika
Družinska delavnica: prof. dr.Florjan Umek v mestu
ob 10.00
Festival
Družinska delavnica: prof. dr. Florjan Umek v...
Točka.Zate., Mestni trg, Ljubljana
Gusarji iščejo zaklad
ob 10.00
Prireditev za otroke
Gusarji iščejo zaklad
KAPSULA, Podhod Ajdovščina 1, 1000 ljubljana
Ustvarjalna delavnica: Izdelajmo svoj okvir!
ob 10.00
Prireditev za otroke
Ustvarjalna delavnica: Izdelajmo svoj okvir!
Narodna galerija, Prešernova 24, Ljubljana
Šiškafejst - festival urbane kulture in športa
ob 10.00
Prireditev za otroke
Šiškafejst - festival urbane kulture in športa
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Regata dvojic na Ljubljanici
ob 10.30
Športna prireditev
Regata dvojic na Ljubljanici
Ljubljanica med Špico in Trnovskim pristanom, Ljubljana
Sprehod s Pelikanom - od muzeja do ateljeja
ob 10.30
Kulturna prireditev
Sprehod s Pelikanom - od muzeja do ateljeja
Muzej novejše zgodovine Celje Prešernova ulica 17
Dan staroverstva
ob 11.00
Kulturna prireditev
Dan staroverstva
Kinogledališče Tolmin, Mestni trg 5, Tolmin
Živa knjižnica Trbovlje
ob 11.00
Druženja in zmenki
Živa knjižnica Trbovlje
Mladinski center Trbovlje
10. Festival Svet v Malem
ob 11.00
Festival
10. Festival Svet v Malem
Avla Mestne občine Kranj, Slovenski trg 1, 4000 Kranj
Danes gremo v Tunizijo!
ob 11.30
Kulinarična prireditev
Danes gremo v Tunizijo!
Trubarjeva 56, Ljubljana
pečen odojek
ob 12.00
Kulinarična prireditev
pečen odojek
stari trg 10, lukovica

Globalni piknik

ob 13.00
Kulturna prireditev
Globalni piknik
Tovarna Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana
Igralni dan
ob 13.30
Prireditev za otroke
Igralni dan
Doživljajsko igrišče Kranj, bližina Qlandije, neposredno pri starih Gorenjskih mlekarnah na koncu Planine
Prvomajska tržnica
ob 14.00
Sejem
Prvomajska tržnica
Moravske Toplice
Minjončkova olimpijada
ob 14.00
Prireditev za otroke
Minjončkova olimpijada
Igrišče ob Filozofski fakulteti Maribor, Koroška c. 160, Maribor
Delavnica: Moje kolo, moja dediščina
ob 16.00
Športna prireditev
Delavnica: Moje kolo, moja dediščina
Točka.Zate., Mestni trg, Ljubljana
Milena Miklavčič o knjigi Ogenj, rit in kače niso
ob 18.00
Kulturna prireditev
Milena Miklavčič o knjigi Ogenj, rit in kače niso
Tempelj POT SRCA, Glavni trg 24, Novo mesto
Ogled finalne tekme Lige prvakov
ob 20.00
Športna prireditev
Ogled finalne tekme Lige prvakov
Terme Dobrna, Terme Dobrna 50
Ples, družabno srečanje
ob 20.00
Plesna prireditev
Ples, družabno srečanje
Zadobrovška 88, Ljubljana
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
ob 20.00
Plesna prireditev
Živa glasba in ples v restavraciji Via Bona
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Prenos tekme finale Lige prvakov
ob 20.30
Športna prireditev
Prenos tekme finale Lige prvakov
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora