Guliverjeva potovanja
Guliverjeva potovanja
27. mar. 17.00 SNG Drama
Ljubljana
Predstava za otroke
Kaznovana radovednost
13. mar. Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
Mali strah Bav Bav
Mali strah Bav Bav
28. mar. 17.00 Kulturni dom
Izola
Predstava za otroke
Območno srečanje gledaliških skupin
Območno srečanje gledaliških skupin
24. mar. 09.00 Kulturni dom
Izola
Predstava za otroke
Ribič in njegova hčerka
Ribič in njegova hčerka
14. maj  17.00 Kulturni dom
Izola
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
8. mar. 15.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
8. mar. 13.15 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
7. mar. 11.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Gledališče Veverice Mice: Pošastozavri in jabolko spora
Gledališče Veverice Mice: Pošastozavri in jabolko spora
7. mar. 11.00 Nakupovalno središče Europark
Maribor
Predstava za otroke
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
28. mar. 16.00 SNG
Nova Gorica
Predstava za otroke
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
28. mar. 10.30 SNG
Nova Gorica
Predstava za otroke
"Petjin kolesarski izlet", igrana predstava za otroke (za abonma in izven)
21. mar. | 10.30 Kulturni dom
Slovenj Gradec
Predstava za otroke
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
Maja Aduša Vidmar Modro pišče
27. mar. 18.00 SNG
Nova Gorica
Predstava za otroke
Jacob in Wilhelm Grimm Sneguljčica
Jacob in Wilhelm Grimm Sneguljčica
21. mar. 11.30 SNG
Nova Gorica
Predstava za otroke
Maja Nemec, Miha Nemec Roka
Maja Nemec, Miha Nemec Roka
13. mar. 17.00 SNG
Nova Gorica
Predstava za otroke
Babica Marmelada
Babica Marmelada
26. mar. 17.00 Rudniška dvorana
Idrija
Predstava za otroke
Po zgodbi Toneta Pavčka - Ivana Djilas: Juri Muri v Afriki pleše
Po zgodbi Toneta Pavčka - Ivana Djilas: Juri Muri v Afriki pleše
25. mar. 17.00 Plesni Teater
Ljubljana
Predstava za otroke
Po zgodbi Toneta Pavčka - Ivana Djilas: Juri Muri v Afriki pleše
Po zgodbi Toneta Pavčka - Ivana Djilas: Juri Muri v Afriki pleše
22. mar. 11.00 Plesni Teater
Ljubljana
Predstava za otroke
Pikin abonma in izven: Huda mravljica
Pikin abonma in izven: Huda mravljica
14. mar. 10.30 Dom kulture
Velenje
Predstava za otroke
Škratkove urice: Sonijevo potovanje v vesolje - predstava
Škratkove urice: Sonijevo potovanje v vesolje - predstava
14. mar. 11.00 Maximarket
Ljubljana
Predstava za otroke
Rdeča kapica
Rdeča kapica
11. mar. 18.00 Ljudski dom Šentvid
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
4. mar. 14.45 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
1. mar. 15.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
1. mar. 13.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
Danes 17.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Bacek Jon film 	 (Shaun the Sheep The Movie )
Bacek Jon film (Shaun the Sheep The Movie )
Danes 11.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Oskar in prijatelji
Oskar in prijatelji
1. mar. 17.00 KUD Španski borci (mali oder)
Ljubljana
Predstava za otroke
Martin Krpan
Martin Krpan
20. mar. 11.00 SNG Drama
Ljubljana
Predstava za otroke
Martin Krpan
Martin Krpan
5. mar. 11.00 SNG Drama
Ljubljana
Predstava za otroke
Mala morska deklica
Mala morska deklica
14. mar. 11.00 Mini teater
Ljubljana
Predstava za otroke
Coraline	 (Coraline)
Coraline (Coraline)
4. apr. 17.00 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Tomaž Lapajne Dekleva: Od kod si kruhek?
Tomaž Lapajne Dekleva: Od kod si kruhek?
16. mar. 17.00 Gledališče Park
Murska Sobota
Predstava za otroke
Vsi junaki zbrani
Vsi junaki zbrani
15. mar. 17.00 Slovensko mladinsko gledališče
Ljubljana
Predstava za otroke
Kravica in kislica
Kravica in kislica
14. mar. 10.00 Kulturni dom
Vransko
Predstava za otroke
Čarovnik Zmeda, igrana predstava Bojana Pretnarja
6. mar. | 17.30 Krice Krace
Kranj
Predstava za otroke
Čarodej Sam Sebastian - ODISEJA
Čarodej Sam Sebastian - ODISEJA
7. mar. 12.00 Waldorfski vrtec Mavrična dežela
Maribor
Predstava za otroke
PEPELKA, baletna predstava za otroke
PEPELKA, baletna predstava za otroke
19. maj  18.00 Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
Gledališko društvo Radeče - premiera - Shakespearova Romeo in Julija - Izginotje Silvijine tablice
Gledališko društvo Radeče - premiera - Shakespearova Romeo in Julija - Izginotje Silvijine tablice
Danes 17.00 Dom kulture Radeče
RADEČE
Predstava za otroke
Predstava: Indijanska skrivnost
Predstava: Indijanska skrivnost
9. apr. 17.30 Kulturni dom
Postojna
Predstava za otroke
Predstava: Petjin kolesarski izlet
Predstava: Petjin kolesarski izlet
21. mar. 10.30 Kulturni dom
Slovenj Gradec
Predstava za otroke
Predstava: Pika Nogavička in gusar Val - Potovanje na otok zakladov
Predstava: Pika Nogavička in gusar Val - Potovanje na otok zakladov
15. apr. 18.00 Ljudski dom Šentvid
Ljubljana
Predstava za otroke
Pepelka
Pepelka
6. mar. 11.00 Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
Poslušalnice z likovnim ustvarjanjem
Poslušalnice z likovnim ustvarjanjem
Danes 17.00 Minoritska kavarna
Maribor
Predstava za otroke
Deček in svet	 (O Menino e o Mundo)
Deček in svet (O Menino e o Mundo)
28. mar. 16.30 Kinodvor
Ljubljana
Predstava za otroke
Sapramiška 2 - Sapramišja sreča
Sapramiška 2 - Sapramišja sreča
Danes 11.00 SiTi Teater BTC
Ljubljana
Predstava za otroke
Sobotna otroška matineja na Brezjah
28. mar. | 16.00 Krajevna skupnost
Brezje
Predstava za otroke
Sobotna otroška matineja na Brezjah
Sobotna otroška matineja na Brezjah
14. mar. 16.00 Krajevna skupnost
Brezje
Predstava za otroke
Sobotna otroška matineja na Brezjah
Sobotna otroška matineja na Brezjah
Danes 16.00 Krajevna skupnost
Brezje
Predstava za otroke
Otroška matineja v občini Žirovnica
Otroška matineja v občini Žirovnica
19. apr. 11.00 Kulturni dom na Breznici
Žirovnica
Predstava za otroke
Otroška matineja v občini Žirovnica
Otroška matineja v občini Žirovnica
5. apr. 11.00 Kulturni dom na Breznici
Žirovnica
Predstava za otroke
Otroška matineja v občini Žirovnica
Otroška matineja v občini Žirovnica
22. mar. 11.00 Kulturni dom na Breznici
Žirovnica
Predstava za otroke
Otroška matineja v občini Žirovnica
Otroška matineja v občini Žirovnica
8. mar. 11.00 Kulturni dom na Breznici
Žirovnica
Predstava za otroke
operna predstava za otroke BASTIEN IN BASTIENA
operna predstava za otroke BASTIEN IN BASTIENA
5. mar. 17.00 Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
TI in jaz
TI in jaz
Danes 16.30 MSUM
Ljubljana
Predstava za otroke
PEPELKA, baletna predstava za otroke
PEPELKA, baletna predstava za otroke
6. mar. 17.00 Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
Otroška predstava Pepelka
Otroška predstava Pepelka
Danes 11.00 Gasilni dom v Spodnjem Hotiču
Spodnji Hotič
Predstava za otroke
Mojca Pokrajculja
21. mar. | 11.00 SiTi Teater BTC
Ljubljana
Predstava za otroke
Za devetimi gorami
Za devetimi gorami
7. mar. 17.00 Cankarjev dom
Ljubljana
Predstava za otroke
Halo, Rdeča kapica?
Halo, Rdeča kapica?
6. mar. 18.00 Dvorana Brod
Ljubljana
Predstava za otroke