Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
ob 9.00
Kulturna prireditev
Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
Grajsko dvorišče, Ljubljanski grad, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Predavanja in okrogle mize v Atriju ZRC, Ljubljana
ob 12.00
Festival
Predavanja in okrogle mize v Atriju ZRC, Ljubljana
Atrij ZRC, Novi trg 2, Ljubljana
Večerne projekcije 2016 v Atriju ZRC, Ljubljana
ob 12.00
Festival
Večerne projekcije 2016 v Atriju ZRC, Ljubljana
Atrij ZRC, Novi trg 2, Ljubljana
Zasavje Noisefest International 2016 (3.-4. junij)
ob 16.00
Festival
Zasavje Noisefest International 2016 (3. -4....
Vašhava RTH, Obrat RTH, Nasipi 45, Trbovlje
Reki tečaj III. in IV. stopnje
ob 17.00
Osebnostna rast
Reki tečaj III. in IV. stopnje
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Anti-Flag (ZDA, punk rock)
ob 19.30
Alternativa, urbana
Anti-Flag (ZDA, punk rock)
Letni oder Gala hale, Ljubljana
Balada o Karolini Žašler
ob 19.30
Komedija
Balada o Karolini Žašler
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Anti Flag
ob 19.30
Alternativa, urbana
Anti Flag
Gala hala, Ljubljana
Nad grobom glupe Evrope
ob 20.00
Drama
Nad grobom glupe Evrope
Veliki oder, Ljubljana
Rammstein
ob 20.00
Pop in rock
Rammstein
Donauinsel, Dunaj
9. Festival Godibodi - Radio Mondo in MISTIKA
ob 20.00
Mešana glasba
9. Festival Godibodi - Radio Mondo in MISTIKA
Letni vrt, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Alessandro Ristori & Portofinos
ob 21.00
Mešana glasba
Alessandro Ristori & Portofinos
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Shadowtime: Dark Entries - open air - goth/ebm/industrial/darkwave
ob 22.00
Alternativa, urbana
Shadowtime: Dark Entries - open air -...
Klub Cios, Parmova ulica 41, Ljubljana
VANILLAZ pres. #Raskopavanje with Tag Heuer
ob 22.00
Elektronska glasba
VANILLAZ pres. #Raskopavanje with Tag Heuer
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Blu.Sine,Ambra
ob 22.00
Pop in rock
Blu. Sine, Ambra
Orto bar, Ljubljana
Hamlet
ob 22.00
Drama
Hamlet
Levi oder, Ljubljana
Iscream no.4
ob 22.00
Elektronska glasba
Iscream no. 4
Kavarna Sputnik, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Psihološko zdravje Strokovno izobraževanje
Psihološko zdravje
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Osvežite dom z barvo JUPOL Gold in vzglavnikom Odeja
ob 7.00
Prodajne akcije
Osvežite dom z barvo JUPOL Gold in vzglavnikom...
Jub Design Studio, Dol pri Ljubljani 28, Dol pri Ljubljani, Ljubljana
Kopitar in Vuk
ob 8.00
Tematska razstava
Kopitar in Vuk
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Svoboda besede: 90 let Slovenskega centra PEN
ob 8.00
Tematska razstava
Svoboda besede: 90 let Slovenskega centra PEN
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
ob 8.00
Likovna razstava
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Skoraj vse o zvoku
ob 8.00
Muzejska razstava
Skoraj vse o zvoku
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
ob 8.00
Muzejska razstava
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Že 70 let štrlimo iz povprečja
ob 9.00
Likovna razstava
Že 70 let štrlimo iz povprečja
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Odličen nastop in komunikacija z Boštjanom Romihom
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Odličen nastop in komunikacija z Boštjanom Romihom
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Ljubezen in smrt
ob 10.00
Drama
Ljubezen in smrt
Cankarjev dom, Dvorana Duše Počkaj, Ljubljana
Življenje po Ikei
ob 10.00
Tematska razstava
Življenje po Ikei
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Marina Paulenka: Drugi dom
ob 10.00
Fotografska razstava
Marina Paulenka: Drugi dom
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
40 let Bežigrajske galerije
ob 10.00
Likovna razstava
40 let Bežigrajske galerije
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Antoni Tapies, Grafika 1959 1987
ob 10.00
Likovna razstava
Antoni Tapies, Grafika 1959 1987
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Art Nouveau nova umetnost
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Art Nouveau nova umetnost
središče Ljubljane, Ljubljana
Najizvirnejši zmenek v mestu!
ob 11.00
Druženja in zmenki
Najizvirnejši zmenek v mestu!
Vošnjakova 4, Ljubljana (nasproti Hotela Lev)
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
ob 11.30
Etno / glasbe sveta
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
ob 11.30
Prireditev za otroke
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Ivana Bajec: wtf this color
ob 12.00
Likovna razstava
Ivana Bajec: wtf this color
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Svetlobna gverila: Narava
ob 12.00
Instalacija
Svetlobna gverila: Narava
Botanični vrt, Ljubljana
Svetlobna gverila: Narava
ob 12.00
Instalacija
Svetlobna gverila: Narava
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Poletni tečaji francoščine
ob 13.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Poletni tečaji francoščine za najstnike
ob 13.00
Jezikovni tečaj
Poletni tečaji francoščine za najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Hommage Zoranu Mušiču dogodek in razstava
ob 16.00
Likovna razstava
Hommage Zoranu Mušiču dogodek in razstava
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
ThetaHealing terapije
ob 17.00
Umirjene vadbe
ThetaHealing terapije
Savska Cesta 3a, Ljubljana