Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Reiki tečaj I.stopnja
ob 9.00
Osebnostna rast
Reiki tečaj I. stopnja
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Urbani & Zeleni
ob 10.00
Druženja in zmenki
Urbani & Zeleni
Hotel Park Ljubljana
Sobotne kreativne delavnice za otroke
ob 10.30
Izobraževanje za otroke
Sobotne kreativne delavnice za otroke
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Pravljica z ustvarjalnico
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Pravljica z ustvarjalnico
Prečna 7, Ljubljana Center
Kulinarični dogodek leta v Medvodah
ob 13.00
Kulinarična prireditev
Kulinarični dogodek leta v Medvodah
Gostilna Mihovec, Zgornje Pirniče 54, Medvode
Origami z Natašo Brunec
ob 16.30
Izobraževanje za otroke
Origami z Natašo Brunec
Prečna 7, Ljubljana Center
Tartinijada 2016
ob 17.30
Klasična glasba
Tartinijada 2016
Tartinijev trg, Piran
Mladinsko Showcase: Kompleks Ristić
ob 18.00
Drama
Mladinsko Showcase: Kompleks Ristić
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Koncert - Media Stres / HR (ob 20h)
ob 18.00
Mešana glasba
Koncert - Media Stres / HR (ob 20h)
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Tisoč in ena noč
ob 19.30
Muzikal
Tisoč in ena noč
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Jazz Special: Big Band Akademije za glasbo Univer
ob 20.00
Jazz, blues
Jazz Special: Big Band Akademije za glasbo Univer
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Angel pozabe
ob 20.00
Drama
Angel pozabe
Mala drama, Ljubljana
Mladinsko Showcase: Drame princes
ob 20.00
Drama
Mladinsko Showcase: Drame princes
Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana
Mario Biondi in Big Band RTV Slovenija
ob 20.00
Jazz, blues
Mario Biondi in Big Band RTV Slovenija
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
Če si srečen, protislava
ob 20.00
Uprizoritev
Če si srečen, protislava
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Kratko in jedrnato
ob 20.00
Komedija
Kratko in jedrnato
KUD Franc Kotar Trzin, Mengeška 9, Trzin
Carnaval - Big Fish Release
ob 21.00
Alternativa, urbana
Carnaval - Big Fish Release
Metelkova mesto - Channel Zero, Ljubljana
The Double + Reunion
ob 21.00
Elektronska glasba
The Double + Reunion
LUFT, Ulica Vita Kraigherja 3, Maribor
Plesni večer Gala Dance Orchestra
ob 21.00
Plesna prireditev
Plesni večer Gala Dance Orchestra
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Liamere
ob 22.00
Pop in rock
Liamere
Orto bar, Grablovičeva ulica 1 , Ljubljana
Dimensions 2016 Launch w/ Miss Sunshine
ob 23.00
Elektronska glasba
Dimensions 2016 Launch w/ Miss Sunshine
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Me First And The Gimme Gimmes & The Flatliners Alternativa, urbana
Me First And The Gimme Gimmes & The Flatliners
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
Soul, Jazz in Jaz Mešana glasba
Soul, Jazz in Jaz
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
80-letnica revije sodobnost Kulturna prireditev
80-letnica revije sodobnost
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Ilustracije Mojce Sekulič Fo
ob 8.00
Tematska razstava
Ilustracije Mojce Sekulič Fo
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Delfinci ustvarjamo!
ob 8.00
Tematska razstava
Delfinci ustvarjamo!
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Roberto Pavlić, mesta na vodi
ob 9.00
Fotografska razstava
Roberto Pavlić, mesta na vodi
FOTOGALERIJA STOLP, židovska ulica 6, Maribor
Skoraj vse o zvoku
ob 9.00
Muzejska razstava
Skoraj vse o zvoku
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
ThetaHealing terapije
ob 9.00
Umirjene vadbe
ThetaHealing terapije
Savska Cesta 3a, Ljubljana
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
ob 9.00
Muzejska razstava
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Že 70 let štrlimo iz povprečja
ob 9.00
Likovna razstava
Že 70 let štrlimo iz povprečja
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Silvester Plotajs Sicoe: Med morjem in vulkani
ob 9.00
Likovna razstava
Silvester Plotajs Sicoe: Med morjem in vulkani
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Antoni Tapies, Grafika 1959 1987
ob 10.00
Likovna razstava
Antoni Tapies, Grafika 1959 1987
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Trg republike
ob 10.00
Arhitekturna razstava
Trg republike
NLB Galerija Avla, Trg republike 2, Ljubljana
Janez Bogataj: Zgodnja dela
ob 10.00
Fotografska razstava
Janez Bogataj: Zgodnja dela
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Učinek bližine
ob 10.00
Tematska razstava
Učinek bližine
Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Vsakdanje stvari se spreminjajo v umetnost, 2. del
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Vsakdanje stvari se spreminjajo v umetnost, 2. del
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Voda
ob 10.00
Muzejska razstava
Voda
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Fragmenti pretrganega časa
ob 10.00
Arhitekturna razstava
Fragmenti pretrganega časa
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Brezčasna Ofelija
ob 10.00
Tematska razstava
Brezčasna Ofelija
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Razstava Novosti / New works
ob 10.00
Likovna razstava
Razstava Novosti / New works
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
Holistična aromaterapija in psihoaromaterapija
ob 10.00
Osebnostna rast
Holistična aromaterapija in psihoaromaterapija
Aromainštitut, Maroltova 2, Ljubljana
Mimogrede z Andrejem Štularjem
ob 12.00
Likovna razstava
Mimogrede z Andrejem Štularjem
TAM-TAM Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
ob 12.00
Etno / glasbe sveta
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Luka Savić in Borut Vogelnik: Popolnoma enako in popolnoma različno
ob 12.00
Likovna razstava
Luka Savić in Borut Vogelnik: Popolnoma enako in...
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
ob 12.00
Prireditev za otroke
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana