Tedenski izbor naj dogodkov
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
ob 8.00
Izobraževanje za otroke
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
Center Premik, Neubergerjeva 9, LJUBLJANA Bežigrad
23. tradicionalni pohod S cvičkom med vinogradi
ob 8.30
Pohodništvo
23. tradicionalni pohod S cvičkom med vinogradi
Gasilski dom Otočec, Šentpeter 1
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Ustvarjalna fotografska delavnica z Urošem Abramom
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Ustvarjalna fotografska delavnica z Urošem Abramom
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Pravljica s Tino
ob 10.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica s Tino
Prečna 7, Ljubljana Center
9. festival BOBRI: Šalčkarji
ob 11.00
Aktivnosti za otroke
9. festival BOBRI: Šalčkarji
Prečna 7, Ljubljana Center
Beatboxamo z Mladim Rapetkom
ob 15.00
Alternativa, urbana
Beatboxamo z Mladim Rapetkom
Klub SOT 24,5, stavba Lovci, Ljubljana, Metelkova mesto
Henrik Ibsen Nora ali Hiša za lutke
ob 17.00
Drama
Henrik Ibsen Nora ali Hiša za lutke
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Bučko (Ma vie de Courgette )
ob 17.00
Predstava za otroke
Bučko (Ma vie de Courgette )
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Večer diatonične harmonike in smeha
ob 18.00
Narodno-zabavna
Večer diatonične harmonike in smeha
Četrtna skupnost Sostro - Zadružni dom Zadvor, Ljubljana
Ira Ratej: Gledališče od A do Ž
ob 18.00
Uprizoritev
Ira Ratej: Gledališče od A do Ž
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
Ničesar ne obžalujem
ob 19.00
Drama
Ničesar ne obžalujem
Center Slovenskih goric, Lenart v Slovenskih goricah
Jean Giraudoux Ondina
ob 19.30
Drama
Jean Giraudoux Ondina
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Buh pomagej - VsemogočNa komedija
ob 19.30
Komedija
Buh pomagej - VsemogočNa komedija
Prešernovo gledališče Kranj, Glavni trg 6, Kranj
Resnica v režiji Gregorja Tozona
ob 19.30
Komedija
Resnica v režiji Gregorja Tozona
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Lepotica in psihoanalitična zver
ob 19.30
Komedija
Lepotica in psihoanalitična zver
Gasilski dom Ihan, Breznikova c. 76, Ihan/Domžale
G. Puccini: Madama Butterfly
ob 19.30
Opera in balet
G. Puccini: Madama Butterfly
SNG Opera in balet Ljubljana
Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Vojna in mir
Veliki oder, Ljubljana
Bunderla&Godler
ob 20.00
Komedija
Bunderla&Godler
Narodni dom, Velika dvorana, Maribor
Helverjeva noč
ob 20.00
Drama
Helverjeva noč
Stolp Škrlovec, Kranj
Koncert Gwen Hughes
ob 20.00
Jazz, blues
Koncert Gwen Hughes
SlovelyPARK, Dunajska 20, Ljubljana
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
ob 20.00
Plesna predstava
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Še vedno mame - komedija
ob 20.00
Komedija
Še vedno mame - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Rockefeller Orchestra & Polona Furlan
ob 21.00
Mešana glasba
Rockefeller Orchestra & Polona Furlan
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Tutti Frutti: 90s & 00s Hits + gost: DADI D.A.Z.
ob 22.00
Elektronska glasba
Tutti Frutti: 90s & 00s Hits + gost: DADI D.A.Z.
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Rave Voyeur
ob 23.00
Alternativa, urbana
Rave Voyeur
Gala hala, Ljubljana
SEZAM (house & techno)
ob 23.00
Elektronska glasba
SEZAM (house & techno)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana