Tedenski izbor naj dogodkov
Zimsko počitniško varstvo na Ljubljanskem gradu
ob 7.30
Počitnice za otroke
Zimsko počitniško varstvo na Ljubljanskem gradu
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Tugo Šušnik: " OKSIMORON II - Bistroumni nesmisel"
ob 10.00
Likovna razstava
Tugo Šušnik: " OKSIMORON II - Bistroumni...
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Gospodarica orlov (The Eagle Huntress)
ob 11.00
Predstava za otroke
Gospodarica orlov (The Eagle Huntress)
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Likovna ustvarjalnica z Urško
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Likovna ustvarjalnica z Urško
Prečna 7, Ljubljana Center
Karate vrtec za punce in fante
ob 17.30
Športna vadba za otroke
Karate vrtec za punce in fante
Dunajska cesta 102, Ljubljana
Moška copata
ob 19.00
Komedija
Moška copata
Cerknica, Kulturni dom
Modri 5 in izven - Stravaganze 5
ob 19.30
Klasična glasba
Modri 5 in izven - Stravaganze 5
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Glasbeni samovar
ob 19.30
Klasična glasba
Glasbeni samovar
Ruski center znanosti in kulture, Ciril-Metodov trg 1, Ljubljana
Jera Ivanc Še vedno mame
ob 19.30
Komedija
Jera Ivanc Še vedno mame
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Karate za odrasle začetnike
ob 19.30
Borilne veščine
Karate za odrasle začetnike
Dunajska cesta 102, Ljubljana
Orkester Slovenske filharmonije
ob 19.30
Klasična glasba
Orkester Slovenske filharmonije
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Volkswagen Rocks - Zagorje
ob 20.00
Pop in rock
Volkswagen Rocks - Zagorje
Mladinski center Zagorje ob Savi
Magdalena Reiter: Bližnji plani - Premiera
ob 20.00
Plesna predstava
Magdalena Reiter: Bližnji plani - Premiera
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Utopia
ob 20.00
Drama
Utopia
Mala drama, Ljubljana
Jonas
ob 21.00
Komedija
Jonas
Maribor, ŠTUK dvorana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Burning Blue, razstava Špele Bergant
od 7.00 do 0.00
Fotografska razstava
Burning Blue, razstava Špele Bergant
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Z Elanom do zvezd
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Z Elanom do zvezd
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Dostopno in plemenito
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Dostopno in plemenito
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Počitniške triurne delavnice za otroke v Muzeju pošte in telekomunikacij
od 8.00 do 16.00
Počitnice za otroke
Počitniške triurne delavnice za otroke v Muzeju...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Botanične ilustracije ljubljanskih tropov
Botanični vrt Univerze v Ljubljani, Ižanska cesta 15, Ljubljana
Razstava študentov industrijskega oblikovanja ALUO
od 9.00 do 14.00
Tematska razstava
Razstava študentov industrijskega oblikovanja ALUO
Rektorat Univerze v Ljubljani, Kongresni trg 12, Ljubljana
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Jungian Coaching School - postani coach
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Jungian Coaching School - postani coach
Šola Povej naGlas, Ljubljana, Bežigrad
Skupni prostori
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Visualia Group: Čarobni vrt
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Visualia Group: Čarobni vrt
Rampa Lab, Kersnikova 4, Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Morje v meni
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Morje v meni
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Lev Nikolajevič Tolstoj
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Lev Nikolajevič Tolstoj
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 21.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Tone Lapajne: Spomin zemlje
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Tone Lapajne: Spomin zemlje
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana

Prisotnost geometrije

od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Prisotnost geometrije
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Brotfabrik Wien, Absberggasse 27/9/2, Wien-Dunaj
Skuhnine kulinarične delavnice!
od 11.30 do 0.00
Kuharski tečaj/delavnica
Skuhnine kulinarične delavnice!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Obiščite Ledeno deželo, spoznajte slovanske bogove
od 12.00 do 21.00
Prireditev za otroke
Obiščite Ledeno deželo, spoznajte slovanske bogove
BTC City, ob Vodnem mestu Atlantis, Ljubljana
Ledena dežela v soju bakel
od 12.00 do 21.00
Tematska razstava
Ledena dežela v soju bakel
BTC City, ob Vodnem mestu Atlantis, Ljubljana
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
od 12.00 do 23.00
Instalacija
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana