Tedenski izbor naj dogodkov
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
ob 8.00
Izobraževanje za otroke
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
Center Premik, Neubergerjeva 9, LJUBLJANA Bežigrad
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Baby Signs
ob 10.30
Osebnostna rast
Baby Signs
Prečna 7, Ljubljana Center
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
ob 13.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Pravljica s Katjo
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica s Katjo
Prečna 7, Ljubljana Center
Začetni tečaj ThetaHealing
ob 17.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
G. Puccini: Madama Butterfly
ob 18.00
Opera in balet
G. Puccini: Madama Butterfly
SNG Opera in balet Ljubljana
NEprilagojeni - predpremiera
ob 19.00
Komedija
NEprilagojeni - predpremiera
Hram kulture Arnolda Tovornika, Selnica ob Dravi
Andrija Milošević Hit komedija
ob 19.00
Komedija
Andrija Milošević Hit komedija
Kino Gledališče Bežigrad, Linhartova 11, Ljubljana
Andrija Milošević - Hit komedija
ob 19.00
Komedija
Andrija Milošević - Hit komedija
Kino Gledališče Bežigrad, Ljubljana
Andrija Miloševič - Hit komedija o sponzorušah
ob 19.00
Komedija
Andrija Miloševič - Hit komedija o sponzorušah
Kino Gledališče Bežigrad, Linhartova 11 - PLAVA LAGUNA
NJAMboljši 2016
ob 19.00
Kulinarična prireditev
NJAMboljši 2016
Ziferblat, Vegova ulica 8, Ljubljana
Matilda, počak'!
ob 19.30
Komedija
Matilda, počak'!
Grosuplje, Kulturni dom
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Marjetka stran 89, režija Sebastjan Starič
ob 19.30
Kabaret, variete
Marjetka stran 89, režija Sebastjan Starič
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Tradicionalni koncert prvonagrajencev 45. TEMSIG
ob 19.30
Klasična glasba
Tradicionalni koncert prvonagrajencev 45. TEMSIG
Slovenska filharmonija, Kongresni trg 10, Ljubljana
Kako je znanost o književnosti preživela Vojno in mir L. N. Tolstoja?
ob 19.30
Kulturna prireditev
Kako je znanost o književnosti preživela Vojno in...
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Vojna in mir
Veliki oder, Ljubljana
Antigona
ob 19.30
Drama
Antigona
Veliki oder, Ljubljana
Hitri zmenki (45-55 in 55-65 let)
ob 20.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (45-55 in 55-65 let)
DogodkiZaSamske.si - restavracija DiVino, Kristalna palača (BTC), Ljubljana
Moška copata
ob 20.00
Komedija
Moška copata
Kulturni dom Nova Gorica
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
ob 20.00
Plesna predstava
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Irish Party & Beer Belly
ob 20.00
Mešana glasba
Irish Party & Beer Belly
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Koncert - FourMore
ob 20.00
Mešana glasba
Koncert - FourMore
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
10 let stand-up scene v Sloveniji V.
ob 20.30
Stand-up / impro
10 let stand-up scene v Sloveniji V.
10KA klub smeha, Miklošičeva 28, Ljubljana
Rapetek 126
ob 22.00
Alternativa, urbana
Rapetek 126
Gala hala, Ljubljana
Crazy Cirkus - Re:start
ob 22.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus - Re:start
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
K4DNB: LiquiFi w. Kodin & Tekitoka
ob 23.00
Elektronska glasba
K4DNB: LiquiFi w. Kodin & Tekitoka
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana