Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Računalniški tečaj Adobe Photoshop / art:tečaji
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Računalniški tečaj Adobe Photoshop / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
47. Teden slovenske drame
ob 10.00
Drama
47. Teden slovenske drame
Prešernovo gledališče Kranj
Telovadba mami in dojenček
ob 10.30
Druga rekreacija
Telovadba mami in dojenček
Prečna 7, Ljubljana Center
Dopoldan s Simfoniki RTV Slovenija
ob 11.00
Klasična glasba
Dopoldan s Simfoniki RTV Slovenija
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Dopoldan s Simfoniki RTV Slovenija
ob 13.00
Klasična glasba
Dopoldan s Simfoniki RTV Slovenija
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Pravljica z Duši
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica z Duši
Prečna 7, Ljubljana Center
Plesne urice v otroškem parku
ob 16.30
Športna vadba za otroke
Plesne urice v otroškem parku
Citypark, nakupovalno središče, Šmartinska 152g, Ljubljana
Salsa Zmenki - salsa tečaj (ples in druženje)
ob 18.00
Druženja in zmenki
Salsa Zmenki - salsa tečaj (ples in druženje)
Dogodki za Samske, restavracija Glažuta, Ljubljana
" Reformacija 2017" : Beseda Božja ostane na veke
ob 19.00
Tematska razstava
" Reformacija 2017" : Beseda Božja ostane...
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Vihar
ob 19.00
Drama
Vihar
Šentjakobski oder LGL, Ljubljana
Predmetno - glasbena predstava: Pasje življenje
ob 20.30
Uprizoritev
Predmetno - glasbena predstava: Pasje življenje
Klub Daktari, Krekov trg 7, Ljubljana
10kin Večer Novega #100
ob 20.30
Stand-up / impro
10kin Večer Novega #100
10KA klub smeha, Miklošičeva 28, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
od 7.00 do 0.00
Likovna razstava
Marko Jakše, Srajca srečnega človeka
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Z Elanom do zvezd
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Z Elanom do zvezd
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Dostopno in plemenito
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Dostopno in plemenito
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Šolske stavbe na Slovenskem v objemu stoletja
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Skoraj vse o zvoku
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Skoraj vse o zvoku
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Razstava študentov slikarstva ALUO: Utelesenje
Galerija Equrna, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Jungian Coaching School - postani coach
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Jungian Coaching School - postani coach
Šola Povej naGlas, Ljubljana, Bežigrad
Potovanje za samske: Eksotični BALI (13 dni)
od 9.00 do 18.00
Druženja in zmenki
Potovanje za samske: Eksotični BALI (13 dni)
Dogodki za Samske, Indonezija, Bali
Skupni prostori
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Končna postaja morje?
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Končna postaja morje?
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Stripovsko desetletje. Strip v Sloveniji 2006-2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Stripovsko desetletje. Strip v Sloveniji 2006-2016
Galerija sodobne umetnosti Celje
Andrej Furlan: kraj spomina
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Andrej Furlan: kraj spomina
FOTOGALERIJA STOLP, židovska ulica 6, Maribor
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Tugo Šušnik: Oksimoron II - Bistroumni nesmisel
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Ilustratorska mineštra
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Ilustratorska mineštra
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Brotfabrik Wien, Absberggasse 27/9/2, Wien-Dunaj
Skuhnine kulinarične delavnice!
od 11.30 do 18.00
Kuharski tečaj/delavnica
Skuhnine kulinarične delavnice!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Katra Petriček: (Ne)delo
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Katra Petriček: (Ne)delo
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Vpis na tečaj: Poslovna komunikacija po francosko
od 13.00 do 19.00
Jezikovni tečaj
Vpis na tečaj: Poslovna komunikacija po francosko
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Izginjajoča ljudstva reke Omo
od 16.00 do 22.00
Fotografska razstava
Izginjajoča ljudstva reke Omo
Kolosej Maribor, Loška 13, Maribor