Tedenski izbor naj dogodkov
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
ob 8.00
Izobraževanje za otroke
Vpis v skupine Glasbenih malčkov (1-5 leta)
Center Premik, Neubergerjeva 9, LJUBLJANA Bežigrad
Metode uspešnih pogajanj
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Metode uspešnih pogajanj
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Bojan Adamič: Pustne maske
ob 10.00
Fotografska razstava
Bojan Adamič: Pustne maske
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Telovadba mami in dojenček
ob 10.30
Druga rekreacija
Telovadba mami in dojenček
Prečna 7, Ljubljana Center
Skuhnine kulinarične delavnice!
ob 11.30
Kuharski tečaj/delavnica
Skuhnine kulinarične delavnice!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Tisk majic na razstavi Green Go Home
ob 16.00
Kulturna prireditev
Tisk majic na razstavi Green Go Home
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Pravljica z Duši
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica z Duši
Prečna 7, Ljubljana Center
Bogastvo identitet
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Bogastvo identitet
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Skuhnina kulinarična delavnica iz INDIJE!
ob 18.00
Kuharski tečaj/delavnica
Skuhnina kulinarična delavnica iz INDIJE!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
ob 19.00
Likovna razstava
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Jaka Babnik: Holy Land
ob 19.00
Fotografska razstava
Jaka Babnik: Holy Land
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Boris, Milena, Radko
ob 19.30
Komedija
Boris, Milena, Radko
Sevnica, Kulturni dom
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Razstava študentk unikatnega oblikovanja ALUO
ob 19.30
Tematska razstava
Razstava študentk unikatnega oblikovanja ALUO
Kulturno informacijski center KULT3000, Metelkova 2, Ljubljana
G. Puccini: Madama Butterfly
ob 19.30
Opera in balet
G. Puccini: Madama Butterfly
SNG Opera in balet Ljubljana
Florian Feilmair, klavir
ob 19.30
Klasična glasba
Florian Feilmair, klavir
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Vojna in mir
Veliki oder, Ljubljana
Jonas
ob 20.00
Komedija
Jonas
Kulturni dom, Mengeš
Preko vode do svobode: Vračnica in bali + Projekt
ob 20.00
Mešana glasba
Preko vode do svobode: Vračnica in bali + Projekt
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Volkswagen Rocks - Novo mesto
ob 20.00
Pop in rock
Volkswagen Rocks - Novo mesto
LokalPatriot, Novo mesto
Žiga Murko in Kavarna Rog
ob 20.00
Alternativa, urbana
Žiga Murko in Kavarna Rog
Kavarna Rog, Petkovškovo nabrežje 67, Ljubljana
Blues&Rock Jam - Buh Blues Project
ob 20.00
Mešana glasba
Blues&Rock Jam - Buh Blues Project
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Še vedno mame - komedija
ob 20.00
Komedija
Še vedno mame - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Osemdeseta
ob 21.00
Pop in rock
Osemdeseta
Orto bar, Ljubljana
Imperij (SLO)
ob 22.00
Pop in rock
Imperij (SLO)
Orto bar, Ljubljana