Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pust v Hiši Strahov
ob 10.00
Druženja in zmenki
Pust v Hiši Strahov
Ilisrka ulica 15, Ljubljana
Podkrimski pustni karneval
ob 11.00
Kulturna prireditev
Podkrimski pustni karneval
Po ulicah Banija, Govekarjeva cesta, Ig
Pustovanje v športnem društvu Tabor
ob 15.00
Prireditev za otroke
Pustovanje v športnem društvu Tabor
Športno društvo Tabor, Tabor 13, Ljubljana
Pustno rajanje za otroke v Festivalni dvorani
ob 15.00
Prireditev za otroke
Pustno rajanje za otroke v Festivalni dvorani
Festivalna dvorana, Vilharjeva 11, Ljubljana
William Shakespeare Romeo in Julija
ob 17.00
Drama
William Shakespeare Romeo in Julija
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Spremeni sebe in spremenil boš svoj svet
ob 17.00
Osebnostna rast
Spremeni sebe in spremenil boš svoj svet
Dom kulture Kromberk, ulica Vinka Vodopivca 90, Nova Gorica
Bunderla&Godler
ob 19.00
Komedija
Bunderla&Godler
Bohinjska Bistrica, Dom Jožeta Ažmana
Jonas
ob 19.00
Komedija
Jonas
Cirkovce, Večnamenska dvorana
Interaktivna predstava Outopia
ob 19.00
Uprizoritev
Interaktivna predstava Outopia
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana
BLOK II.
ob 19.30
Komedija
BLOK II.
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Večer samospevov: Vabilo na popotovanje
ob 19.30
Klasična glasba
Večer samospevov: Vabilo na popotovanje
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Trač ali Mnogo hrupa za nič
ob 19.30
Komedija
Trač ali Mnogo hrupa za nič
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Jugoslavija, moja dežela
ob 19.30
Drama
Jugoslavija, moja dežela
Veliki oder, Ljubljana
Nedolžni (L'innocente)
ob 20.00
Drama
Nedolžni (L'innocente)
Slovensko mladinsko gledališče (Stara pošta), Ljubljana
Razočarana gospodinja pri seksologu
ob 20.00
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kongo hotel & casino, Grosuplje
StendAp v Kavarni Union
ob 20.00
Komedija
StendAp v Kavarni Union
Kavarna Union, Ljubljana
Dobrodelni hip hop session!
ob 20.00
Mešana glasba
Dobrodelni hip hop session!
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Prošnjice
ob 20.00
Drama
Prošnjice
Mala drama, Ljubljana
Helverjeva noč
ob 20.00
Drama
Helverjeva noč
Križevniška 1, Ljubljana
Orto maškare
ob 21.00
Pop in rock
Orto maškare
Orto bar, Ljubljana
Kosta, N'toko, Samo Boris, Sunny Sun, Zlatko
ob 21.00
Alternativa, urbana
Kosta, N'toko, Samo Boris, Sunny Sun, Zlatko
Socialni center Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana
Viperstone & DJ Shu Shu Masquerade party
ob 21.00
Pop in rock
Viperstone & DJ Shu Shu Masquerade party
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Skeletova pustna sobota
ob 21.00
Elektronska glasba
Skeletova pustna sobota
PrSkelet Disco Bar, Center, Kongresni trg 3, Ljubljana
Brazilski plesni spektakel Folia Tropical
ob 21.30
Plesna predstava
Brazilski plesni spektakel Folia Tropical
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Pustna sobota
ob 22.00
Elektronska glasba
Pustna sobota
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
PrePUSTnica (pustna sobota)
ob 23.00
Elektronska glasba
PrePUSTnica (pustna sobota)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana