Tedenski izbor naj dogodkov
Project Libre in 12 korakov
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Project Libre in 12 korakov
Agencija POTI, Ljubljana, Stegne 7
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
ob 9.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
ob 10.00
Likovna razstava
Zini!, Sodobna zinovska produkcija
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Baby Signs
ob 10.30
Osebnostna rast
Baby Signs
Prečna 7, Ljubljana Center
Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
ob 12.00
Likovna razstava
Enkrat opoldne ob razstavi Zini!
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
ob 13.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
140 urno Osnovno usposabljanje za mediatorje LJ
ob 15.00
Strokovno izobraževanje
140 urno Osnovno usposabljanje za mediatorje LJ
Parmova 53, (poslovna stavba Lesnina), Ljubljana
Pravljica z Manco
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Pravljica z Manco
Prečna 7, Ljubljana Center
Nadaljevalni tečaj ThetaHealing
ob 17.00
Osebnostna rast
Nadaljevalni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Maša in Medved na ledu
ob 17.00
Predstava za otroke
Maša in Medved na ledu
Dvorana Stožice, Ljubljana
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
ob 17.30
Komedija
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
Loški oder, Škofja Loka
Druženje z umetnikoma
ob 18.00
Likovna razstava
Druženje z umetnikoma
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Kuhalnica
ob 18.00
Kulinarična prireditev
Kuhalnica
Center Eko365, Runkova 2, Ljubljana
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
ob 19.00
Likovna razstava
Zine Vitrine - Leon Zuodar: Zinko Tiček
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Adela Jušić: Stvarno, a ne tudi resnično
ob 19.00
Tematska razstava
Adela Jušić: Stvarno, a ne tudi resnično
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Bunderla Godler Show (Bunderla Godler Show)
ob 19.00
Uprizoritev
Bunderla Godler Show (Bunderla Godler Show)
Kino Gledališče Bežigrad, Linhartova 11, Ljubljana
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
William Shakespeare Romeo in Julija
ob 19.30
Drama
William Shakespeare Romeo in Julija
Slovensko ljudsko gledališče Celje
BLOK II.
ob 19.30
Komedija
BLOK II.
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Družinski parlament
ob 19.30
Komedija
Družinski parlament
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Vojna in mir
ob 19.30
Drama
Vojna in mir
Veliki oder, Ljubljana
Hitri zmenki (45-55 in 55-65 let)
ob 20.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (45-55 in 55-65 let)
DogodkiZaSamske.si - restavracija DiVino, Kristalna palača (BTC), Ljubljana
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
ob 20.00
Komedija
Moški so z Marsa, ženske so z Venere
Loški oder, Škofja Loka
Gledališče in njegovo občinstvo
ob 20.00
Kulturna prireditev
Gledališče in njegovo občinstvo
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Stand up (CE) - Martina Ipša
ob 20.00
Stand-up / impro
Stand up (CE) - Martina Ipša
Planet TUŠ Mariborska cesta 128, Celje
Ljubezen na leskovaški način
ob 20.00
Komedija
Ljubezen na leskovaški način
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
Kinderland
ob 20.00
Uprizoritev
Kinderland
MGL - mala scena, Ljubljana
Carnaval & Folia Tropical
ob 20.00
Kulturna prireditev
Carnaval & Folia Tropical
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Pustna Evolucija
ob 20.00
Mešana glasba
Pustna Evolucija
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Še vedno mame - komedija
ob 20.00
Komedija
Še vedno mame - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Prošnjice
ob 20.00
Drama
Prošnjice
Mala drama, Ljubljana
10let stand-up scene v Sloveniji VIII.
ob 20.30
Stand-up / impro
10let stand-up scene v Sloveniji VIII.
10KA klub smeha, Miklošičeva 28, Ljubljana
Psychobilly Madnes 2
ob 21.00
Pop in rock
Psychobilly Madnes 2
Orto bar, Ljubljana
Plesni večer v Festivalni dvorani
ob 21.00
Plesna prireditev
Plesni večer v Festivalni dvorani
Festivalna dvorana, Ljubljana
Crazy Cirkus: All Masks Are Off!
ob 22.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus: All Masks Are Off!
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Umešana Jajca
ob 23.00
Alternativa, urbana
Umešana Jajca
Gala hala, Ljubljana
DeepEnd! winter showcase
ob 23.00
Elektronska glasba
DeepEnd! winter showcase
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Half Whale There
ob 23.00
Elektronska glasba
Half Whale There
Channel Zero, Ljubljana