13. Poklon Ezl eku
od 12.00 do 20.00
Mešana glasba
13. Poklon Ezl eku
Grajski trg Maribor
Koncert Folk Slovenija
od 14.00 do 22.00
Etno / glasbe sveta
Koncert Folk Slovenija
Manziolijeva palača ter različne lokacije v Izoli, Izola
32. mednarodni festival Druga godba
od 14.30 do 21.00
Etno / glasbe sveta
32. mednarodni festival Druga godba
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana

tAman

ob 16.00
Mešana glasba
tAman
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Revija obrtniških pevskih zborov Slovenije
od 18.00 do 20.00
Mešana glasba
Revija obrtniških pevskih zborov Slovenije
Zavod Dom Marije in Marte v Logatcu, Šolska pot 1, Logatec
Dan Glasbene matice Ljubljana
od 18.00 do 20.00
Klasična glasba
Dan Glasbene matice Ljubljana
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
Dan ljubezni
od 19.00 do 3.00
Pop in rock
Dan ljubezni
V Crouzetu, nasproti Belega Konja, Slovenska Bistrica
Dan Mladosti - Tojzlov vrh/Maribor
od 10.00 do 19.00
Pop in rock
Dan Mladosti - Tojzlov vrh/Maribor
Šober 27, BRESTERNICA
Slavnostni koncert ob 140-letnici MPO Škofja Loka
ob 19.30
Mešana glasba
Slavnostni koncert ob 140-letnici MPO Škofja Loka
Športna dvorana Trata, Škofja Loka

Dom La Nena

ob 19.30
Mešana glasba
Dom La Nena
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
blunout / Smaal Tokk
od 20.00 do 23.00
Mešana glasba
blunout / Smaal Tokk
blunout music gastro pub, Domžale
ABBA Real Tribute Band
od 20.00 do 22.00
Pop in rock
ABBA Real Tribute Band
Festivalna Dvorana Lent, Loška ulica 13, Maribor
VestriPullum
od 20.00 do 0.00
Pop in rock
VestriPullum
Hostel Tresor, Čopova 38, 1000 Ljubljana
Svetlana Makarovič & Aphra Tesla - Zeliščarka
od 20.30 do 23.00
Alternativa, urbana
Svetlana Makarovič & Aphra Tesla - Zeliščarka
Salon uporabnih umetnosti, Glavni trg 1, Maribor
Jaka Kopač &Tribute to Cannonball Adderley
ob 21.00
Jazz, blues
Jaka Kopač &Tribute to Cannonball Adderley
Center interesnih dejavnosti Ptuj, Osojnikova 9
Koncert Komorni zbor Dekor
od 21.00 do 22.30
Klasična glasba
Koncert Komorni zbor Dekor
Cerkev sv. Lenarta na Krtini, Krtina pri Domžalah
Red Hot Chili Peppers real tribute
od 21.00 do 23.59
Pop in rock
Red Hot Chili Peppers real tribute
Celjski mladinski center, Mariborska cesta 2, Celje
Mišel Ristov-Amo
ob 22.00
Mešana glasba
Mišel Ristov-Amo
Orto bar, Grablovičeva ulica 1 , Ljubljana
3D Prasci
ob 22.00
Alternativa, urbana
3D Prasci
Center MinK, Gregorčičeva 2, Tolmin
Tutti Frutti: 90s & 00s Dance Hits
ob 22.00
Elektronska glasba
Tutti Frutti: 90s & 00s Dance Hits
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Magnetic Shift, Gustaf Pekarna, 28.5.2016
od 22.00 do 4.45
Elektronska glasba
Magnetic Shift, Gustaf Pekarna, 28. 5. 2016
Dvorana Gustaf Pekarna Ob železnici 16, Maribor
32. festival Druga Godba: Magnetic Ensemble
od 22.00 do 0.00
Elektronska glasba
32. festival Druga Godba: Magnetic Ensemble
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Več dni trajajoči dogodki:
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
od 12.00 do 22.00
Etno / glasbe sveta
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
150 let fotografije na Slovenskem 1945 1990
od 10.00 do 14.00
Mešana glasba
150 let fotografije na Slovenskem 1945 1990
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
9. Festival Godibodi
od 20.00 do 23.00
Mešana glasba
9. Festival Godibodi
Letni vrt, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Vpis zlatega in srebrnega abonmaja
od 10.00 do 20.00
Klasična glasba
Vpis zlatega in srebrnega abonmaja
Cankarjev dom, Ljubljana