Dogodek je že minil.
Naslednji Dan odprtih vrat bo 10. in 11. februarja 2012. Na informativnem dnevu so naša vrata odprta za vse obiskovalce od 11.ure dalje.
Koordinatorji vam bodo predstavili naše programe, ostalo osebje pa vam bo na razpolago za vsa vprašanja v zvezi s študijskimi programi.
Obiskovalci si bodo lahko ogledali različne projekte, narejene s strani naših študentov, imeli pa bodo tudi priložnost, da si ogledajo kako poteka običajen deloven dan v studiu. Ob tem vam bo na voljo naše strokovno osebje, ki vam bo dalo vse odgovore na vaša vprašanja glede tehnike snemanja, miksanja in na splošno glede produciranja glasbe.
11.00 Predstavitev šole in študijskih programov
Predstavitev diplomskega programa Avdio Inženiring, BA/BSc Hons Avdio Produkcija in kratkega tečaja Producent elektronske glasbe.
12.30 Delavnica Home Production Basics
Imate mali hišni studio ali si ga nameravate v prihodnosti zgraditi? Na tej delavnici vam bomo poskusili svetovati o pravilni izbiri strojne opreme (od računalnika, zvočne kartice, zvočnikov itd). Pogovarjali se bomo tudi o osnovnih produkcijskih prijemih. Tudi na tej delavnici boste lahko dobili odgovore na vsa morebitna vprašanja.
Ker so mesta za delavnico omejena, se je potrebno predhodno prijaviti preko e-maila: ljubljana@sae.edu ali preko telefona +386 1 256 12 99.
Vir: SAE Institute Ljubljana, Napovednik.com