SEKA ALEKSIĆ
je rojena 23. aprila 1981 kot, Svetlana Seka Aleksić v kraju Zvornik v Bosni in Hercegovini. Že kot mlada je imela rada glasbo in tako v osnovni šoli bila zaradi izjemnega talenta dolgo solistka v šolskem zboru , s katerim je sodelovala v številnih tekmovanjih in pogosto osvajala prva mesta.
Prvi profesionalni nastop je imela leta 1996 z orkestrom, ki se je imenoval "strogo poverljivo" (strogo zaupno, op.p.). V naslednjih nekaj letih jo je pevska pot vodila po celi nekdanji Jugoslaviji.
V začetku decembra 2002 je bil ob močni produkciji in medijski promociji založbe "Grand" objavljen prvi album Seke Aleksić z vodilno uspešnico "Da sam muško", ki je dosegla veliko popularnost.
Drugi album je sledil leta 2003 (tudi ta album je izšel v začetku decembra), z njim pa je Seka nedvomno potrdila svoj uspeh in tako tudi utrdila svoj vodilni položaj na srbski estradni sceni.
Kmalu zatem je pričela dobivati različna priznanja kot so: oskar popularnosti, hit leta, izvajalka leta, album leta, scenski nastop leta,….
Julija 2005 je Seka ponovno objavila že tretji album, z naslovno pesmijo "Dodji i uzmi me". To je bil svojevrstni provokativno –ljubezenski izziv dekleta oziroma ženske, ki so jo vse dame prepoznale kot del svojega ženskega sentimenta.
Sredi oktobra 2007 je bil objavljen njen že četrti album "Kraljica". Istega leta je na knjižnem sejmu v Beogradu predstavila svoj prvi ljubezenski roman z naslovom "Moje ime je nesreča".
Konec novembra leta 2009 posnela že peti album "Slučajni partneri".
Album ki ga je dodelala s preverjenim timom kot so : Marina Tucaković, Dragan Brajović Braja, Romario, Basa …. in na njemu objavila kar 15 novih z emocijami polnih pesmi.
Prav te pesmi bo, skupaj z nekaterimi ostalimi uspešnicami, predstavila na
koncertu, ki bo 13.marca 2010 ob 21. Uri na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Cene vstopnic: Stojišče: 30 EUR
VIP stojišče: 40 EUR
VIP sedišče: 60 EUR
Vir: CNM ltd, Napovednik.com
Objavi najavo dogodka v svojem Facebook profilu:
